
Korea Południowa chce budować okręty podwodne z napędem nuklearnym
Ministerstwo obrony Korei Południowej poinformowało, że władze w Seulu mają zamiar podjąć - w porozumieniu z Międzynarodową Agencją Energii Atomowej (MAEA) - prace nad budową okrętów podwodnych z napędem nuklearnym – przekazała we wtorek agencja Reutera. "Będziemy pracować nad tym, aby...







![Behawiorysta: pies pomaga człowiekowi przełamywać lęk i motywuje do ćwiczeń [WYWIAD]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/55c1bba7f9af1a8ecc5f00db1c5c6cd3.webp)










