admo
admoOsobistość

Migracja z Wykop 2.0 do Hejto

 

Sprawdźmy ilu nas tu teraz jest.

 

Zasady są proste:

1 piorun = 1 użytkownik

 

#hejto #wykop

Kiedy założyłeś/aś konto na Hejto?

Zaloguj się aby komentować

Huxley
HuxleyOsobistość

Hejto vs wykop pojedynek 

Zobaczymy gdzie będzie więcej plusów/ piorunów 

Wrzuciłem dwa identyczne wpisy w tym samym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gownowpis

46c47dc9-2c71-49db-9abf-b624e94638d7

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejtoGruba ryba

Dzień dobry wszystkim,

 

Chcielibyśmy krótko odnieść się do #afera.

 

Zachowanie moderatora było nieprofesjonalne i zapewniamy, że więcej się nie powtórzy. Taki styl wypowiedzi nie wpisuje się w naszą wizję moderacji. Przegadaliśmy sprawę i mamy zrozumienie w tej kwestii.

 

Życzymy wszystkim udanego dnia,

Administracja

Zaloguj się aby komentować

Rogalowe spadki - upadek wykop.pl
tusk
tuskOsobistość

Tak w ramach doprecyzowania. Użytkownicy nie odchodzą z wykopu przez zmianę wyglądu, odchodzą przez lata gnojenia ich i traktowania jak bydło.

 

Pierwszym powodem była upośledzona moderacja, która kasowała wpisy według własnego uznania, a nie regulaminu.

Kolejnym powodem był wpływ Orlenu na treści. Dziwnym trafem wpisy godzące w Orlen lub obnażające ich dziwne praktyki były kasowane, a autorzy często byli banowani.

 

Zmiana UI to był tylko impuls. Jeśli ktoś ma się uczyć nowego układu strony, to już lepiej zmienić stronę na taką, która szanuję swoich użytkowników.

 

#wykop

7f8e5ea3-6be2-4b91-9ca5-25b20082f680

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejtoGruba ryba

No dzień dobry Dziekujemy za tyle pozytywnych komentarzy! Jak zwykle jesteście wspaniali! Miłego wtorku a tymczasem wracamy do pracy nad Hejto. Dajecie nam siłe do działania.

 

a to nasza mina jak zobaczyliśmy ile dziś Was tu jest 🫡

#heheszki #hejto

906b72d5-f520-4489-b04d-778f31eb8b3f

@hejto chciałem tylko zgłosić, że coś jest nie tak z powiadomieniami w wersji hejto na przeglądarce. Ile razy wejdę na stronę to pokazują mi się te same powiadomienia, choć zaznaczałem je już jako odczytane

@hejto czyżby zbliżał się pierwszy wpis który przekroczy 1000 piorunów?

@hejto jak tu wygląda sprawa zgłaszania kilku użytkowników działających z jednego IP?

Zaloguj się aby komentować

fxd
fxdKosmonauta

Cała ta afera jest konsekwencją tego, że prócz normalnych użytkowników pojawiają się tutaj też niedostosowane do życia w społeczeństwie elementy które uznają za zabawne już nawet nie tyle ciągłe nadawanie na swoje spierdolenie, a obwinianie o to wszystkich dookoła.

 

Tego typa co wczoraj w nocy uznał że będzie wrzucał porno też będziecie bronić? To jest serio dla kogoś zabawne, żeby wrzucić hehe cipe?

 

Skoro jest opcja stworzenia tu bardziej wartościowej alternatywy dla wykopu niż sam wykop, to korzystajmy z tego zamiast ponownie pchać się na karuzelę spierdolenia, bo za chwilę dzięki takim społecznościom będzie się trzeba wstydzić przebywania na hejto jak tego że się siedzi na wykopie.

 

Utrzymać jakiś minimalny poziom, pod tym względem poprzedni portal wysoko poprzeczki nie wiesza ale miło byłoby się do tamtego poziomu nie sprowadzać.

Zaloguj się aby komentować

Takie małe porównanie między wykopem a hejto na dzień dzisiejszy - wykop 6 plusów (z czego jeden sam sobie dałem i 8 komentarzy - hejto 1181 błyskawic, niestety nie wiem ile komentarzy bo nie chce mi się tego ręcznie liczyć ale jest ich sporo. Na moje oko wykop upadł i sobie głupi ryj rozwalił.

d524c903-5573-47c6-8d64-0bc247554bd0

Zaloguj się aby komentować

Jako świeży emigrant z vikop.ru/orlen, zachęcony innymi postami, chciałbym się podzielić moim hobby. Na vikop nigdy się nie odważyłem pokazać mojej kolekcji ani nigdy nie opowiadałem o mojej pasji gdyż nie czułem żeby to kogokolwiek zainteresowało i bałem się hejtu. To mój pierwszy duży post, i pierwszy raz kiedy publicznie opowiadam o moich zainteresowaniach więc proszę wyrozumiałość aczkolwiek wszelkie porady lub konstruktywna krytyka jest mile widziana.

 

Od około 7 lat zbieram przenośne konsole retro. Raczej nie zbieram stacjonarnych ale mam kilka (wszystkie modele playstation, Super Nintendo, Sega Mega Drive i Sega Saturn). Na początku zacząłem od Nintendo Gameboy ponieważ miałem go jako dziecko i w przypływie nostalgii w 2015 postanowiłem kupić ten sam model i te same gry które miałem ponieważ zawsze żałowałem że jako nastolatek wszystko sprzedałem. Gdy uzbierałem połowę wszystkich gier jakie wyszły na Gameboy Original i większość akcesoriów które chciałem, stwierdziłem że szkoda tak po prostu kupować więcej i więcej gier na tą samą konsolę więc zacząłem zbierać inne (też tylko przenośne). Najpierw zacząłem od tych które chciałem mieć jako dziecko ale niestety były wtedy za drogie dla mnie (Atari Lynx & Sega Game Gear). Posiadam naprawdę dużą kolekcję w której mam wiele unikatowych konsol i akcesoriów jak również mam bardzo dużą wiedzę historyczną na ich temat którą chętnie się podzielę. Jeśli jesteście zainteresowani, bardzo chętnie zacznę opisywać moje "ekspinaty" mówiąc o ich historii, grach, schyłku i tak dalej. Wszystko okraszę zdjęciami w dobrej jakości i świetle. Zdjęcia dziś dodane tylko poglądowe żeby zobaczyć czy jest zainteresowanie.

 

Pozdrawiam

8d6862c1-e7b1-4004-b4e7-2c9622afc82a
c69cfd67-4ee0-4633-b9cf-e673b8af7caa
1fb525f9-8c05-4cdd-86f3-a6a82b967ae0
91b0c3d4-003e-44f2-894a-3d4d94b73fa7
78954a02-4902-4d6c-9e75-2acf0a7eefd7

Zaloguj się aby komentować

omg, teraz zauważyłam, że można dostać osiągnięcia za samo rozdawanie piorunów coraz bardziej mi się tu podoba xD

 

#cieszesie

Zaloguj się aby komentować

tl;dr zostaw pioruna, a masz szansę wygrać #rozdajo fajnej herbaty!

 

Mam ochotę wbić rangę oraz rozpromować trochę mój tag #herbatacodzienna toteż organizuję rozdajo. Do wygrania jest (jedno z dwóch):

  • przygotowany przeze mnie zestaw herbat w większości niedostępnych w Polsce - na pewno dorzucę francuskie mieszanki czarnej herbaty od Mariage Freres (jedna z najstarszych herbaciarni świata, której korzenie sięgają XVII wieku), wieloletnie, dojrzewane przeze mnie pu erhy (mój rekordzista ma ponad 30 lat), siakiś Darjeeling z pierwszego, wiosennego zbioru 2022 i Japonia. Na pewno będą to ciekawostki herbaciane, których raczej nie dostaniesz w standardowej herbaciarni. Startowa ilość próbek to 5 + 1 za każde kolejne 500 piorunków (czyli przy 2k piorunów otrzymasz 9 próbek!). Dorzucam oczywiście instrukcję jak parzyć. Jedna próbka będzie zawierała od 10-20 gramów herbaty (tak żeby styknęła na co najmniej dwa-trzy parzenia).
  • hermetycznie zapakowane ciastko pu-erha/puszka herbaty (ale tutaj wybiorę ja ) - opcja dla tych, którzy wolą produkt zapakowany przez producenta.

 

Wartość (zależnie oczywiście od ilości piorunków) nie będzie niższa niż 30 euro dla próbek i 20 euro dla puszki/ciastka.

 

Co trzeba zrobić? Wystarczy zostawić pioruna i czekać spokojnie - zwycięzcę wylosuję w niedzielę 29.01. Będzie mi miło jeżeli zaobserwujesz tag #herbatacodzienna ale nie jest to wymagane. Za każde 500 dodatkowych piorunów dodaję jedną próbkę więcej. Jeżeli przekroczymy 1k piorunów - pierwszemu zwycięzcy dorzucam zaparzacz do herbaty. Jeżeli przekroczymy 2k piorunów - do wygrania będą dwa zestawy próbek (drugi otrzyma ode mnie osoba, która zapostuje najbardziej zabawny mem luźno związany z herbatą. Tak te odnośnie teabaggingu też się liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jeżeli plusów będzie więcej to na każdy kolejny tysiąc dorzucę jakąś niespodziankę. Wysyłka inpostem na mój koszt w pierwszym tygodniu lutego.

 

Powodzenia!

 

#herbata

8ea00348-5377-48a8-b966-d68210d53d9e

Zaloguj się aby komentować

Dobra, jak wchodzić w #hejto to porządnie. Za każdego pioruna wpłacę 50gr na WOŚP.

 

Aby nie było - limit 2k pln bym nie żarł gruzu na koniec miesiąca xD Termin do jutra o tej samej porze.

 

#hejto #wosp

365daedf-4107-4903-b8ea-039a338eea54

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejtoGruba ryba

Cześć!

 

Chcemy po raz kolejny podziękować wszystkim wspierającym za chęć w pomocy rozwoju Hejto oraz za wszystkie miłe słowa, które motywują nas do dalszego działania.

 

500 patronów było jeszcze całkiem niedawno dość odległym celem, a dzięki Wam udało się ten cel osiągnąć w 2 dni. Licznik patronów kręci się niesamowicie szybko. Jesteśmy w szoku jak wiele dla Was znaczy to miejsce i doceniamy szansę jaką nam dajecie.

 

Nie zawiedziemy,

Hejto

 

#pozdro500 #hejto #patronite #dziekujemy

16259307-ac29-4e0a-8dec-89164ad6ccd2

Zaloguj się aby komentować

#rozdajo

Sprzątałem szafę i znalazłem Xbox One S. Zapomniałem, ze mam jeszcze tą konsole, bo od dawna mam i nowego xboxa i nowego ps, ale może się komuś taki Xbox One S 1tb przyda zwłaszcza, ze oddam go za darmo. Konsola w pudełku, jeden pad, kabel hdmi i zasilający.

Jutro wieczorem lub w piątek rano wylosuje osobę, która wygra konsole. Wysyłka inpost/Dpd na mój koszt.

Będę wybierał jedną osobę wśród tych którzy zostawili pioruna pod tym wpisem.

#xbox

f52f8def-7eb5-4ab4-81dc-d91f0666163c

Zaloguj się aby komentować