#nawrocki
Na Nawrockiego jest tyle realnych obelg, a zjeby sobie wybrały wyśmiewanie go i jego żony za to, że jako nastolatka miała dziecko, 40 letnia kobieta z 3 dzieci w 20 letnim związku. Albo uwaga wrzucają jej zdjęcie, że jest brzydką pierwszą damą.
I to nie bije od tych toksycznych inceli tylko właśnie z tego wujkowego centrum, "wpadła 16 latka, beka". No beka w c⁎⁎j, jak kogoś takiego ma się w klasie xd, ale jak się ma 35 lat i nadal się robi memy o bece w c⁎⁎j z kobiety która prowadzi normalne życie od ponad 20 lat to ja j⁎⁎ie. xD
A teraz 21 letni chłopak związał się z 22 letnią dziewczyną która ma 3 letnie dziecko. No beka w c⁎⁎j. Zróbmy artykuł o życiu. XD Poważny człowiek nie bierze używanego towaru, poważny człowiek kończy studia i dziecko robi jak ma 33 lata, a z ludzi którzy mają dzieci mając dwadzieścia lat kiśnie od 15. xD
Wykopizm w c⁎⁎j.
Zaloguj się aby komentować
Biedna ciocia. Jakiś cham ją napastuje.
#polityka #politykazagraniczna #batyr #nawrocki #meloni

@Earl_Grey_Blue
Maurycy Seweryn:
— Premier Meloni była przygotowana na to, że polski prezydent ponownie złamie protokół dyplomatyczny i będzie chciał się całować. Dodatkowo była przygotowana, że zapewne złamie nawet elementy różnic kulturowych, ponieważ we Włoszech pocałunki przyjmuje się na dwa, a Polacy robią to na trzy razy — mówi.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A to ciekawe. Ile w tym prawdy?
Jeśli są takie przepisy to ten kraj to mem
#polityka #nawrocki #prezydent #trybunalkonstytucyjny #wyroki

Zaloguj się aby komentować
Prezydent proponuje we wrześniu referendum. Pytanie wcale nie jest tendencyjne, nic a nic...
Pytanie referendalne ma brzmieć: "Czy jest pan/pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?".
#polityka #nawrocki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale że #pis i #nawrocki wetując ustawę o #kryptowaluty mógł mieć w tym jakiś interes? Stare, znałem.
— Na przełomie października i listopada 2025 r., miesiąc przed głosowaniem weta prezydenta w sprawie regulacji rynku kryptowalut, Przemysław Kral, prezes zarządu Zondacrypto dokonał wpłat na rzecz dwóch fundacji — mówił premier.
— 450 tys. zł wpłacono Fundacji Instytut Polski Suwerennej Zbigniewa Ziobro. Część z tych środków przeznaczono na prawników obrońców Dariusza Mateckiego i księdza Michała Olszewskiego — wyjaśnił Tusk.
— Inna spółka związana z Zondacrypto i panem Kralem Expofer Servis House zrealizowała transakcję na rzecz fundacji posła Przemysława Wiplera. Fundacja nazywa się, żeby było zabawniej, Dobry Rząd. Przelała 70 tys. euro — dodał premier.
— Zondacrypto była także głównym sponsorem imprezy prawicowych działaczy CPAC. W trakcie kampanii prezydenckiej najważniejszymi uczestnikami tej imprezy byli prezydenci Duda i Nawrocki — podkreślił Tusk, zaznaczając, że jest to "tylko część materiału".
To nie wszystko, bo o #zondacrypto było też głośno w #pkol i Piesiewiczu
Więc i tu może być ciekawie.
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
A to widzieliście? Wystarczyło zadać jedno pytanie i gość się odpalił tak jakby miał zaraz spuścić gonga dziennikarzowi.
#nawrocki #dziennikarstwo #polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #safe #nawrocki #sikorski #macierewicz
Wrzuciłem w chatGPT i Gemini prompta, żeby mi rozwalił wszystko na części pierwsze i w sumie nic wielkiego się nie stało.
Rząd i tak wiedział, że pieniądze przejdą. MON będzie zarządzał wydatkami, a fundacja założona przez PiS nadzorowana przez MON ma zrobić to co każe MON.
Będą sobie patrzeć na ręce, w przypadku braku subordynacji FWSZ(?) będzie można powołać nowa fundację przez rząd.
W sumie środki i tak pójdą na wojsko i tak. Zastanawia mnie po co ten cały cyrk i wielkie rozemocjonowanie, skoro pieniądze i tak wejdą. Czy przypadkiem nie przepchnięto czegoś pod spodem? No bo innego wytłumaczenia nie widzę.
Rozumiem, że Sikorski, jako szef MSZtu dostawał w trakcie tego procesu zapytania od europejskich władców o to dlaczego to nie jest do końca tak jak obiecywał i to dlatego rzucil się w sejmie na Macierewicza (oprócz tego, że wymieniony mu przerywał).
Nie wiem jakieś to takie miałkie wszystko. Bitwa na siusiaki.
Zaloguj się aby komentować

Punktowanie i weryfikacja argumentów Nawrockiego przeciwko SAFE
Karol Nawrocki mówi "nie" unijnemu programowi SAFE. Aby wytłumaczyć Polakom swoją decyzję, prezydent przygotował siedmiominutowe orędzie. Sprawdzamy, w jakim stopniu jego narracja jest zgodna z tym, co wynika z zapisów o SAFE. I z tym, co mówią eksperci. #wiadomoscipolska #polityka #safe...
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować

Służby zebrały materiały w sprawie Nawrockiego. Donald Tusk ujawni raport
W lutym prezydent Karol Nawrocki po raz drugi zawetował ustawę dotyczącą regulacji rynku kryptowalut. Rząd rezygnuje z kolejnego zamkniętego posiedzenia Sejmu w sprawie powiązań polityków z rynkiem kryptowalut. Zamiast tego planuje publiczne przedstawienie materiałów zebranych przez służby, które...
Głupia sprawa.
Wyszło, że Karol Nawrocki wśród kamer i sportowców na Igrzyskach reklamuje własny brand ubraniowy i sklep z gadżetami o nazwie NOWROCKY. Znak towarowy należy do siostry Karola Nawrockiego, firmę ogarnia znajomy z Muzeum II WŚ. Tak sobie Karol dorabia jak cinkciarz pod Pewexem.
Problem w tym, że możliwe są tu kary - jak zauważają dziennikarze - łącznie z wykluczeniem z Igrzysk - dobrze czytacie - a na pewno problemy ze sprawozdaniem komitetu wyborczego kandydata.
IBRIS notuje wzrost niezadowolenia z postawy Nawrockiego o 10%, w pół roku. Coś tam wspominałem niedawno, że miesiąc miodowy Nawrockiego się skończył.
#polityka #nawrocki #wiadomoscipolska i w tle #igrzyskaolimpijskie2026

@NiebieskiSzpadelNihilizmu ale czym to się różni od noszenia kokilek konstytucja ? To jest złe a paradowanie w koszulce konstytucja która też należała do pewnej marki sprzedawana na stronach i politycy w tym szaleli pod pozorem walki o system sądowniczy, a dziś po 2,5 roku nadal komisja wenecka twierdzi że system nadal tak dział jąk działa i jest ok .
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy było, jak było dajcie znać i pójdzie do pieca.
#heheszkipolityczne #polityka #bekazpisu #trump #usa #nawrocki #czarzasty #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować









