Łysych z Brazzers i ten co ma swój kanał, to ta sama osoba?
https://www.youtube.com/watch?v=BmQgEQCcgQQ&t=18
Strong language
#YouTube #uzaleznienie #internet
Łysych z Brazzers i ten co ma swój kanał, to ta sama osoba?
https://www.youtube.com/watch?v=BmQgEQCcgQQ&t=18
Strong language
#YouTube #uzaleznienie #internet
Zaloguj się aby komentować

Obecnie najwięcej Polaków przygotowuje świąteczne prezenty dla 4-5 osób – 28,2%. Wygląda to podobnie jak w ub.r. Konsumenci przeważnie część upominków kupią online, a resztę – offline – 45,8%. W ub.r. hybrydowe zakupy też były najczęściej deklarowane, ale miały zdecydowanie więcej wskazań –...

Holenderski bank internetowy Bunq znalazł się w ogniu krytyki po tym, jak skontaktował się z klientką Alyx Buckmann za pośrednictwem aplikacji bankowej. Powodem były zmiany, jakie wprowadziła ona na stronie Wikipedii dotyczącej banku. Alyx poprawiła artykuł, przywracając krytyczne informacje o...
Muszę kupić choinkę i wszystkie ozdoby. Zastanawiam się ile bombek powinienem kupić. O dziwo szerg stron podaje takie ilości. Zaskoczyło mnie, że istnieje nawet... kalkulator choinkowy, gdzie wpisujemy dane wejściowe i wylicza nam ile bombek, jaka długość łańcuchów itd.
Kiedyś jak zabraknie internetu to zginiemy xd.
Póki co internet daje fajne możliwości.
#swieta #choinka #ozdoby #internet

Zaloguj się aby komentować
#tokarczuk #kultura #przemyslenia #internet
Nie interesując się tematem i po prostu przyjmując nowe informacje głównie poprzez "dyfuzje", autentycznie nie jestem w stanie wymienić jednej książki Tokarczuk, o czym jest i jaki ma wpływ na kulturę. Dostała Nobla od kapituły wzajemnego lizania się po jajkach, ale co z tego wynika dla mnie, gdzie jest jej jakikolwiek wpływ na kulturę?
Tymczasem polski twórca (o ile faktycznie to Polak zrobił) twarzy Wojaka jest (niechcący) o tak rzędy wielkości bardziej wpływowy, że ciężko mi to oszacować. Język z manosfery czy nawet z incelosfery przeniknął do internetowego mainstreamu czy wręcz języka IRL używanego przez najnowsze pokolenie. I co? I nic, bańki informacji nadal swoje, jadą na oparach niegdysiejszej sławy, a reszta świata swoje.
Zaloguj się aby komentować
W przeglądarce Vivaldi od 13 dni nie działa synchronizacja danych, a jeszcze żaden z polskich technopudelków o tym nie napisał. Forum rozgrzane jest do czerwoności, a programiści oszczędzają na komunikacji z użytkownikami #oprogramowanie #internet #technologia #przegladarki #vivaldi
@Miedzyzdroje2005 Vivaldi jest spoko, jedyna przeglądarka, która pozwala na pełną customizację kolejności przełączania tabów i otwierania nowych. No i wiele innych drobnych fajnostek.
Problem z tym, że pisana na kolanie. Nowy ficzer działa jako tako? Sru wypuszczamy nową wersję i bierzemy kolejną nowość. Kolejne nowości coraz mniej przydatne, za to stare rzeczy wyglądają na niedokończone w najlepszym przypadku
Smutne mocno, bo dla mnie nie ma alternatywy żadnej
auto tłumaczenie z hiszpańskiego: https://www-muylinux-com.translate.goog/2024/12/17/vivaldi-y-la-debacle/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl
Zaloguj się aby komentować
Ile miałeś lat kiedy pierwszy raz skorzystałeś z łącza internetowego w swoim domu?
u mnie chyba jakoś 12lat miałem
nigdy nie korzystałem z neta od tepsy tyko od razu lokalny ISP
#internet #ankieta
Ja zauważyłem że dużo zależy od wieku rodzeństwa:
Przykładowo ja byłem najstarszy, więc byłem innowatorem wszystkich technologii w domu - komputer na komunię (2008), internet pod koniec gimnazjum itp.
A z drugiej strony mam kumpla który ma starszego brata i komp u niego był odkąd pamięta i internet podobnie.
Zaloguj się aby komentować
#internet #nostalgia
W końcu jest, promocja na święta
E: kto zgodnie, który to rok?

Zaloguj się aby komentować
Czy w Polsce funkcjonuje jakakolwiek "normalna" (przyjemna w obsłudze, niewypełniona botami i ofertami niezobowiązującego seksu) aplikacja/portal randkowy? Jeśli tak, jaka i co za nią przemawia? Jeśli nie, czego wam brakuje w istniejących?
#zwiazki #randkujzhejto #internet #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder
Zaloguj się aby komentować
#internet trochę może #informatyka a także #niepolecam oraz w pewnym sensie #pokazmorde
Pytałem rano, gdzie przenieść domenę, bo mi atthost wyskoczył z ceną 250 zł za odnowienie. Parę osób odpowiedziało - dziękuję
Nie wiedziałem wówczas jeszcze, że przeniesienie z atthostu wiązać by się miało (jaki to jest tryb? niedopuszczający?
W każdym razie najpierw zadzwonili do mnie z propozycją rabatu. Pani zaproponowała najpierw 20 a potem 40%.
Problem w tym, że ja już podjąłem decyzję. Baardzo rzadko daję komukolwiek drugą szansę
Więc podziękowałem. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, o tych listach (co nic by nie zmieniło, może byłbym mniej miły
Co postanowiłem? Nie przedłużać domeny. Lubię życie na krawędzi. Domena wróci do puli do wzięcia i wtedy ewentualnie sobie ją kupię. Przez miesiąc dowiem się, gdzie nie trzeba pisać listów przy przenoszeniu
Decyzja ta jest tym łatwiejsza, że nie mam tam w tej chwili żadnej strony. Jeśli ktoś zechce kupić, to niech kupi. Najlepiej w atthoście
Wspominałem pod tamtym wpisem, że mam zepsuty głośnik czy coś tam w telefonie i na pewno źle się to nagrało (bo mój telefon nagrywa rozmowy
Zamiast tego słychać Iron Maiden
Mordy nie ma, bo nie ma tu wielu rzeczy na mój temat (tak że nazwiska i fotki nie znajdziecie jak w przypadku innych..
Uważam, że rozmowy są dość śmieszne, ale i pouczające. Można sobie na ich podstawie wyrobić jakoś zdanie, czy warto wiązać się z atthost.pl Ja myślę, że nie. Od 2016 nic od nich nie potrzebowałem. Dopiero teraz i okazało się, że ktoś inny to ma
pani https://jumpshare.com/v/Y9lxmHWnl1zTSsdxJB0c
O, dzięki. Nie miałem powiadomienia, że ktoś odpowiedział tutaj. Wiem, że nie musi być takich utrudnień, bo przenosiłem i po prostu dostałem w odpowiedzi na maila. Bez żadnych dyskusji i ofert rabatu
Czyli atthost zalicza się do tych najgorszych
Zaloguj się aby komentować
#internet #pytanie #informatyka
Dokąd przenieść domenę? W sensie: mam zarejestrowaną w x, ale nie spodobała mi się propozycja ceny odnowienia, jaką otrzymałem od x.
Znalazłem hostido.pl, ale może ktoś ma inną propozycję.
@KLH2 OVH mają dobre ceny domen, i to spora firma rozsiana po wielu krajach, więc ewentualna awaria czy inne zewnętrzne rzeczy nie zagrażają utracie kontroli nad domeną. Do tego wiele polskich firm utrudnia przeniesienie (uzyskanie authcode) poprzez wymaganie kontaktu listownego czy specjalnych oświadczeń.
Na tę chwilę dowiedziałem się, że mam pisać do zewnętrznej firmy, bo atthost (x to atthost
Najpierw dzwoniła pani z propozycją rabatu, a później dzwoniłem, żeby zapytać, czy info o pisaniu do consulting cośtam to żart.
Z przykrością nie mogę polecić usług atthost.
Może wrzucę później rozmowy, bo se nagrałem, a są śmieszne. Natomiast mój telefon się nadaje do wyrzucenia i nie działa w nim głośnik za bardzo, więc będę musiał zedytować pliki dźwiękowe, żeby było słychać przedstawicieli firmy atthost
Zaloguj się aby komentować
Internet się zepsuł albo ja juz nie potrafię w internety. Kiedyś jak czegoś szukałem to wyświetlały mi się fora, blogi, setki stron na dany temat. Teraz szukam i ciągle te same strony, sponsorowane linki, treści g...o warte. Nie mogę znaleźć nic wartościowego.
Czy znacie jakąś normalną wyszukiwarkę?
#internet #wyszukiwarki #informatyka
@beetroot Od dłuższego czasu widzę, dużo osób na to narzeka, a to imo po prostu internet się trochę zmienił (na gorsze). Jak chcecie efektywnie wyszukiwać rzeczy w google to na start mogę polecić 2 tipy:
Adblock do ukrywania treści sponsorowanych
Nauczyć się komend i operatorów do google search jak np z tych infografik, to jest duży boost do efektywności wyszukiwania jeżeli korzysta się z nich w odpowiedni sposób


Zaloguj się aby komentować
Co to za sztuka połączyć dwa kabelki. A szesnaście?!
Gniazdo w salonie zasilone, centralka alarmowa podłączona do serwera. Dzisiaj lub jutro Access point + oddzielny punkt do IoT.
#majsterkowanie #internet #siecikomputerowe



Zaloguj się aby komentować

Na przełomie lutego i marca rząd zajmie się ustawą dotyczącą ograniczenia dostępu małoletnich do szkodliwych treści w internecie - ustalił dziennikarz RMF FM Kacper Wróblewski.
Pierwszy dotyczy płatnych treści np. patostreamów, za które trzeba zapłacić, aby je oglądać. W tym przypadku weryfikacja...

R. Madajczak, red. nacz. Gazeta.pl skomentował przeprowadzoną przez czytelników ankietę, która wskazała wiele negatywnych cech na portalach informacyjnych: akapity o niczym - trzeba scrollować na sam dół strony, żeby się dowiedzieć informacji z nagłówka; błędy - brak szacunku do języka polskiego,...
FIREFOX NIE WSPIERA JUŻ "DO NOT TRACK" XD
https://www.reddit.com/r/privacy/comments/1hayim1/mozilla_firefox_removes_do_not_track_feature/
#firefox #internet #przegladarki #xd

Zaloguj się aby komentować
#piractwo #piratujo #cda #filmy #wiadomosci #internet
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cda-filmy-seriale-dane-prawo-autorskie-zaiks

Zaloguj się aby komentować
Jak niemieckie służby zaatakowały sieć TOR i rozbiły szajkę zajmującą się dziecięcą pornografią
https://www.youtube.com/watch?v=3IqEgmFTark
#internet #tor #programowanie #informatyka #darknet #cyberbezpieczenstwo #bezpieczenstwo
Debili nie sieją sami sie rodzą od dawna jest mówiona polityce wielu oczu
Gdzie ewidentnie wiele razy powtarzano aby unikać VPN z niemieckich serwerów i nie tylko
https://goosevpn.com/blog/the-5-eyes-9-eyes-and-14-eyes-alliances-how-do-they-lead-to-our-privacy
Zaloguj się aby komentować
Nic mnie tak nie irytuje jak "SHORTS" na YouTube... Fajny temat, włączasz a tu tylko na szybko ogólne informacje. A ja się przecież chcę dowiedzieć więcej o czymś co oglądam, szczegóły, dane, ciekawostki. Ja wiem że "SHORTS" to tylko 1 min. wideo, ale co jeśli nie ma pełnej wersji filmiku w danym temacie a jest tylko krótka wersja? ¯\_(ツ)_/¯
Dziwię się jak młodzi ludzie mogą to tak uwielbiać...
#gownowpis #internet #youtube #informatyka #komputery
@gawafe1241 https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/hide-youtube-shorts/
Na inne przeglądarki pewnie też się coś znajdzie.
Zaloguj się aby komentować