O kurde, znalazłem na Google Maps trzyosiową wersję najbardziej legendarnego z legendarnych Passatów B5 1.9TDi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musi być wojskowa edycja czy coś.
#passat #volkswagen #samochody


O kurde, znalazłem na Google Maps trzyosiową wersję najbardziej legendarnego z legendarnych Passatów B5 1.9TDi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musi być wojskowa edycja czy coś.
#passat #volkswagen #samochody

Zaloguj się aby komentować
Kupować używane S24 256GB za 300€ już teraz (500 cyklu ładowania na baterii) jak używam S22 256GB i działa ok?
Czy czekać jeszcze rok i polować na używane S25 256GB? Trochę się boję, że nawet ceny używanych pójdą w górę przez problemy z RAMem. 300-350€ to max co chciałbym zapłacić.
#telefony #telefon #smartfony #technologia
Zaloguj się aby komentować
Gdzie najlepiej kupić sobie teraz na miesiąc abonament na piłkę nożną? Chciałem obejrzeć dzisiaj ostatnią kolejkę Championship, ostatnie mecze Premier League, final LM. Wszystko w tym miesiącu.
Myślałem o SkySport przez VPN, ale nie wiem czy działa dobrze - 35£ i wszystko co chciałem mają. Coś polecicie innego? Wie kto jak SkySport działa przez VPN?
#sport #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! Onnellista Uutta Vuotta kaikille!
Piszę do was z przyszłości, tutaj już jest 2026. Uwierzcie mi, nic się nie zmieni.
#sylwesterzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Szukam popularnonaukowych książek dla 10-latki, tak żeby zaciekawić ją przedmiotami ścisłymi. Macie jakieś sugestie i doswiadczenia?
#ksiazki
Zaloguj się aby komentować
#bizuteria Szukam dobrej szkatułki na biżuterię na prezent. Dostałem zlecenie, że ma być duża i nie czarna. Wszystkie wydają się zrobione w Chinach, a takie prawdziwe to idą w tysiące. Macie jakie sugestie?
#rozowepaski
Zaloguj się aby komentować
Dziś w końcu miałem okazję złożyć hołd i zapalić świeczkę na grobie człowieka, który mógłby być bohaterem narodowym i w Polsce.
Jest ku temu przynajmniej 505 dobrych powodów.
#finlandia #historia #2wojnaswiatowa

Zaloguj się aby komentować
Na trybunach reanimują fińskiego fana, dostał ataku serca. Od kilkunastu minut juz próbują. Chyba mu się nie uda. Wygląda to źle
A polska nachalna swołocz śpiewa "Probierz wypierd***". Finowie buczą na te zwierzęta bo nie potrafią uszanować, że próbują życie człowieka ratować. Mimo komunikatów po polsku co się dzieje.
#pilkanozna #sport
Zaloguj się aby komentować
Nie chcieli mnie na stadion w Helsinkach wpuścić. Musiałbym mieć bilet na sektor polski. Poza nim nie można robić żadnych manifestacji. A zdaniem ochroniarza probierz out to było za dużo xD
Musiałem zostawić transparent przed stadionem. Przyczepiłem do ogrodzenia. Może ktoś zauważy xD
Mecz podwyższonego ryzyka mi ochrona powiedziała, bo polscy kibice przyjechali. Policji wszędzie, antyterrorystów, straży granicznej, jak na wojnę. Ale co się dziwić, jak przed wejściem widziałem osobiście, swymi dwoma oczyma, jak jeden łysy łeb dudnił ostatnie łyki Bociana prosto z butelki przed pójściem na kontrolę biletową. Hołota.
#pilkanozna #sport #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Wesołych Świąt z północy Finlandii. -10 i dużo śniegu. Tak jak święta powinny wyglądać.
Do tego Ronaldo przyjechał i wynajmuje domek gdzieś kilka kilometrów dalej w okolicy. Jak spotkam gościa na ulicy to zapytam czy Lewandowski jest lepszy od niego.
#wesolychswiat #swieta #finlandia

Zaloguj się aby komentować
Drodzy hejtowicze specjaliści. Jaką pralkę do 1200zł byście polecili? Gdzieś pod którym postem czytałem tutaj, że tanie Amici są ok.
Potrzebuję drugiej zapasowej.
#pralka #agd #technologia #dom #pytanie
Zaloguj się aby komentować
A tak wygląda życie w kraju posiadającym elektrownie atomowe.
A w Polsce idioci żyjący Czarnobylem blokują taką rzeczywistość od 40 lat.
#energetyka #gospodarka

Zaloguj się aby komentować
Witam specjalistów od #lego Mam pytanie odnośnie Allegro i czy klocki są oryginalne.
Chciałem kupić ten zestaw na prezent urodzinowy na allegro: https://allegro.pl/oferta/lego-technic-wytrzymala-koparka-42121-10424940650
bo jest w dobrej cenie, ale jest napisane, że "uszkodzone pudełko". Skontaktowałem się ze sprzedawcą i odpisał, że (trochę brzmiąc jak jakiś przekręt) pudełko zostało uszkodzone w trakcie transportu i dlatego sprzedają taniej, ale klocki na pewno są kompletne i gwarantują, że nic nie brakuje.
Czy możliwe, że sprzedają jakieś trefne zestawy?
@xsomx jatu to jeden z najlepszych sprzedawcow lego na allegro. wiele razy od nich kupowalem i nigdy nie mialem problemow - zawsze lego bylo oryginalne i przychodzilo starannie zabezpieczone (aby nie uszkodzic kartonu podczas przesylki). Jesli faktycznie od tego sprzedawcy kupujesz - raczej nie bedziesz miec problemow.
Osobne pytanie jest takie: po co kupujesz wycofany zestaw i przeplacasz prawie 2x? On mial cene katalogowa 180 pln, a kupowalo sie go po 120-130
PS: w aukcji którą wkleiłeś nie ma nawet słowa o uszkodzonym pudełku. Na pewno dobrą aukcję nam tutaj pokazujesz?
Jesli juz masz budzet te 320-350, to bym wolal kupic cos nowego, np ten: https://brickset.com/sets/42158-1/NASA-Mars-Rover-Perseverance
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest z tą baterią w #samsung Galaxy S22? Trzyma ok przy normalnym użytkowaniu?
Czy lepiej wybrać S21 FE? Nie mogę znaleźć jednoznacznych wyników który ma lepszy czas na baterii. Jednak 3700mAh vs 4500mAh sugerowałoby, że S21 FE da sobie radę lepiej?
#telefony #telefon #smartfony #technologia
Około miesiąca po przesiadce z S20FE 5G na S22 wniosek taki:
telefon służbowy, głównie rozmowy i czatowanie
S20FE 4500 mAh - pod koniec dnia zostawało jakieś 15 - 20% i musiałem podładować jak wychodziłem z domu
S22 - pod koniec dnia zostaje około 35 - 40% i ładować nie nada. Też się bałem mniejszej baterii ale okazuje się że zarządzanie baterią w S22 działa na medal.
Zaloguj się aby komentować
Numer 8 na świecie w tej chwili. Kto da więcej?
Powinniśmy aspirować do najlepszych. Tylko 8 miejsce mnie nie zadowala.
#krakow #smog #polska

Zaloguj się aby komentować
W KOŃCU.
Oby jeszcze niedługo tylko pewien nekrolog przeczytać.
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Gdzie głosowanie? Nie miało być o 15:30? Czemu on jeszcze kłamie z tej mównicy?
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Planują je zatopić?
Bo nie za bardzo wiem gdzie indziej ma ich niedosięgnąć NATO-wski wywiad.
#rosja #ukraina

Zaloguj się aby komentować

Firma Tarczyński S.A., oficjalny sponsor reprezentacji Polski, wyraziła swoje oburzenie w związku z oświadczeniem PZPN, który winę za obecność skazanego za korupcję Mirosława Stasiaka w samolocie do Mołdawii, zrzucał na nieokreślonego z nazwy partnera kadry. 'Podjęliśmy decyzję o zakończeniu...