xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ee, ale strona glowna nadal jest czysciutka i skromniutka, za co nalezy im sie mega szacun

 

@gedzior84 ANNNNND IT"S GONE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

https://www.androidpolice.com/google-testing-card-widgets-desktop-again/

@benq20 e tam, ai jest na usługach obu firm od lat w zasadzie przy obecnym przepływie wiedzy i ich dostępie doasy obliczeniowej nawet jeśli jedna strona wykona duży skok jakościowy, druga szybko nadgoni.

 

Problemem jest obecnie nie to, żeby zaprząc ai do pracy przy silniku wyszukiwarki i jego udoskonalaniu, a na wklecenie go w pracę w czasie rzeczywistym na pełną skalę. Po prostu tutaj rzędy wielkości mocy robią się skrajnie niedostępne żeby to był game changer. Stąd jest używane w mniejszym stopniu, ale jest i to od lat zwiększając udział.

 

Sądzę, że całość łączy się nierozerwalnie ze stworzeniem prawdziwego komputera kwantowego i to tam google upatruje historycznego skoku. Właśnie wtedy - jeśli ów komputer będzie działał zgodnie z założeniami teorii - AI zostałoby niemal w pełni odblokowane. Zwłaszcza, że to właśnie zadania uczenia się najbardziej przyspieszy przez wielowątkowość i dodania stanów do zer i jedynek.

Zaloguj się aby komentować

Oświadczenie Prezesa Najwyższej Izby Kontroli

 

Najwyższa Izba Kontroli (...) podjęła w 2022 r. dwie planowe kontrole w PKN ORLEN, w których spółka uniemożliwiła przeprowadzenie czynności przez kontrolerów. Pierwsza z nich dotyczyła wydatków między innymi PKN Orlen i Fundacji Orlen na działalność sponsoringową, medialną, usługi prawne i konsultingowe oraz przyjętych zasad przyznawania darowizn na rzecz fundacji wspieranych przez koncern. Druga dotyczyła realizacji działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa paliwowego w sektorze naftowym. W ramach tej kontroli kontrolerzy NIK mieli zbadać także proces połączenia PKN Orlen S.A. z Lotos S.A. oraz PGNiG S.A. Jednak kontrole te zostały udaremnione. Kontrolerów nie dopuszczono do wykonywania ich ustawowych obowiązków.

 

Jako Prezes Najwyższej Izby Kontroli wykorzystam wszystkie środki prawne (krajowe i europejskie), aby zrealizować kontrole, które miały się odbyć w PKN ORLEN. Obywatele mają prawo wiedzieć, na co wydawane są publiczne pieniądze.

 

#orlen #wiadomoscipolska

 

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/kontrola-pkn-orlen-270123.html

A nam chcą wchodzić na skrzynki mailowe. A tfu pisowcy

@Miszcz_Joda Co ty stary pieprzysz? Przecież my już dawno jesteśmy jak prl i to właśnie za sprawą tych pisowskich bandytów.

@Dolan Odpowiadam: ponieważ KAS jest pod pełną kontrolą premiera. To jego działka (jedna z) w tym folwarku zwanym RP.

Zaloguj się aby komentować

Zapalacz lamp ulicznych w 1970 roku w Czechosłowacji

 

#ciekawostki

e9a60896-d6b3-4800-918d-4dc4c3fc19f6

@LukB musisz byc zabawny na imprezach

@Mario_Puzon O chodzi w tym waszym memie? XD że dany user nie zrozumiał żartu czy jak? XD

Zaloguj się aby komentować

@igger miałem thermomixa padł po bodajże pięciu albo sześciu latach, kupiłem lidlowego, jak dla mnie to ten sam sprzęt różniący się wyglądem (tzn lidlowy moim zdaniem lepszy, ale to na bank wina tego że jest po prostu dużo nowszy niż thermomix którego używałem)

@Astro bo zupy najłatwiej się robi wystarczy cos obrać trochę pokroić i powrzucać, a reszta sama wychodzi. Ja sam bym nie kupił ale różowa dostała i od tego momentu praktycznie tylko w tym gotuje, szukanie co zrobić na obiad zaczynam od odpalenia aplikacji.

@igger znajomi mają chyba z 20 lat, zdążyli sobie kupić drugiego ale tamten dalej działa bez problemów.

Zaloguj się aby komentować

Wojna

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

No to testujemy #hejtolos od @inty dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Dziś do zgarnięcia: Dying Light: Definitive Edition ( https://store.steampowered.com/sub/633707/ )

 

Warunki:

  • Zostawiasz błyskawicę w tym wpisie jeżeli chcesz brać udział
  • Min. ranga w chwili losowania jaką musisz mieć: Zawodowiec
  • Losowanie nastąpi dziś (31.01.2023) w okolicach między 20:00 a 22:00
  • Proszę o przemyślane błyskawice, to kod #steam - nie wymieniam na kase ani inne platformy

 

Czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dedikrozdaje #gry #rozdajo

e0d4ca00-3605-438a-b9b2-a9cea00ff14c

@dedik Daje plusa, za darmo to i tego kota Stima wezmę, kupię mu saszetę i będzie mruczał. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Coście skurwysyny uczynili z tą kraina

 

Słuchajcie, wróciłem właśnie z weekendowej wycieczki do Londynu. Uzmysłowiła mi w jak głęboką dupę wcisnął nas nasz kochany rząd z kaczym wodzem na czele.

 

Wyobraźcie sobie, że za obiad dla 2 osób w centrum Londynu, nie płaciłem więcej niż 23 GBP. Mówimy o centrum Lodynu, nie jakichś zapizdziach 100 km od. Standardowym obiadem było drugie danie + piwo (nie byle jakie, bo belgijskie Leffe, które w Polsce pewnie kosztuje 30 zł w knajpie). Oczywiście nie stołowałem się w gwiazdkach Michelin, a w sieciówce Wetherspoon (kto był w GB ten pewnie wie co i jak) w której jest akceptowalny poziom dań typu pubowe klasyki, czy fish and chips.

 

Podsumowując - obiad na 2 osób z belgijskim piwem średnio kosztował 120 zł w centrum Londynu. Kurwa, przecież czasami więcej płacę w jakiejś powiatowej Pszczynie.

 

Dziękuję tym samym partii rządzącej za inflację rzędu 17%, Orlenowi z Obajtkiem na czele, który windował ceny paliw, kiedy inflacja wyrywała oszczędności z polskich portfeli. Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę was za kratami.

 

#orlen #pis #rzad #obajtek #polityka #polska #wiadomoscipolska #inflacja

@JMorrison mam tylko nadzieję, że mówiąc o 'belgijskim piwie' nie masz na mysli tego

e56d24a8-4104-4686-91d3-6ed3d6136748

@Niggauke nie, nie, Leffe Blond czy jakoś tak. Specjalistą nie jestem, ale smaczne w każdym razie.

@kreciola, co ty na to?

Zaloguj się aby komentować