Czy tylko ja od 2 tyg mam problem z powiadomieniami ? Chodzi o zakładkę na w dolnym pasku, powiadomienia do mnie lądują się w nieskończoność. Reinstalacja nie pomaga. Myślałem że chwilowy problem ale nie do końca. #hejto apka androida

EmPfLiX
- 94wpisów
- 226komentarzy
Mój biegowy tygodnik :)
Zaloguj się aby komentować
17 135,83 + 14,03 = 17 149,86
Dobrego poniedziałku :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
16 804,27 + 11,19 + 7,23 = 16 822,69
Miłego wieczorku :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
16 069,82 + 14,58 = 16 084,40
Za 4 miesiące mam bieg który będzie trochę zahaczał o noc. Więc wybiegłem o 1:30 by tuptać 2 h w kółko po parku xdd Ciekawe doświadczenie, cisza, całkowity spokój i dużo czasu na myślenie.
A czy wy biegacie w słuchawkach czy bez ?
Ja jakoś rok temu nauczyłem się biegać bez i teraz biegam tylko z zegarkiem i pasem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
15 944,27 + 12,21 = 15 956,48
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
15 527,71 + 24,00 + 8,22 = 15 559,93
Majóweczka rozpoczęta z przytupem nad jeziorko.
Teraz idę popływać na SUPie.
Miłego wypoczynku
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
14 790,66 + 7,99 = 14 798,65
Luźne wybieganie po weekendowym przeciążeniu.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
14 417,29 + 40,16 = 14 457,45
Dobra, mamy za sobą debiut.
Wyszło "tylko" 6 pętli, najbardziej zmęczyło mnie mentalnie chyba to że było trochę podbiegów.
Oczywiście nie sprawdziłem trasy xdd
Ogólnie jestem z siebie zadowolony bo po prawie 4 Miesiącach przerwy wróciłem do biegania i przygotowałem się w 6 tyg do tego biegu.
Stópki przeżyły 2 pęcherze i mały palec bez poduszki xd
Forma ciekawa, fajna do robienia dużych kilometrażu.
Starałem się biegać na około 52-53 min aby mieć 7-8 min przerwy. Spokojnie da się uzupełnić płyny, coś małego zjeść i zmienić koszulkę czy buty.
Zmiana buta z asfaltowego ma trailowy po 4 pętli to był j⁎⁎⁎ny gamechanger:)
W listopadzie biegłem też 40km (1300m przewyższenia) i tam miałem kryzys przy 25km, źle odżywianie, nieumiejętne rozłożenie energii.
A teraz udało się się wyeliminować te błędy które utrudniają zabawę :)
Miłego dzionka
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Siemka, za chwilę w mam debiut na #backyardultra Cel jest na 7-8 pętli 😃 #bieganie #sztafeta

Zaloguj się aby komentować
Siemka, mam Kia Niro 2019 hybryda,ze względu na znaczące poniesienie cen benzyny zacząłem jeździć oszczędnie.
Wcześniej robiłem 600-700 km na 40l benzyny i myślałem. Że to kozackie wyniki. Teraz jestem w stanie wykręcić ponad 950 km xddd
100% miasto, auto nie jest żółwiem w mieście bo używam też do rozwożenia jedzenia.
Najzabawniejsze w tych czasach jest to, że w firmie mam jeszcze Renault Clio 2025 w gazie i przy obecnych cenach gazu, jazda na LPG jest ledwie opłacalna xd.
Wracając do hybrydy to jest w szoku, że taki crossover może mieć tak niskie spalanie. Cały czas myślałem, że jak hybryda to od Toyoty a #kia w nicznym nie ustępuje.
Jak się sprawują wasze samochody ? Jakie macie spalanie. A przy okazji pytanie do tych którzy też prowadzą jakąś pochodną transportu: macie u siebie hybrydy czy wciąż królują dieselki.
#samochody #hybryda #transport

Zaloguj się aby komentować
13 982,28 + 7,95 = 13 990,23
Siemka, kończymy przyjemny tydzień urodzinowym biegiem.
Miłego poniedziałku :)
#urodziny
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Siemka, Czy u Was w miastach też są takie architektoniczne ciekawostki? W Słupsku mamy jeden taki dość mocno znienawidzony budynek, większość osób kojarzy go pod nazwą " Zemsta Koszalina". 12 piętrowa wielka płyta, 8 klatek nic nadzwyczajnego. Gdyby nie fakt że windy są tylko dwie usytuowane na środku . Na 224 mieszkania mamy dwie windy xd Ale żeby nie było tak śmiesznie to winda zatrzymuje się tylko na czterech piętrach 0 6 9 12 xdd Czyli jak mieszkasz na piątym piętrze no to lepiej kliknąć szóste i zejść o 1 w dół. Xd
Najzabawniej mają te osoby które mieszkają na krańcach budynku ze względu na to że muszą iść na środek wybrać swoje piętro a potem przespacerować się jeszcze z 60 m po długim korytarzu. Zdjęcie korytarza, widoku z samej góry oraz windy poniżej.
Trochę #heheszki #slupsk #budownictwo




Zaloguj się aby komentować
13 580,69 + 13,51 + 6,74 = 13 600,94
Siemka, kolejne pętelki do kolekcji, zawody za 8 dni. Jak na miesiąc przygotowań to nie jest źle xxd
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
13 437,64 + 13,45 = 13 451,09
Biegamy dalej :)
Miłego dzionka
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 901,10 + 13,44 = 12 914,54
Człowiek chce wrócić do regularnego biegania a tu go łapie przeziębienie i każde wybieganie to walka :(
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 419,60 + 6,73 = 12 426,33
Kolejna pętelka. Miłego dzionka
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 318,29 + 6,72 = 12 325,01
Kolejna pętla do kolekcji, 16 dni do zawodów.
Na szczęście ciało przypomina sobie jak się biega, a głowa uczy się nowego stylu czyli poniżej 140bpm a tempo mało ważne.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
12 108,14 + 13,79 = 12 121,93
Siemka, kolejny trening, tym razem "2 pętlę " z przerwą aby zasymulować bieg. Powoli czuję że wracam na dobre tory.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
11 940,46 + 6,70 + 6,72 + 6,72 = 11 960,60
Siemka, po bardzo długiej przerwie od biegania - wracam.
W tym roku było już kilka powrotów ale nie udanych ( 60km w 3 miesiące to nie wiele ale lepsze nisz zero). Zostało mi 20 dni do wymarzonych zawodów. Na szczęście to nie czasówki tylko bieganie w kółko do upadłego :)
Najbliższe 3 tyg to sporo takich pętelek mam do zrobienia aby powoli wracać do osiągów z ubiegłego sezonu.
Smacznej sałatki :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Siemka,
@PanNiepoprawny wrzucił ostatnio wpis o ciężarówce #legotechnic i przypomniało mi się że moje prezenty z kwietnia są wciąż nieodpakowane więc zabrałem się do składania moich zestawów.
Człowiek jest tak zabiegany, że nie ma kiedy się pobawić w składanie :)
moje zestawy to
Jesko (42173)
Monster Jam (42200)
#hejto30plus Czy wy też zbieracie relikty z dzieciństwa ?
Ja mam jeszcze kilka małych zestawów technic i całą półkę #hotwheels
Czasem fajnie tak usiąść i na spokojnie w ciszy poskładać parę godzin :)
W komentarzu można wrzucać jakie zabawki z dzieciństwa kupiliście jako dorośli :)

Zaloguj się aby komentować


