Hejto.pl
no ja pi⁎⁎⁎⁎lę, o co chodzi z tym odcinkiem A4, że zawsze akurat w tym miejscu jest wypadek? #krakow #bochnia - festiwal_otwartego_parasola - Hejto.pl