A więc tak wygląda przyszłość technologii: leasing konsoli. W sumie to nie wiem co o tym myśleć. Niby nieopłacalne, ale można wykupić potem konsole albo upgrade zrobić. Do tego w najtańszej opcji to są grosze. #gry #ps5


A więc tak wygląda przyszłość technologii: leasing konsoli. W sumie to nie wiem co o tym myśleć. Niby nieopłacalne, ale można wykupić potem konsole albo upgrade zrobić. Do tego w najtańszej opcji to są grosze. #gry #ps5

@Sveg
Do tego w najtańszej opcji to są grosze.
Tia. Takie grosze, że podpisując leasing na 3 lata wydajesz tyle ile na certified refurba już teraz (albo niewiele mniej od nowej), a w wersji 12 miesięcznej wydasz tyle w 20 miesięcy xD To już lepiej kupić konsolę i wtedy zatrzymać, zwrócić albo zrobić upgrade przez sprzedaż starej i zakup nowej.
Jako wypożyczenie to jeszcze ma sens. Ogarnąć płytki od znajomych, wziąć na miesiąc dwa i zrobić sobie maraton exów. Jak wejdzie do Polski to sam tak pewnie zrobię. Ale jako główny sposób "posiadania" ma to zero sensu.
Zaloguj się aby komentować
I was there 3000 years ago… ta papamania w Polsce to było coś popierdolonego. Ale żeby kartonowe modele robić? Tego to nie znałem. #jp2 #hejtoobrazapapieza


Zaloguj się aby komentować
Wyobraźcie sobie nasz świat bez truskawek, fasoli, kukurydzy, dyni, pomidorów, papryk wszelakich, avocado, kakao, slonecznikow, marakuji, nerkowcow, a nawet ziemniakow. Witajcie w czasach przed podbojem Ameryk i glodowania zimą. #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
Co to są za ślady po samolotach na lotnisku w Liverpoolu? Wygladaja jak cienie z Hiroszimy. #lotnictwo


Zaloguj się aby komentować
Co do ch…. Co tam na tym Fordonie sie odwala? @AdelbertVonBimberstein Jakiś spęd dla wykopkow? #perlapulnocy #bydgoszcz #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Tutaj trzeba egzorcyzmów! #koty #pokazkota
(tak naprawdę to tylko ziewa)

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś w pubowym kiblu widziałem taki automat hehe dla farmerow hehe. #uk #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Jak mi się nudzi to czasem latam po google maps i szukam bekowych nazw miejscowości w Polsce. Niektóre są memowe, inne kompletnie absurdalne bez kontekstu. A najlepsze są takie nie do wymowienia przez obcokrajowcow jak Brzyskorzystewko. Ktoś wrzuci coś od siebie? #heheszki #polska




Zaloguj się aby komentować
Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików i Polaków! Tumu(L)ec był w Sainsburym #heheszki #uk

Zaloguj się aby komentować
UK 2025: Nawet Aladyna nie stać już na latający dywan i lata 12letnią Octavią. #uk #heheszki

Zaloguj się aby komentować
I za to uwielbiam wloska kuchnie - prostota i dobre skladniki.
#jedzenie #wlochy

Zaloguj się aby komentować
Prychłem lekko #heheszki #testoviron powiedział kiedyś, że dziewczyny z siłowni mu powiedziały że k⁎⁎as smakuje taką skórą. Nie chce mi się próbować

Zaloguj się aby komentować
The futire is now, old man. Chlop mial plecak z ledowym wyswietlaczem, ktory pokazywal rozne animacje. W tym zegar, który uchwyciłem o świętej godzinie.😇
#2137 #heheszki #uk


Zaloguj się aby komentować
Dziękuję Pani Biedronka za zjadanie mszyc. 🥰
#ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
Chlop zamówił tylko kebaba, a przyjechał wpierdol w gratisie.
#heheszki #uk

Zaloguj się aby komentować
Czy jakiś mądry człowiek mi wytlumaczy taką sytuację:
Przy wymianie bojlera fachowcy angielscy nie wymienili bardzo starego kabla od zasilania. No i po czasie zaczęło wywalać korki.
Po wezwaniu ich spowrotem, w pośpiechu nowy kabel podłączyli do starego gniazdka ściennego i pora na cs'a.
Czy to jest normalne? Bo coś mi nie pasowało od samego początku a chatgpt powiedział, że tak nie wolno bo bojler ma większy pobór mocy i coś tam.
Dzisiaj kładłem plyty gk i wymienialem gniazdka, więc kabel od bojlera polaczylem z innym nieuzywanym przewodem
Coś się stanie?
Na zdjęciu gniazdko z fachowo wpiętym kablem od bojlera.
#elektryka #remontujzhejto #uk

Zaloguj się aby komentować
Mnie takie rzeczy nie ruszają jak #piekloperfekcjonistow , ale ciekawi mnie dlaczego tak zrobiono. Płytki takiego samego rozmiaru. Angielscy fachowcy to od Łęciny chyba są. I ten sufit - why?
#uk #remont



@Sveg
Teoretyzuję co tu zaszło:
Płytki jasne to był stan początkowy, cała ściana nimi była wyłożona. Widać, że fugi tam są w linii. Konieczne było dostanie się do ściany pod płytkami (wymiana rur, elektryki, czegokolowiek). Skuli tylko kilka rzędów płytek i kupili inne, najtańsze. No i wyszło pewnie, że są trochę krótsze, ale machnęli ręką, więc pionowa fuga się nie zgrywa z tymi jasnymi. Widać np. po uszczelnieniu silikonem w narożniku, że był tam odcinany.
Zabudowa na suficie to obudowane koryta kablowe albo kanał wentylacyjny na korytarzu, który wchodzi do łazienki.
Pewnie miało być najtaniej, najszybciej i w ogóle beż gadania.
Zaloguj się aby komentować
Ale tego to się nie spodziewałem. Prince polo było hitem na Islandii i w sumie nadal jest rozpoznawalne.
#ciekawostki

@Sveg - poniżej paragraf dotyczący tego fenomenu z Wikipedii:
W latach pięćdziesiątych wafelki rozprzestrzeniły się w krajach Europy, a w szczególności na Islandii, gdzie stały się wielkim hitem. Popularności batonika na wyspie potwierdza opublikowanie przez lokalną gazetę Morgunblaðið artykułu na pierwszej stronie numeru z nagłówkiem – „Prince Polo jest wyprzedane”[5]. Przeciętny Islandczyk konsumuje około pół kilograma wafelków Prince Polo każdego roku[6]. Spożycie batonika maleje systematycznie od 1970 roku, kiedy Islandczycy spożywali jeszcze kilogram Prince Polo rocznie. Przypuszcza się, że przyczyną spadku spożycia słodyczy było złagodzenie ograniczeń importowych przez Islandię w 1982 roku i pojawienie się produktów konkurencji[5].
Zaloguj się aby komentować
Banki przerabiane na restauracje w UK. Idziesz do szatni, kibla, albo magazynu a tam pancerne drzwi i sejfy.
Tak to się tu pracuje.
#uk


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować