Zdjęcie w tle
Biznes

Społeczność

Biznes

281

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

W ramach projektu Mój biznes za granicą PAIH zaprasza przedstawicieli MŚP do udziału w Akademii Biznesu, która przeprowadzona będzie w dniach 16-20 października 2023 r. w Warszawie przy ul. Bagatela 12. Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i narzędzi niezbędnych na różnych etapach ekspansji zagranicznej.

Kraków- Digital Dragons Academy Na pierwszych zajęciach spotykamy się wyłącznie stacjonarnie w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (ul. Podole 60, Kraków) już 14 października 2023 (sobota) o godzinie 11.00, a porozmawiamy o kwestiach prawnych związanych z profesjonalnym tworzeniem gier. Koszt udziału – 39,99 PLN.

Polskie startupy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości gospodarczej kraju. Jednak problem braku dostępu do kapitału inwestycyjnego oraz dynamiczne zmiany na rynku stanowią poważne wyzwania dla ich wzrostu. Santander Bank Polska chce wspierać rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw i to dla nich realizuje w Polsce po raz pierwszy konkurs dla startupów i scaleupów „Santander X Award Poland Startup 2023”. Chcesz pokazać światu swój biznes? Wejdź na stronę konkursu i zgłoś się do 14 października br.

Wielkopolska W ramach projektu „LIFE AFTER COAL PL”, zapraszamy przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej na bezpłatne szkolenie nt. „Innowacyjnych modeli biznesowych”

Ruszył nabór wniosków do konkursu „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP” w ramach Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej. Wnioski można składać od 10 października do 19 grudnia 2023 r.

Najnowszy kurs Akademii PARP online z certyfikatem: „Zrównoważony rozwój w MŚP”. Sprawdźcie też inne kursy- finanse, prowadzenie firmy, marketing.

Gdynia- Nocne drukowanie w PPNT Gdynia | Pracownia Druku 3D

Od 10 października PARP przyjmuje wnioski do pierwszego etapu konkursu „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW). Dzięki realizacji programu, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski Wschodniej otrzymają wsparcie szkoleniowo – doradcze w opracowaniu modelu biznesowego GOZ-transformacji.

Starachowice- Ministerstwo Rozwoju i Technologii we wspólpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Starachowicach zaprasza na szkolenie dotyczące warunków i możliwości nawiązania współpracy z armią amerykańską stacjonującą w Polsce i dostarczania jej towarów i usług. Szkolenie odbędzie się 11 października o godz. 10 00 w auli głównej w siedzibie ARR pod adresem Ul. Mickiewicza 1A, 27-200 Starachowice.

Darmowy ebook Microsoft Excel 365 Bible

Rzeszów- Chcesz wzmocnić swoją markę osobistą na LinkedIn, wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji i automatyzacji? Jeśli tak, to mamy coś właśnie dla Ciebie

Tylko do końca października polskie startupy w dowolnej fazie wzrostu mogą zgłosić swoją kandydaturę do Aulerów, najpopularniejszej nagrody społeczności startupowej. Zwycięzców wyłoni jury, w którego skład wchodzą najwyższej klasy eksperci: inwestorzy, founderzy oraz przedstawiciele mediów technologicznych.

23 października br. zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o dotację w programie „Automatyzacja i robotyzacja w MŚP” do udziału w webinarium przybliżającym zasady naboru i oceny wniosków. Konkurs jest realizowany z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW) i ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia dla MŚP w procesie transformacji w kierunku Przemysłu 4.0.

Dyrektywa SUP dotyczy Twojej firmy? Nie wiesz, jak przygotować się do wdrożenia systemu kaucyjnego? Zapraszamy na bezpłatne webinarium Centrum Rozwoju MŚP, w trakcie, którego ekspert przybliży najnowsze kwestie związane z opakowaniami i odpadami w małej firmie.

W bezpłatnej bazie ofert „Partnering Opportunities”, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network, pojawiła się nowa oferta współpracy międzynarodowej. Firma z Austrii specjalizująca się w przekształcaniu transporterów w samochody kempingowe poszukuje partnera w dziedzinie obróbki metali w zakresie aluminium do produkcji elementów pojazdów.

Zaloguj się aby komentować

#biznes #dotacje #startup Cześć, czwartek akurat wcześnie rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Przez lipiec i sierpień trochę krótsze info ale będzie. Jak co czwartek #biznesinfo #biznespigula #biznes #startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu https://biznespigula.pl/

Wypłyń na szerokie wody i zdobądź grant w 3. konkursie INNOGLOBO.Swoboda przy wyborze zagranicznego partnera oraz doborze tematu to jego największe atuty.Celem konkursu jest udzielenie wsparcia polskim podmiotom w ich ekspansji na rynki zagraniczne w zakresie rozwijania, adaptacji czy implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych w szerokim kontekście geograficznym.

Spotkanie informacyjne, organizowane w formule on-line, poświęcimy naborowi wniosków w konkursie Hydrostrateg II.Liderem konsorcjum musi być przedsiębiorstwo albo jednostka naukowa. Udział kosztów kwalifikowanych przedsiębiorstwa lub przedsiębiorstw w całkowitych kosztach kwalifikowanych projektu wynosi minimum 40%. W skład konsorcjum może wchodzić maksymalnie pięć podmiotów.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poszukuje innowacyjnych projektów, które rozwiążą zgłoszony przez Główny Urząd Miar problem badawczy. Mowa o „wyznaczaniu granic ośrodków o różnej gęstości w radiografii przemysłowej oraz w przemysłowej tomografii komputerowej dla celów precyzyjnego wyznaczania objętości”.
Harmonogram konkursów NCBR. W harmonogramie znajdują się konkursy już ogłoszone oraz planowane do ogłoszenia w 2023 roku

Jesteś przedsiębiorcą z branży IT/ICT? Chciałbyś rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach 14 i 15 września. Rozwijaj swoją działalność na całym świecie.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ambasadą RP w Berlinie zaprasza eksporterów jabłek oraz produktów powstałych na bazie tego owocu zainteresowanych rynkiem niemieckim do udziału w „Expo Jabłka” (dlaczego nie narodowa duma- cebula?) w ogrodach Ambasady. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 września w Berlinie.
Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klastrów specjalizujących się w nanotechnologiach do udziału w misji do Japonii (Tokio) w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2024 r., połączonej z udziałem w Nanotech Expo.

Kilka nowych ofert współpracy Euro Enterprise Network

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w Norwegii i Europie Północnej Oslo Innovation Week To czterodniowe wydarzenie obfitujące w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, odwiedzane przez kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata. Uczestnictwo bezpłatne

Nowy kurs Akademii PARP: „Content marketing w biznesie”

To może być ciekawe- Komisja Europejska we współpracy z agencją Enterprise Singapore organizuje misję biznesową do Singapuru. Pobyt dla europejskich firm zaplanowany został na 30. października – 1 listopada. Polskie klastry oraz przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw mogą zgłaszać chęć udziału do 2 sierpnia br., drugi nabór do 5 września br. Organizatorzy pokrywają koszty biletów lotniczych oraz noclegów dla przedstawicieli wybranych przez siebie klastrów.

Entrepreneurship4all to nowa platforma e-learningowa opracowana dla Komisji Europejskiej, oferująca innowacyjnym startupom bezpłatny program szkoleniowy na 3 poziomach zaawansowania w tematyce przedsiębiorczość, wiedza finansowa, zrównoważony rozwój oraz kompetencje cyfrowe dla przedsiębiorców. Platforma będzie udostępniona za darmo od 1 do 31 sierpnia br.

Medical Innovation Incubator GmbH działający w Tübingen, specjalizujący się w promocji innowacji w technologiach medycznych, ogłosił nabór do programu akceleracyjnego 4C, którego celem jest przygotowanie branżowych startupów z branży MedTech do wyzwań na rynku globalnym.

Zaloguj się aby komentować

Hejto, czwartek info biznesowe, będzie trochę mniej info w lipcu i sierpniu. Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula.. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę (choć mam swoją w domu lubię pić sojowe latte na mieście) https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Link do bloga https://biznespigula.pl/
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach producentów akcesoriów i karmy dla zwierząt domowych – DIBEVO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 października 2023 r. w Rijswijk, Niderlandy.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach spożywczych ANUFOOD India 2023, które odbędą się w dniach 7-9 września 2023 r. w Mumbaju. Zaproszenie kierowane jest do polskich firm z sektora spożywczego.
Warszawa- Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące eksportu do krajów Maghrebu. Spotkanie odbędzie się 6 lipca 2023 r. w formule stacjonarnej, w godzinach 1000, w Centrum Informacyjnym PAIH przy ul. Bagatela 12 w Warszawie.
Sporo nowy ciekawych ofert w bezpłatnej bazie współpracy, prowadzonej przez ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP w ramach Centrum Rozwoju MŚP. 
Webinar- 3 lipca odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Connect & Scale Up pt. „Cyrkularna transformacja biznesu: Praktyczne wskazówki i inspiracje”.
Można składać wnioski i ubiegać się o nagrody w ramach konkursu przeprowadzanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości „Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ)”. Łączna pula środków to aż 500 tys. zł
Konkurs NCBR Masz pomysł na system ograniczający ilość zanieczyszczeń w wodach powierzchniowych Znasz się na retencji w sieciach kanalizacji? Potrafisz zaprojektować węzeł wodny?
Przedłużony nabór konkursu SMART, większe dotacje. Nabór Ścieżka SMART skierowany jest do dużych przedsiębiorstw, planujących realizację kompleksowych projektów z zakresu: prac B+R, wdrożeń innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem, cyfryzacji i zazieleniania działalności przedsiębiorstw. Realizacja modułu B+R jest obligatoryjna. 
Dla branży gier, ciekawa opcja- Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy PARP, wspólnie z ZENIT – Centrum Innowacji i Technologii oraz ośrodkiem Enterprise Europe Network w Nadrenii-Północnej Westfalii zaprasza firmy z branży gier na spotkania informacyjno-kooperacyjne, organizowane w dniach 22-23 sierpnia w Kolonii, w ramach targów gamescom – największego na świecie wydarzenia poświęconego grom komputerowym i wideo.
Startup Booster Poland Smart UP Zapraszamy potencjalnych wnioskodawców – instytucje otoczenia biznesu działające na rzecz wzrostu innowacyjności przedsiębiorstw i gospodarki do udziału w spotkaniu informacyjnym przybliżającym zasady naboru i oceny wniosków w działaniu FENG „Startup Booster Poland Smart UP”. Podczas spotkania zostaną omówione kryteria wyboru projektów i zasady aplikowania o dofinansowanie w trwającym naborze.
panek

Jakbyś zrobił żeby tytuły punktów były pogrubione czy coś to by się łatwiej czytało, tak to trochę duża ściana tekstu

Zaloguj się aby komentować

Następna