Hejto.pl

#nawrocki

0
145

Na Nawrockiego jest tyle realnych obelg, a zjeby sobie wybrały wyśmiewanie go i jego żony za to, że jako nastolatka miała dziecko, 40 letnia kobieta z 3 dzieci w 20 letnim związku. Albo uwaga wrzucają jej zdjęcie, że jest brzydką pierwszą damą.


I to nie bije od tych toksycznych inceli tylko właśnie z tego wujkowego centrum, "wpadła 16 latka, beka". No beka w c⁎⁎j, jak kogoś takiego ma się w klasie xd, ale jak się ma 35 lat i nadal się robi memy o bece w c⁎⁎j z kobiety która prowadzi normalne życie od ponad 20 lat to ja j⁎⁎ie. xD


A teraz 21 letni chłopak związał się z 22 letnią dziewczyną która ma 3 letnie dziecko. No beka w c⁎⁎j. Zróbmy artykuł o życiu. XD Poważny człowiek nie bierze używanego towaru, poważny człowiek kończy studia i dziecko robi jak ma 33 lata, a z ludzi którzy mają dzieci mając dwadzieścia lat kiśnie od 15. xD


Wykopizm w c⁎⁎j.

@209po Zauważyliście, że prawaki i kat0liki pozamykały ryje na temat przechodzonych lasek i cuckoldów jak do pałacu prezydenckiego wprowadziło się to co się wprowadziło? xD

Zaloguj się aby komentować

Jakby nie można było normalnie ręki podać. Ja w fabryce kobietom podaję rękę w dokładnie taki sam sposób, jak facetom, a nie wyskakuję z twarzą.

@Earl_Grey_Blue

Maurycy Seweryn:

— Premier Meloni była przygotowana na to, że polski prezydent ponownie złamie protokół dyplomatyczny i będzie chciał się całować. Dodatkowo była przygotowana, że zapewne złamie nawet elementy różnic kulturowych, ponieważ we Włoszech pocałunki przyjmuje się na dwa, a Polacy robią to na trzy razy — mówi.

Zaloguj się aby komentować

Strachocinie*, swoją drogą to nie są tak odległe strony od moich rodzinnych gdzie za młodu mieszkałem. O tym księdzu ze Strachociny za rządów PiS mówiło się "3 osoba w państwie" Jarek > Rydzyk > Niżnik > i dopiero za nimi prezydent - Andrzej Duda

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

A to ciekawe. Ile w tym prawdy?

Jeśli są takie przepisy to ten kraj to mem


#polityka #nawrocki #prezydent #trybunalkonstytucyjny #wyroki

e8009615-183d-4291-996c-bd97c1089aac

Zaloguj się aby komentować

Prezydent proponuje we wrześniu referendum. Pytanie wcale nie jest tendencyjne, nic a nic...


Pytanie referendalne ma brzmieć: "Czy jest pan/pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?". 


#polityka #nawrocki

lub Prezydent Rzeczypospolitej za zgodą Senatu wyrażoną bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów

Czyli można się rozejść ¯\_(ツ)_/¯

Pytanie powinno zawierać komoplet informacji: "Czy jest pan/pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej podpisanej przez Mateusza Morawieckiego (PiS) która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Ale że #pis i #nawrocki wetując ustawę o #kryptowaluty mógł mieć w tym jakiś interes? Stare, znałem.


— Na przełomie października i listopada 2025 r., miesiąc przed głosowaniem weta prezydenta w sprawie regulacji rynku kryptowalut, Przemysław Kral, prezes zarządu Zondacrypto dokonał wpłat na rzecz dwóch fundacji — mówił premier.

— 450 tys. zł wpłacono Fundacji Instytut Polski Suwerennej Zbigniewa Ziobro. Część z tych środków przeznaczono na prawników obrońców Dariusza Mateckiego i księdza Michała Olszewskiego — wyjaśnił Tusk.

— Inna spółka związana z Zondacrypto i panem Kralem Expofer Servis House zrealizowała transakcję na rzecz fundacji posła Przemysława Wiplera. Fundacja nazywa się, żeby było zabawniej, Dobry Rząd. Przelała 70 tys. euro — dodał premier.

— Zondacrypto była także głównym sponsorem imprezy prawicowych działaczy CPAC. W trakcie kampanii prezydenckiej najważniejszymi uczestnikami tej imprezy byli prezydenci Duda i Nawrocki — podkreślił Tusk, zaznaczając, że jest to "tylko część materiału".

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kryptowaluty-i-polityka-donald-tusk-zada-szybkiego-glosowania-nad-wetem-prezydenta/evh02b0,79cfc278


To nie wszystko, bo o #zondacrypto było też głośno w #pkol i Piesiewiczu

https://www.proto.pl/aktualnosci/piesiewicz-wywoluje-zamieszanie-w-pkoi-czlonkowie-zarzadu-nie-wiedzieli-o-nowym-sponsorze/

Więc i tu może być ciekawie.


#polityka

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

#polityka #safe #nawrocki #sikorski #macierewicz

Wrzuciłem w chatGPT i Gemini prompta, żeby mi rozwalił wszystko na części pierwsze i w sumie nic wielkiego się nie stało.


Rząd i tak wiedział, że pieniądze przejdą. MON będzie zarządzał wydatkami, a fundacja założona przez PiS nadzorowana przez MON ma zrobić to co każe MON.


Będą sobie patrzeć na ręce, w przypadku braku subordynacji FWSZ(?) będzie można powołać nowa fundację przez rząd.


W sumie środki i tak pójdą na wojsko i tak. Zastanawia mnie po co ten cały cyrk i wielkie rozemocjonowanie, skoro pieniądze i tak wejdą. Czy przypadkiem nie przepchnięto czegoś pod spodem? No bo innego wytłumaczenia nie widzę.


Rozumiem, że Sikorski, jako szef MSZtu dostawał w trakcie tego procesu zapytania od europejskich władców o to dlaczego to nie jest do końca tak jak obiecywał i to dlatego rzucil się w sejmie na Macierewicza (oprócz tego, że wymieniony mu przerywał).


Nie wiem jakieś to takie miałkie wszystko. Bitwa na siusiaki.

Zaloguj się aby komentować

Głupia sprawa.


Wyszło, że Karol Nawrocki wśród kamer i sportowców na Igrzyskach reklamuje własny brand ubraniowy i sklep z gadżetami o nazwie NOWROCKY. Znak towarowy należy do siostry Karola Nawrockiego, firmę ogarnia znajomy z Muzeum II WŚ. Tak sobie Karol dorabia jak cinkciarz pod Pewexem.


Problem w tym, że możliwe są tu kary - jak zauważają dziennikarze - łącznie z wykluczeniem z Igrzysk - dobrze czytacie - a na pewno problemy ze sprawozdaniem komitetu wyborczego kandydata.


IBRIS notuje wzrost niezadowolenia z postawy Nawrockiego o 10%, w pół roku. Coś tam wspominałem niedawno, że miesiąc miodowy Nawrockiego się skończył.


Źródełko


#polityka #nawrocki #wiadomoscipolska i w tle #igrzyskaolimpijskie2026

dd7cb985-8bb7-428e-9e8d-071982beb4e9

Zełenski może ciuszki reklamować, to nasz nie będzie gorszy, a będzie nawet lepszy. Taco zaraz swój telefon T1 wypuszcza, Batyr powinien grubiej niż tylko zegarek. Mamy w końcu prezydenta na skalę świata.

@NiebieskiSzpadelNihilizmu ale czym to się różni od noszenia kokilek konstytucja ? To jest złe a paradowanie w koszulce konstytucja która też należała do pewnej marki sprzedawana na stronach i politycy w tym szaleli pod pozorem walki o system sądowniczy, a dziś po 2,5 roku nadal komisja wenecka twierdzi że system nadal tak dział jąk działa i jest ok .

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować