Jak znajduje się fajne miejsca na urbex? Z kolegami trochę próbowaliśmy wejść w temat, ale skończyło się na lokacjach, które wypatrzyliśmy gdzieś z drogi albo były zaznaczone na ogólnodostępnych stronach lub wręcz na mapach google. Niestety to często kończy się psychicznym bólem, że ktoś rozwalił albo rozkradł coś fajnego. Jest jakaś społeczność, do której można się wkręcić i wejść na wyższy level, żeby odwiedzać perełki, które nie zostały zniszczone? Mogę dać zaświadczenie o niekaralności czy coś, jeśli trzeba xD
Przejście na nowy system to pewnie duże wyzwanie logistyczne i informatyczne. Bardzo drogie. Trzeba wszystkich przeszkolić. Pojawią się nowe bugi. A tak, działa jak działa, wszystkie bugi mają pewnie rozkminione od 20 lat i połatane. W legacy kodzie pewnie takie spaghetti, że nikt już nie wie co się dzieje. Lepiej nie tykać póki działa.
Ehh. Spóźniłem się na pociąg. W sumie pierwszy raz a życiu.
W okienku:
- Dlaczego miałem inny numer relacji niż się wyświetla? (dlatego właśnie się spóźniłem- szukałem właściwego numeru, a nazwy relacji na bilecie nie mam)
- Prosze Pana, nr pociągu jest dla obsługi, nie dla Pana
- No to wypadałoby żebym chociaż miał nazwę relacji napisaną bo żadna z informacji z biletu nie jest teraz na wyświetlaczu
- Proszę Pana wszędzie tak jest - odgryzła się.
- Niech się Pani nie czuje atakowana, no ale kupuję na Poznań a nie na Słupsk- i tej informacji o Słupsku ja na bilecie nie mam.
- Wszędzie tak jest. W PKS tak jest.
Czy to nie absurd? Na małych wyświetlaczach na peronie jest nazwa stacji docelowej i numer pociągu. Przywykłem upewniać się po numerze - ale skoro on może się zmienić to skad ja mam wiedzieć gdzie jadę? No spoko, powinienem znać relację ale tak trudno napisać to na bilecie?
@PimbdziabulaDyfuzyjna numer moze sie zmienic jedynie ostatnia cyfra, chyba ze to jest pociag laczony wtedy ma podwojny bardzo zbierzny numer (jak karpaty czy malopolska). Wiekszosc IC TLK etc ma jeszcze 'nazwę' jak wyżej wymienione czy chopin, slowacki etc.
Relacja to stacja poczatkowa i stacja koncowa w kazdym wywolaniu podaja jeszcze stacje posrednie. Na drzwiach pociagu masz pelna relacje ze wszystkimi stacjami na info wyswietlaczu diodowym albo tablicach.
Na portalpasazera.pl mozesz sprawdzic wszystkie informacje.
Serio, zle o tobie swiadczy jesli z powodu jednej cyfry nie wsiadles po pociagu i oczekiwales ze beda wywolywac podajac polowe trasy zamiast jej koniec. Na dodatek ingorowalea komunikaty stacyjne. XD boż3eeeeee
@PimbdziabulaDyfuzyjna Chyba niezbyt rozumiem, jaki tutaj problem zaistniał.
Jak jedziesz do X, a pociąg jedzie do Y przez X, to oczywiste, że wyświetla się wyłącznie stacja docelowa (Y), niekiedy z informacją o większych miastach ("przez Z, T, U" etc).
Zawsze tak było, nigdy przez myśl mi też nie przeszło szukać pociągu po jego numerze, a nie relacji.
No spoko, powinienem znać relację ale tak trudno napisać to na bilecie?
Ale skąd mają wiedzieć, jaką relacją będziesz jechał? Nie kupujesz zazwyczaj biletu na wybraną relację, kupujesz bilet na przejazd daną linią - czyli możesz jechać do iluś godzin po zakupie biletu dowolną relacją, która prowadzi do docelowego miejsca na bilecie. Możesz jechać bezpośrednio, możesz jechać z przesiadkami, więc co mieliby zrobić? Wypisać Ci np. 10 relacji, które tego dnia kursują z Twojego miasta, do punktu do którego chcesz dotrzeć?
Centralny Port Komunikacyjny to nie tylko lotnisko, to także budowa niemal 2000 km linii kolejowych. W planowaniu i projektowaniu kolei wspierają nas specjaliści z branży, w tym z zagranicy. Jednym z krajów, z którym współpracujemy, jest Hiszpania. O tym rozmawiamy w kolejnym odcinku podcastu "Cześć, pogadajmy konkretnie". Gośćmi w naszym studiu byli Bartłomiej Morga i David Pozo z Pionu Kolejowego w CPK.
Newag zarzuca przewoźnikowi, że ten zbyt opieszale zajmował się usuwaniem grafiti z pociągów.
Newag zwraca też uwagę na temat problemu serwisu wentylacji, klimatyzacji i toalet w pociągach.
A z bardziej poważnych:
Newag twierdzi że odpowiedzialność za przeglądy taborów odpowiada przewoźnik. Przewoźnik kupił tabory w pakiecie "licencji i dokumentacji" pozwalające na serwisowanie w trybie P1 i P2, natomiast te dokumentacje nie są wystarczające na przeprowadzenie serwisów P3, P4 oraz P5. A taka opcja dokumentacji była dostępna do zakupu, za dopłatą.
Jednak zgodnie z ogólnymi warunkami zamówienia (przetarg), miała być dostarczona dokumentacja pozwalająca na wszelkie przeglądy. Newag bezczelnie betonuje rynek. Grał na to, aby jakikolwiek inny serwis nie był w stanie przeprowadzić serwisu (bo brak dokumentacji i kodu źródłowego), aby zawsze musiał z podwiniętym ogonem gonić do Newagu.
Już po wybuchu afery, newag nalegał o aktualizację softu u przewoźnika polregio i innych. Przewoźnik nie wyraził zgody na aktualizację, newag wgrał zdalnie : )
Ciekawe jest też pytanie przedstawiciela kolei dolnośląskich do Newag
Nie odpowiedział na wszystkie niewygodne pytania, zasłaniając się paragrafami, czasem z czapki np. paragraf o zakazie rozpowszechniania/piracenia softu xD
Kilka razy też wspomniał że o zarzutach zdecyduje sąd... Tak, armia prawników już na pewno gotowa, będzie się to toczyć latami, a najcięższe działa zostaną wytoczone przez Newag przeciwko chłopakom z Dragon Sector.
Dziękuję @Unknow za zamieszczenie nagrania z komisji w jego newsletterze:
IMHO Linia obrony newag jest super ciekawa: to nie nasz kod, oni są hakerzy i mają płacone, dekompilacja jest nielegalna, wyłączenie blokady-flagi w pamieci to ingerencja w system sterowania. + tylko newag może dobrze serwisować. Newag nie wie jak te flagi się znalazły, to nie oni tworzyli kod, tylko go kupili
Odsłuchałem całość – połowa to odświeżenie wiedzy dobrze znanej wszystkim którzy interesowali się tematem, druga połowa to miażdżenie Newaga. Nie za bardzo wiem co Newag chciał osiągnąć swoją prezentacją, która skupia się na dyskredytacji wszystkich innych podmiotów powiązanych ze sprawą. Nie dość że wyszło im to co najmniej kulawo, to jeszcze wkurzyli wszystkich innych członków komisji.
40 minut pierzelenia o brudnych kiblach i śrubkach, a to wszystko przeplatane masą manipulacj… przepraszam, anonimizacji. Jak całkiem słusznie zauważyli inni członkowie posiedzenia – dlaczego Newag, który nie wie kto (i jak) hakował ich pociągi, w jakich okolicznościach i gdzie, nie robi nic żeby pomóc zlokalizować sprawcę? Czemu nie mówili na czym polegały naprawy (odpowiedź: "no, eee, diagnostyka i analiza oprogramowania")? Dlaczego skupiają się przede wszystkim na dyskredytacji innych podmiotów? Skoro nie otrzymali informacji o agendzie spotkania, to czemu grubo ponad połowa prezentacji skupia się na napierdalaniu w "przeciwników" Newaga?
@utede bardziej chodzi o to że tam są olbrzymie pustkowia pomiędzy większymi miastami i ośrodkami przemysłowymi i po prostu im się nie opłacało linii kolejowej budować w kraju w którym każdy ma samochód. A to co jest jest i tak w fatalnym stanie, pociągi im się tam wykolejają niczym tramwaje we wrocku.
Pociąg Intercity Kopernik 5124 Bydgoszcz Główna - Warszawa Wschodnia (przyjazd po 21:37) obsługiwany jest zastępczym składem wagonowym. Do Griffina podpięli jakieś 3 wagony znalezione na bocznicy. Jeszcze w Lublinie zepsuł się Dart. Konduktor ostrzegał, że w kiblach nie leci woda. Darty przegrały z zimą #pesadart #pesa #ed161 #bydgoszcz #warszawa #lublin #pociagi #pkpintercity