
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Deykun
Ani cosplayers, ani delusional. Po prostu zwiedzeni lub niezorientowani lub niedoinformowani zainteresowani.
https://www.merriam-webster.com/dictionary/cosplayer
Zaloguj się aby komentować
W ogóle fest zjebali z tym. xd
#krakow #paradasmokow

Biletowanie tego widowiska wpisuje się w krakowski sposób myślenia. Ma być drogo, komercyjnie i należy wycisnąć każdą złotówkę jaką tylko można.
Kraków ma najdroższe parkingi miejskie w Polsce, najdroższe bilety komunikacji miejskiej, najbardziej restrykcyjną strefę czystego transportu (oczywiście płatną jeśli chcesz ominąć wymogi). Ceny na miejskich festynach, festiwalach czy kiermaszach są absurdalne od lat. Więc dlaczego nie biletować parad?
Może się to zmieni, skoro Krakowianie odwołali prezydenta prowadzącego taką politykę, ale koszty usług prywatnych czy nieruchomości też są wyraźnie wyższe w Krakowie niż poza nim, to więc nie tylko podejście magistratu ale mieszczan ogólnie.
Zaloguj się aby komentować
Krakowskie widoki i stadion Cracovii w 1990 roku.
#krakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zakończyło się referendum, w którym mieszkańcy Krakowa głosowali nad odwołaniem prezydenta Aleksandra Miszalskiego (KO) i rady miasta. Według sondażu exit poll przygotowanego dla Polsat News przez Ogólnopolską Grupę Badawczą wynik głosowania jest wiążący. Z sondażu wynika, że frekwencja wyniosła...
Zaloguj się aby komentować
#krakow #polityka #ankieta
Ciężko powiedzieć. Na początku byłem przeciwko Miszalskiemu, ale teraz widzę, że ulotki z zarzutami składają się z memów, a nie merytorycznych zarzutów... i zaczynam mieć wątpliwości.
Tak, mam uwagi do obecnego prezydenta. Żadna nie jest na tyle ważna - poza tym, że odrzucił debatę z Hofmanem - bym brał na poważnie koszt zmiany na jego stanowisku.
PS. Uważam, że metro jest niepoważne.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam się czy będą ludzie którzy będą próbować HEHE przejść między jednym a drugim w tym miejscu.
Też inna rzecz, gdyby ta górka była po przeciwnej stronie, to ludzie by mogli na niej stawać i robić sobie zdjęcia na tle wawelu, a teraz chyba go nie będzie widać.
#krakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tam posiadacz karty warszawiaka płaci 98 złotych miesięcznie. Krakowianin będzie płacił 109. Tam za 75 minut w pierwszej strefie – 4,40. U nas za godzinę będzie 8. W czym Warszawa jest lepsza?
- Ale u nas było 90 zł, u nich 98 zł. Wtedy prezydent Trzaskowski mnie nie pytał, jak to robię.
Mnie i tak rozpierdala to 4,4zł i 8zł. Ja nie mam miesięcznego, bo pracuję zdalnie, ale cena jednorazowego biletu w mpk w Krakowie jest po⁎⁎⁎⁎na.
Zaloguj się aby komentować
Rozwala mnie, że drugie lotnisko pod względem pasażerów w tygrysie Europy przekierowuje ruch na inne lotniska i robi za sypialnie, bo mają gorszy system na mgłę. Turystyczna stolica bantustanu.
#krakow
Zaloguj się aby komentować
Rynek Podgórski, Małopolska, Kraków
P.s Kadr powstał ze 150 zdjęć (50 punktów po 3 zdjęcia o różnej ekspozycji połączone w HDR a następnie w panoramę)
Źródło: https://www.facebook.com/permalink.php/?story_fbid=25586203881034868&id=100002158201060
#krakow

Zaloguj się aby komentować
Kraków - betonowe zapory mają chronić przed zagrożeniami na jarmarku bożonarodzeniowym.
Zaloguj się aby komentować