21 336,93 + 5,64 + 4,06 + 8,11 + 4,87 + 4,61 + 3,61 = 21 367,83
Zaległości z Psem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

21 336,93 + 5,64 + 4,06 + 8,11 + 4,87 + 4,61 + 3,61 = 21 367,83
Zaległości z Psem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Przypomniała mi się historia z ostatnich tygodni pracy na taryfie w Polsce. Był klient, nazwijmy go Zbyszek. Zbyszek jeździł z naszą firmą od dawna. Miał chyba swoją firmę, ogólnie jak na lata ‘00 to miał dobrze kasy i często go woziliśmy po różnych lokalach, knajpach, restauracjach. Zawsze był to wystep “kawalera”. Po ostatnim kursie ze mną, przestał praktycznie korzystać z naszych usług i ponoć mocno zmienił tryb życia.
W tym momencie muszę przytoczyć opowieść z zeznań mojego dawnego znajomego, który był managerem pewnej popularnej restauracji z dancingiem. Jest sobota wieczór, wchodzi Zbyszek z kobietą, jak się potem okazało była to jego żona, która ponoć sama wybrała ten lokal na wspólne wyjście. Wchodzą do lokalu, a tu szatniarz: “o Panie Zbyszku! Witamy! Już biorę płaszczyki” Żona ponoć podejrzliwie spojrzała na Zbyszka i coś powiedziała z niemiłym wyrazem twarzy. Siadają przy stole, kelner podchodzi i z uśmiechem “witamy Panie Zbyszku, już podaje kartę, to samo wino co zawsze?” Żona wbija wzrok w Zbyszka, atmosfera robi się nerwowa. Kelner podaje jedzenie, jedzą, piją w końcu czas an tańce. Zbyszek z żoną elegancko tańczą na parkiecie, gdy w pewnym momencie muzyka się zmienia, światła gasną i zaczyna się atrakcja wieczoru czyli występ tancerek egzotycznych. Panie się wiją, pokazują swoje wdzięki, cała sala obserwuje, gdy w pewnym momencie DJ pyta się głośniki: “Kto powinien dołączyć do naszych tancerek?” I cała sala: “ZBYSZEK! ZBYSZEK! ZBYSZEK!”
Żona Zbyszka nie wytrzymuje, wybiega z sai. Zbyszek biegnie za nią i… W tym momencie ona otwiera drzwi do moje taksówki i krzyczy adres, odpalam silnik i wpada Zbyszek. Ja ruszam, a ta z miejsca go wyzywa od kurwiarzy, chujow, bije go, popycha, pluje. Ja, widząc całe zdarzenie we wstecznym lusterku i znając rozrywkowy styl Zbyszka uśmiecham się, i mówię: “Nooo, Panie Zbyszku, takiej dzikiej k⁎⁎wy to jeszcze nie wieźliśmy”
#taxicoolstory #taxi #heheszki
Zaloguj się aby komentować

W niedzielę (21 czerwca) odbył się rajd dookoła jeziora Wigry. 150 osób objechało ponad 50 km. starymi rowerami marki Wigry oraz innymi tzw. składakami. [...] Składak Wigry był w latach 70. i 80. XX w. obiektem marzeń dzisiejszego pokolenia czterdziesto- i pięćdziesięciolatków. Często - w tym...
Sympatyczny #pajonk mnie odwiedził
#smiesznypiesek Google twierdzi ze to pyrgun nazielny



Zaloguj się aby komentować
Takie, wydaje mi się, całkiem przyjemne zdjęcie udało mi się pstryknąć:)
#wiatraki

Zaloguj się aby komentować
Ja po uświadomieniu sobie, że angielska lista narodowości podczas meldowania w mieszkaniu na Litwie jest posortowana alfabetycznie w języku litewskim.
Polska nie zaczyna się na literę P w litewskim.
#pamietniczek #podrozujzhejto #litwa

Zaloguj się aby komentować
#koty #pokazkota
Nie śpię, bo trzymam zawór!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ok, so basically im very smol
Chciałem poinformować, że społeczność hejto #psy powiększyła się o kolejnego gagatka
Pewnie pojawi się tu od czasu do czasu przy okazji wrzutek spacerowych
#pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Prokuratura Europejska twierdzi, że Wojciech Król otrzymał prawie 1,5 mln zł łapówek — wynika z informacji Onetu. Zapoznaliśmy się z wnioskiem śledczych o uchylenie immunitetu parlamentarzyście Koalicji Obywatelskiej. Dokument wysłany do Sejmu jest lakoniczny. Wbrew wcześniejszym sugestiom,...
715 + 1 = 716
Tytuł: Fight Club
Rok produkcji: 1999
Kategoria: Dramat
Reżyseria: David Fincher
Czas trwania: 2h 19m
Ocena: 8/10
Pierwsza zasada Fight Clubu brzmi: Nie rozmawiamy o Fight Clubie.
Wygenerowano za pomocą https://filmmeter.vercel.app
#filmmeter

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Pancio popełnił wczoraj kupno roweru.
Moja Pancia jakieś 2 tygodnie wstecz oznajmiła mi, że w okresie wakacji ma zamiar jeździć do pracy rowerem, zapytałem wtedy "ktorym rowerem?" Chciała się męczyć na starej ponad 20 letniej gazelli, w której nawet dynama w piaście nie ma, tym bardziej, że w jedną stronę ma 25km, przecież to niedopuszczalne pomyślałem.
Tak więc wczoraj pojechaliśmy "oglądać" rowery do salonu Treka no i wyszło jak wyszło.
Kupiliśmy model FX Sport All Equipped,
Pancia zadowolona, pancio tez, nawet pokręciliśmy się przez godzinę po okolicy.
Nawet jej trochę zazdroszcze, 50km dziennie i to tylko pracodom.
#rower

Zaloguj się aby komentować
#lekarz100k #zdrowie #afera
Tak sobie na marginesie afery z zarobkami myślę o lekarzach i ich wynagrozeniach oraz poziomie życia. Wychowałem się w małym mieście i to, co tam zawsze mogli o mogą lekarze, to była patologia na którą wszyscy pozwalali. Lekarz był królem większym niż proboszcz, lokalny szef januszexu i pan prawnik razem wzięci. Lekarz jednym skinieniem palca skazywał i ułaskawiał. Lekarze byli bez kolejki obsługiwani w urzędach, ich dzieci w szkole głaskane po głowach, żony komplementowane na lokalnych imprezach. Lekarz to był półbóg pan życia i król.
Temat jest trudny, bo system nie działa. Mamy najmniej lekarzy na 1000 głów w Unii, więc oni zawsze będą mieli otwartą ścieżkę do zarabiania na kilka batów.
Więc co, otworzyć bardziej dostęp do zawodu?? Przecież już dziś młodzi lekarze nie chcą leczyć. Zachowawcze terapie, które nie uczynią szkody, ale i nie pomogą. Diagnostyki za dużo nie przepisywać, bo po co się narażać pracodawcy, który marudzi na koszta. Spróbować jakiegoś mocniejszego leku, czy zabiegu? Po co się narażać na ewentualną porażkę i pretensje pacjentów, czy skargi do organów? Lepiej robić wymagane minimum i kasować za to.
To przecież jest też nasza wina, bo z jednej strony chcemy, jak najlepszego leczenia, a z drugiej bardzo chętnie skarżymy się na lekarzy do Izby, czy organów ścigania. Skończy się to, jak w Stanach - koszty leczenia wzrosną tak, że w pięty nam pójdzie.
Lekarze się wybronią, bo zawsze będą potrzebni, a w d⁎⁎ę dostaniemy my. Nie rozumiem więc tej nagonki i hejtu na lekarzy, skoro to system jest zjebany od samego początku, od dekad już i to my się też do tego przyczyniamy, bo nie rozliczamy polityków z tego co robią, a tylko klaskamy im kiedy robią imbę.
@Fly_agaric nagonka jest na tych co mają fikcyjne etaty, i jak ktoś im zwróci na to uwagę to zostaje opluty bo oni się mają za półbogów.
Myślę że społeczeństwo zauważyło, że jest za mało lekarzy i są oni potrzebni, ale zauważa też że młodzi wyjeżdżają z Polski bo starzy trzymają się stołków i obstawiają wszystko co się da dla znajomków.
@MalyDiabel Ale to co napisałeś nie zmienia nic w kwestii tego co napisałem:
Lekarze się wybronią, bo zawsze będą potrzebni, a w d⁎⁎ę dostaniemy my. Nie rozumiem więc tej nagonki i hejtu na lekarzy, skoro to system jest zjebany od samego początku
Mają się za półbogów (generalizacja, ale chuuj już, niech będzie, choć ja bym bardziej powiedział, że są aroganccy ponad miarę), bo sprzyja im rozj€bany i coraz bardziej r0zpi€rdalający się system. Ja Twoje obiekcje rozumiem, ale my jesteśmy na nich skazani. Dokręcenia im śruby pod publiczkę i ku waszej uciesze, skończy się tym co w Stanach. Koszty leczenia wyjebią poza skalę, a my będziemy w dupie bardziej niż kiedykolwiek.
Nikt takiego systemu naprawiać nie chce, bo politycznie można na tym stracić wszystko, a zyskać nie da się nic. Zacznijmy polityków wybierać wg. tego co faktycznie robią, zamiast wybierać ich po tym, który robi fajniejszą imbę, a jak nie, to mordy w kubeł, bo sami sobie takie okoliczności stwarzamy.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować