Ale akcja, byłem sobie na spacerku i widzę jak jakiś gość zaczepia panią na oko z 40-50 lat. Gość ewidentnie porobiony czymś bo się dziwnie zachowywał. Podbijam do niego żeby odciągnąć jego uwagę od pani. Przyczepił się trochę do mnie. Potem zacząłem biec I na szczecie mnie nie gonil. W takich sytuacjach żałuję że nie mam gazu. #krakow
@tomilidzons też nie rozumiem tej afery - przywódcy partii i członkowie rządu, reprezentując te partie i rząd oglaszaja kandydata na prezydenta miasta. Do Szczebrzeszyna też z całą świata mieli by jechać?
Inna sprawa, że lepiej dla kandydatki jakby się za mocno nie angażowali
Biletowanie tego widowiska wpisuje się w krakowski sposób myślenia. Ma być drogo, komercyjnie i należy wycisnąć każdą złotówkę jaką tylko można.
Kraków ma najdroższe parkingi miejskie w Polsce, najdroższe bilety komunikacji miejskiej, najbardziej restrykcyjną strefę czystego transportu (oczywiście płatną jeśli chcesz ominąć wymogi). Ceny na miejskich festynach, festiwalach czy kiermaszach są absurdalne od lat. Więc dlaczego nie biletować parad?
Może się to zmieni, skoro Krakowianie odwołali prezydenta prowadzącego taką politykę, ale koszty usług prywatnych czy nieruchomości też są wyraźnie wyższe w Krakowie niż poza nim, to więc nie tylko podejście magistratu ale mieszczan ogólnie.
@Deykun fajna praca na 2 czy tam 3 kontrakt, jakieś spotkania sobie idą. W dzwonisz się albo nie, a na koniec mc wystawiasz fakturę za nic nie robienie. Jak za rok sprawdzą co zrobiłeś to najwyżej cie wywalą i tyle a jako że masz inne fuchy to po prostu idziesz dalej.
Rezerwacja będzie w lokalu, ale ze względu na zapowiadane temperatury to będziemy próbowali się zabunkrować w ogródku. Ogródek jest dzielony z Weźże Krafta, więc można będzie korzystać z oferty piciowej i jedzowej z obu miejsc.