Troche smiechlem
#jebacpis #heheszki #polityka #heheszkipolityczne #krakow #elonmusk

Troche smiechlem
#jebacpis #heheszki #polityka #heheszkipolityczne #krakow #elonmusk

Zaloguj się aby komentować
#krakow #randkujzhejto
Bardzo dziękuję użytkowniczce @GtotheG theg za świetną randkę.
Zjadłem pate z móżdżku, wypiliśmy gruzińskie wino, a potem obchód miasta/barów - udało nam się być do zamknięcia trzech barów xd
Przedyskutowaliśmy wątpliwą moralnie karierę A_S i jej udział w pamiętnej orgii w serwerowni, dowiedziałem się kim jest Kiner, nie doszliśmy do zgody, kiedy spełnią się przewidywania @mickpl oraz ponownie przeliczyliśmy cegły w Auschwitz.
I jeszcze podrywaliśmy panny do trójkąta
A dziś już zdążyliśmy przesyłać sobie nudesy.
To był świetny wieczór, omówiliśmy się na powtórkę.
Aaaaa, jeszcze jedna ważna rzecz: bardzo doceniam spotkania z kobietami, które nie gubią się, gdy na stole jest więcej sztućców, niż nóż i widelec. To wielka rzadkość.
@GtotheG - dziękuję raz jeszcze!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ktoś coś wie, co tam u naszych zakochanych gołąbków @Yossarian i @GtotheG?
I tak, nie mam swojego życia, więc interesuję się życiem innych, jakby ktoś dociekliwy pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#randkujzhejto #pytanie #krakow
Zaloguj się aby komentować
Dobra Tomcy, trzymajcie kciuki, ruszam na spotkanie z przeznaczeniem.
#krakow #zwiazki #randkujzhejto #rozowepaski #niebieskiepaski
Zaloguj się aby komentować
A4 Kraków Katowice znowu drożej, brak ulgi za korzystanie z aplikacji.
Nowe opłat będą wyglądać następująco: 15 zł dla kategorii 1 (auta osobowe), – 27 zł dla kategorii 2 i 3, – 46 zł dla kategorii 4 i 5, oraz stawka dla motocyklistów – 7 zł. Do tej pory zapłata poprzez aplikację lub elektroniczny pobór opłat miała być zachętą dla kierowców do korzystania z autostrady. Przy opłacie automatycznej stawka była o 2 zł mniejsza na każdej bramce (z 15 na 13 zł). Teraz to się zmieni. Tym samym od 16 stycznia jedyną zaletą elektronicznego systemu opłat „pozostanie wyłącznie szybszy przejazd przez wyznaczone i oznakowane bramki”.
No i przypominam o kontrowersjach zwiazanych z SLD i Emilem Wąsaczem... Dopiero w 2027 roku kończy się ta podła koncesja, która przez lata osłabia gospodarkę południowej polski.
#krakow #katowice #a4 #autostrady #polskiedrogi #malopolska #slask
https://krknews.pl/od-dzisiaj-autostrada-a4-krakow-katowice-jeszcze-drozsza/
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy było, ale jak ktoś jest z Krakowa, Skawiny lub okolic, to warto obejrzeć i wziąć udział w konsultacjach.
Materiał o obwodnicy Krakowa, jej wadach i zaletach oraz możliwych wariantach. Radkowi się już udało zmienić jeden węzeł, ale jest ich znacznie więcej.
#krakow #polskiedrogi #samochody
@Nemrod powinni tam zrobić pasy miejskie jak w Kato I z głowy. Masz przez 15km tkanki miejskiej 2 pasy równoległe przy a4 ze zjazdami na dzielnie i miasteczka oscienne jest w pytę. (Szkoda ze w drugą stronę jest tylko 3km zamiast 15) Powinni ogarnąć to w obie strony. Od bramek Balicach aż do zjazdu na Rybitwy.
Zaloguj się aby komentować
Znaczy się trzeźwi piorunują, a #krakow śpi dalej?
#alkoholizm #zdrowie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Strefa czystego transportu w #krakow zostala odrzucona w całości przez Wojewódzki Sąd Administracyjny.
Wśród wielu powodów - łamanie konstytucyjnego prawa do swobodnego przemieszczania się
#ekologia #sct #sad #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Numer 8 na świecie w tej chwili. Kto da więcej?
Powinniśmy aspirować do najlepszych. Tylko 8 miejsce mnie nie zadowala.
#krakow #smog #polska

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Koledzy, pilnie kupię odlewkę Kourosa, podobno zniewala kobiety, a ja mam randkę. Pilnie, bo randka już w środę za tydzień.
Albo może wiecie, czy w #krakow w Galerii Krakowskiej jest w jakiejś perfumerii, żebym mógł się wypsikać?
Zaloguj się aby komentować
#zwiazki #podrywajzhejto
Tomcy, potrzebuję pomocy. Chciałbym zabrać na randkę dziewczynę o urodzie klasycznej i nietuzinkowej. Problem w tym, że mieszka w #krakow (dawna stolica Polaków), a ja tam nietutejszy jestem. Dokąd zaprosić?
I może jeszcze jakieś inne rady jak oczarować kobietę? Kwiaty? Jak się ubrać? Stylówka jak ze zdjęcia będzie ok, czy krawat to przesada? Liczę na wsparcie lub chociaż pioruna.

Dobra, okazało się, że dziewczyna sama ogarnie miejscówkę, więc to mam z głowy.
To jeszcze jedno pytanie: jak najlepiej kupić bilet na pociąg do Krakowa? W kasie na dworcu czy w internecie? W kasie jest drożej? W pociągu można się zdrzemnąć? Konduktor nie krzyczy jak się śpi? Biorę leki przeciwlękowe przed trudnymi/stresującymi sytuacjami i trochę się robię senny po nich...
Zaloguj się aby komentować
Szykuje się za 2-3 lata nowa ulica na Ruczaju:
Oto 8 Pułku Ułanów
#krakow #ruczaj


Zaloguj się aby komentować
Ależ uroczy lokal macie tu na woli duchackiej. Typowie miejsce do kontemplowania przy stole piwka i upływu lat. Tylko jednen klient pilnujący pełnego kufla, za barem pani sprawiająca wrażenie jakby siedziała tam niezmiennie od ćwierćwiecza, na głośnikach Wilki - Baśka, nieprzesadnie głośno. Bardzo sympatyczne wrażenie zrobił, oby się trzymał na rynku jak najdłużej, to może będzie okazja wpaść na piwo, jak jakimś cudem trafię w te okolice niesłużbowo.
#krakow #piwo

Zaloguj się aby komentować
Przeszła juz fala na siłowniach? Mozna iść spokojnie?
#hejtokoksy #krakow
Zaloguj się aby komentować
Rant na krakowskie schronisko i ich medialna akcję, bo już nie mogę słuchać tych zachwytów.
To jest bardzo, bardzo słaba akcja ze strony schroniska. Jestem w szoku, że nikt nie widzi, że ogromne schronisko finansowane z kasy miasta, nie ma pieniędzy na ocieploną przestrzeń dla psów, skoro zimy są, uwaga CO ROKU. Przy -10 czy nawet -5, w małym kojcu, gdzie nie ma za bardzo opcji rozruszania się, te psy cierpią przez całą zimę, ale hej, przynajmniej nie umierają xD
Ktoś powinien za to odpowiedzieć (kierownictwo), że nagle są zaskoczeni zimą xD a tacy medialni ludzie, jak Litewka, mogłoby ten temat pociągnąć, a nie robić sobie dobry PR taką jednorazową akcją.
Większość tych psów wróci do zimnych kojców, część w gorszym stanie psychicznym, część może wrócić z pogryzieniem na koncie, bo trafi do nieprzygotowanych ludzi. A pies z pogryzieniem jest nieadopcyjny i jak nie pójdzie pod igłę, to zostaje do końca życia w boksie. Ale o tym już nikt nie myśli, tylko przypną sobie "order fafika" I będą opowiadać znajomym, jaka to piękna akcja i jak się ludzie zjednoczyli.
#psy #krakow #przemyslenia
@kiri „Nasza akcja co roku jest podyktowana zapowiedziami bardzo niskich temperatur. Przy obecnej liczbie zwierząt nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsca wszystkim pieskom w środku budynku" – wyjaśniła PAP Joanna Repel, rzeczniczka prasowa Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które prowadzi Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt.
Zaloguj się aby komentować

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie trwa akcja tymczasowej adopcji psów, którą placówka zorganizowała w związku z nadchodzącymi mrozami. Do tymczasowych domów trafiło ponad 100 zwierząt. "Słowo dziękuję to za mało. [...] Mamy łzy w oczach" — napisali na Facebooku pracownicy...
Z cyklu: klasyki krakowskiego gastro. Całodobowa buda z kurczakami w bieńczycach.
#krakow #nowahuta #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
#krakoskapatologia #krakow
E nie noo patrzcie jaka okazja xdddd
1M! Możliwe 2 pokoje! Widok| PLAC Centralny| MPK!
Za jedyne 13,5 k za metr możecie zamieszkać w Nowej Hucie, centrum patologii i maczety stosowanej. Będziecie codziennie podziwiać piękną architekturę okresu komunizmu, w zamian może obskoczycie wpierdol.
W pakiecie:
Okno w kuchni do toalety, bo w toalecie jest piecyk gazowy, więc musi być okno żebyście się nie zaczadzili xD
Bakterie kałowe lubiom to :3
W dooomach z betonu, nie ma wolnej miłości.... Polecam widok z okna, zapierający dech w piersiach widok na szarą polską rzeczywistość. Jeśli tęsknisz za PRLem, jest to wyśmienita opcja dla Ciebie:
https://www.otodom.pl/pl/oferta/1m-mozliwe-2-pokoje-widok-plac-centralny-mpk-ID4otxe
Za jedyne 13,5 k za metr możecie zamieszkać w Nowej Hucie, centrum patologii i maczety stosowanej. Będziecie codziennie podziwiać piękną architekturę okresu komunizmu, w zamian może obskoczycie wpierdol.
Ale akurat Nowa Huta jest obecnie dobrym miejscem do mieszkania w Krakowie. Właśnie dzięki temu, że budowana w czasach komunistycznych, jest tam miejsce na zieleń, usługi i infrastrukturę m.in transportu publicznego. Tego wszystkiego brakuje na nowych osiedlach. I jest już spokojna i bezpieczna. Jak się śmieją Krakusy - cała patologia wyjechała do Anglii
Zaloguj się aby komentować
Kolejna perełka z #krakoskapatologia #krakow
Stare Miasto, 20m2, STUDIO, II piętro
Cena?
Jedyne 32 600 zł za metr. To pomyłka? 32 tysiące za metr schowka na szczotki? Nie nie kochani. W Krakowie taki schowek na szczotki to ekskulzywny apartament, w którym możesz jednocześnie gotować nie wychodząc z łóżka jednocześnie słuchać odgłosów bąków swojego partnera, dochodzących zza tekturowej ściany mikro-toalety.
Ten luksus za jedyne 32,6 k za metr.
*balkonu brak
*za to jest widok na obszczane, zdezelowane kamienice, gdybyście przypadkiem nie czuli się wystarczająco obrani z prywatności
Komuś chyba biznesik AirBnB nie wypalił
https://www.otodom.pl/pl/oferta/stare-miasto-20m2-studio-ii-pietro-ID4ola8
Zaloguj się aby komentować