Zdjęcie w tle
KLH2

KLH2

Osobistość
  • 115wpisy
  • 1667komentarzy
#muzyka #gownowpis

This is why I can't have nice things. Mea Culpa...
37b2939c-a806-4fb2-a2f2-a205509a6284
KLH2

@Modrak Slayer wraca do koncertowania, tak przy okazji

Modrak

@KLH2 no wiem właśnie. Tylko nie wiem, czy to tak tylko festiwalowo w jueseju, te dwa koncerty, czy może uderzą jeszcze kiedyś w światową trasę. Tak czy inaczej, Slayer jest kapelą, którą najwięcej razy widziałem na żywo, ale tego nie przedawkujesz 😈

Zaloguj się aby komentować

#babyjesus #malarstwo #ekhm

Dzieciątko Jezus na pierwszy dzień tygodnia..

Nie wiem, czy ten w oknie to Józef czy ktoś inny, ale nie ma to znaczenia. Reakcja na tak urocze dziecko byłaby uzasadniona tak u ojczyma, jak u każdego, kto miałby okazję rzucić okiem. Odnoszę również wrażenie, że Trzej Mędrcy (aka Królowie) nie tego się spodziewali. Ale może to jakieś moje projekcje..

Autor to Mistrz Virgo inter Virgines. Pewnie tak się nie nazywał, ale dziś tak jest znany, bo namalował taki obraz: Dziewica wśród Dziewic (ta dziewica z dzieckiem, żeby nie było - Królowa Polski inaczej mówiąc).
650447dc-1cb6-4fbe-92fc-e4fec560a96a
f4e7f265-a5e7-411b-995d-b0632e96189b
serotonin_enjoyer

Kielonek zaraz spadnie na głowę temu dziecku

Zaloguj się aby komentować

To działa to hejto albo nie działa!?
127b2e73-feb8-4fc2-bf8c-af549e2636c5
myoniwy

Mi od dłuższego czasu zdarza się że przez 10 minut nie chce załadować strony/komentarzy/grafik.

KLH2

@myoniwy Mi się to rzadko zdarza, ale się zdarza. Z drugiej strony nie wiem, jak często się to zdarza ogólnie, bo wbrew pozorom nie spędzam całych dni na hejto

slynny_skorpion

@KLH2 raz zamuli, raz nie. wyjebongo i żyję prawdziwym życiem dziwne to miejsce, ale takie w 20% jak fora phpBB by Przemo oczywiście

pfu

Matko Bosko Kochana, chyba działa?

bojowonastawionaowca

@KLH2 długo się ładowała czy error? chyba odpowiedziałeś na to w komentarzu, ale wolę się upewnić, żeby zgłosić problemy

KLH2

@bojowonastawionaowca Długo się ładowała i error. Albo ładowała się długo, ale niby do strony, przy czym po próbie zalogowania - błąd. Raz tak, raz tak. Częściej kosmonauta

Ale czy jest sens zgłaszać? Nie pytam złośliwie

Jeśli miałoby to jakieś znaczenie diagnostyczne, to spoko, ale tak ogólnie to czasem bywa gorzej

bojowonastawionaowca

@KLH2 dla mnie zawsze jest sens zgłaszać, jak coś działa niedostatecznie dobre, bo dzięki temu mogę truć tyłek adminom

Zaloguj się aby komentować

#muzyka #blackmetal #black'n'roll tak dokładniej

Satyricon - K.I.N.G.

Catchy. Tak się mówi na takie piosenki

Climbing down to rule the Earth..

https://www.youtube.com/watch?v=T6ICZdul6L4
Modrak

Przez dwa lata z rzędu, spotify mi pokazywał, że KING był najczęściej odtwarzanym utworem zaŕowno w 2020 jak i 2021. A wczoraj mojej żonie pokazałem Phoenix, bo do niej to trzeba sposobem dotrzeć z dobrą nutą 😈

Zaloguj się aby komentować

#filozofia #rozterki

Jak się robi coś bez sensu i robi się to w wielu egzemplarzach, to jest to zmultiplikowany bezsens czy może nabiera to sensu, bo pojawiają się nowe porządek i reguła?
aac0fced-14f6-42cf-a613-22b0ebb552b0
8d26d23b-ec41-408d-a761-2fd64c47b07b
emdet

@KLH2 jestem fanem tego, że swoje rozterki zilustrowaleś tym badziewnym ściskiem xD

KLH2

@emdet Jesteś fanem ilustracji czy swojego odkrycia, że ścisk jest badziewny? Ani jedno, ani drugie nie jest wyczynem. To wyznanie jednak budzi we mnie ciekawość tego, czego jeszcze jesteś fanem. Opowiesz?

emdet

@KLH2 oh wielu rzeczy, ale chyba nie Twoich przemyśleń!

Ale tak na serio, czemu śruby zmieniałeś? Wkrętarką je zaciskasz, czy co?

Zaloguj się aby komentować

#gownowpis #nieanonimowehejtowyznania dodatkowo #hejtowyzwania

Ja nigdy nie mam tych.. postanowień noworocznych. Jeśli pojawiają się u mnie jakieś postanowienia albo plany, to w okolicach marca, kwietnia zwykle - podejrzewam, że związane jest to z wiosną (inaczej mówiąc bliżej mi do natury niż kultury ). Zawsze tak było.
Dzisiaj postanowiłem, że jutro wcześniej wstanę. Nastawiłem budzik na ósmą....... pięć.
Teraz chwila powagi - Nie, nie trzeba zazdrościć, dolega mi bezsenność. Kliniczna jak to się mówi. Nie zasypiam bez prochów, śpię po nich mało, budzę się piąta, szósta. Chemiczny sen - niedobry sen.
Ale potem często próbuję dospać, co się nigdy nie udaje, wiec postanowiłem zbliżyć godzinę, na którą ustawiony jest budzik do tej, o której się budzę.
Tak, wstawałem już w momencie kiedy się obudziłem. Ale nie ma co robić, bo wszyscy śpią
cebulaZrosolu

@KLH2 ja czasem muszę wypić hydroksyzynę i usypia mnie dobrze, ale rano wstaje jakbym miał kaca, albo jeszcze był nawalony. Po takich mocniejszych środkach też tak jest?

KLH2

@cebulaZrosolu A pisałem już kiedyś, że mi się w głowie kręci i nawet w szpitalu z tym byłem? Więc nie jest to związane z tymi lekami na spanie, ale tak jak piszesz to wstaję tylko w okresach kiedy mi się kręci.

Po lekach na spanie jest tylko takie wrażenie, że to nie był taki sen jak powinien. Ale też ciężko mi już powiedzieć jak to jest normalnie. Natomiast nie chciałbym pisać więcej na ten temat bo nie chciałbym dodawać tagu zalesie

To był max na jaki mnie stać jeśli chodzi o użalanie się i narzekanie (chociaż mam w planach wrzucić użalanie się na Pocztę Polską, ale to raczej będzie bardziej jazda. To zależy od tego, co to jest za paczka, ta którą jutro mam odebrać...

moll

@cebulaZrosolu @KLH2 próbowaliście soku z wiśni?

Zaloguj się aby komentować

#protestrolnikow

Hejto o rolnikach protestujących w Belgii i Francji:

Dobrze robią chłopaki! Mają jaja, nie to co u nas! Jechać z tamtymi policjantami!

Hejto o rolnikach protestujących w Polsce

Rozgonić pałami tych, kurwa, nierobów! Wieśniaki prymitywne, głupie tłuki bezczelne!

NZDD
LordNargogh

Przepraszam bardzo, ja pluję na wszystkich strajkujących rolników, ich narodowość mnie nie interesuje. Zawsze na przekór rozwojowi i postępowi, jakby wladze im ulegaly to by nawet traktorów nie wynaleziono.

zjadacz_cebuli

A czy niemieccy, francuscy albo belgijscy rolnicy zatrzymują i przeszukują transporty które jadą do kraju w stanie wojny? Przecież te protesty śmierdzą onucami na kilometry

libertarianin

Pisząc hejto masz na myśli kogoś konkretnego? Bo wydaje mi się że trochę generalizujesz najgłośniejsze jednostki jako główny głos tego miejsca

KLH2

@libertarianin 


najgłośniejsze jednostki jako główny głos tego miejsca


Hmm..

Zaloguj się aby komentować

#ciekawostki #przyroda #starszezwoje <-- ten też pasuje jak rzadko

Przypomniało mi się, że kiedyś szukałem pierwowz... eee.. że szukałem skąd się wziął symbol serca, jaki dzisiaj znamy i internet zaprowadził mnie do tej informacji.
Tu już mniejsza o symbol serca, bo ciekawsze jest dla mnie info, że ta roślina sobie rosła, była popularna i powszechna i wzięła i wyginęła.
Rozumiem zagładę dinozaurów i dzisiejsze wygin.. że dziś gatunki giną (bo dużo ludzi, syf itp), ale jednak taka sytuacja jakoś mnie zaskoczyła.
Może nikogo to nie zaskoczy ani nawet nie zainteresuje, ale dla mnie to ciekawe, więc korzystam ze swojego konstytucyjnego prawa do wrzucenia z odpowiednim tagiem

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sylfion
05fa61c8-6049-4203-9a95-ab5cd1820435

Zaloguj się aby komentować

#pasjonaciubogiegozartu #suchar #jezykiobce

Zainspirowany jednym postem tutaj, wymyśliłem kawał. Dowcip w sensie. Chyba.
W każdym razie:

Jaka jest różnica między kuchenką turystyczną a kuchenką kulturystyczną?
Ta druga jest fajna.

ErwinoRommelo

Tak samo jak 30 letni disel zaskoczylem dopiero za 3 razem Xd

KLH2

@ErwinoRommelo E, czyli nie jest najgorszy

ErwinoRommelo

@KLH2 zapomnialem zawolac @UmytaPacha , mozna napisac nastepny tomik polishjokes, mam tu nawet kandydata na autorskie joki.

d_kris

Dobrze że dodałeś tag #jezykiobce bo bym nie zajarzył.

Porządnie suche. Idę wypić bałtyk

Zaloguj się aby komentować

Zobaczyłem tu dwa wpisy z tagiem #protestrolnikow i się w pierwszej chwili wystraszyłem, że to dziś, bo dziś to akurat jeden na 3 miesiące dzień, kiedy muszę gdzieś dojechać. Ale nie - to jutro
Mogłem więc z kawą w ręku i niezaangażowaną osobiście ciekawością pooglądać, gdzie to będzie.
Mapka z pierwszej strony mi się nie załadowała, a na drugiej jakieś dziki. Myślę "dziwnie ich oznaczają". Ale się okazuje, że to akurat myśliwi, którzy postanowili dołączyć do protestu, bo "nie zgadzają się na zniszczenie polskiego rolnictwa przez delegalizację łowiectwa"
W takiej sytuacji oznaczenie bardzo trafne (może balony byłyby lepsze...)
Ciekawe, czy dojdzie do jakichś postrzeleń
66949a1a-54d0-41df-ab6f-35ced74bf4c7
lipa13

@KLH2 Akurat bardzo zły krok. O ile postulaty rolników popiera zdecydowana większość moich znajomych o tyle myśliwi mają w kraju bardzo złą sławę. Obawiam się czy taki krok nie obniży społecznego poparcia dla tych protestów.


Podobnie było na strajkach kobiet gdy różne paskudne mordy próbowały coś na tym ugrać, ostatecznie ośmieszając ten narodowy zryw.

Przykleiło się gówno do statku i krzyczy: "płyniemy!"

Sahelantrop

@KLH2 Dołączenie do chłopskich wygłupów zboczeńców z flintami, z pewnością pomoże.

Zaloguj się aby komentować

#muzyka #freerunning #metal

Dziwna sprawa, kiedyś dawno temu usłyszałem Stratovarius i pomyślałem sobie coś w stylu "o super! przynajmniej jedna kapela, którą nie będę musial zaprzątać sobie głowy"
Wczoraj chciałem pospać trochę popołudniu i YT mi puścił The Best of Stratovarius czy jakoś tak. I spoko, nawet zasypiałem (to wielki sukces, bo ja śpię... baardzo mało) no i dociągnął do tej piosenki i mnie przebudziła ta gitara w zwrotkach.
Płytę już całą znam nie te The Best tylko Elements pt 1 i co można powiedzieć - power metal jak power metal, chociaż te cześci symfoniczno orkiestrowe mają zdecydowanie powyżej średniej.
Wrzucam Learning to Fly i ciekawostką, że ta gitara we zwrotce brzmi zupełnie inaczej na głośnikach niż na słuchawkach.
A żeby nie było nudno to wybrałem do tego clip z parkourem - chociaż to raczej jest freerunning. Zdecydowanie, okiem laika

https://www.youtube.com/watch?v=83YxaBlXyRc

Zaloguj się aby komentować

#pokazpsa

Tak wygląda. Bardzo subtelnie musnąłem pe-esem (nie to białe, ta... jak się to nazywa? winieta; winieta nie jest subtelna ).
Subtelnie, ale jak ktoś się uprze, to jest opcja, że zobaczy
Dla takiej osoby nagroda w postaci ujawnienia imienia psa. Wiadomo, że jak znasz imię psa, to masz nad nim kontrolę*, więc jak osoba będzie znała imię i spotka go na spacerze, to będzie mogła przejąć nad nim kontrolę. Fajne, nie?

*z demonami jest podobnie
104371d2-1e5f-4eae-b3de-3878c6b2d5ff

Zaloguj się aby komentować

KLH2

Mam nadzieję, że mój post na hejto nie był powodem do usunięcia kanału na YT

To ten sam clip. Tamten był jedynie w lepszej jakości/rozdzielczości


https://www.youtube.com/watch?v=ovCf9VRLnDY

Zaloguj się aby komentować

#grafika #zdysku

John Bauer (surprise, motherfucker! to Szwed )

Tyr i Fenrir i (nieszczęśliwa ) Księżniczka Tuvstarr wpatrująca się w ciemne wody leśnego stawu

Więcej namalował i narysował, jakby się ktoś zastanawiał.

https://niezlasztuka.net/o-sztuce/john-bauer-ilustrator-krol-dzieciecej-wyobrazni/
454c5410-6f03-4b91-9b6c-2d6fe526dd95
7f9de677-4b99-44b7-a8b6-f8e7ea6ddfcb

Zaloguj się aby komentować

Następna