Zdjęcie w tle
Miedzyzdroje2005

Miedzyzdroje2005

Autorytet
  • 825wpisy
  • 2695komentarzy

Dawny użytkownik Wykopu o tym samym nicku. Mieszkaniec Warszawy, sercem z Torunia. Wielbiciel robienia zdjęć, pociągów oraz kreskówek dla dorosłych

Stara wypowiedź Piotra Kindy, ojczyma Iwony Wieczorek z 21 sierpnia 2012 roku:
Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za starania prowadzone w kierunku odnalezienia i rozwikłania sprawy Iwony Wieczorek. Jednocześnie obserwując przebieg dotychczasowej dyskusji na tym forum, chciałbym zaapelować do Państwa o prowadzenie merytorycznej wymiany poglądów i opinii.
Od kilkunastu lat bowiem sprawowałem opiekę i wychowywałem Iwonę, począwszy od pierwszej Komunii Świętej aż do matury w 2010 roku. Jestem zatem osobą, której , oprócz matki, najbardziej zależy na rozwikłaniu i wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony.
Jednocześnie z przykrością chciałbym oświadczyć, że moja żona w sposób arbitralny podjęła decyzję o wszczęciu procedury rozwodowej. W związku z tym bardzo proszę aby od dnia 21.08.2012 nie łączyć moich poczynań, działań, zamierzeń, z osobą Pani Iwony Kinda!
Pan Krzysztof Rutkowski powiedział podczas jednej ze swoich wizyt w naszym domu - ,, najgorsze jest mieszkanie ze złodziejem pod jednym dachem,, - wnioski wyciągnijcie Państwo sami.
Od wielu lat byłem pozostawiony sam sobie, bez wsparcia współmałżonki, wszystkie święta spędzałem samotnie i sam! Od pewnego czasu sytuacja jeśli chodzi o stosunki w domu stała się absolutnie zła!
Chciałem za wszelką cenę uniknąć zamieszczenia tego postu, jednak okoliczności jak i aktualna sytuacja zmusiła mnie do tego. Iwonę Kinda niewątpliwie dotknęła niewyobrażalna tragedia! Z drugiej zaś strony nie sposób wspomnieć o jej przywarach: brak zainteresowania domem / dotyczy to również okresu przed zaginięciem Iwony/.Skupianiu uwagi tylko na swojej osobie, podtrzymywaniu kontaktów ze swoim dawnym ,,znajomym,, itd.
Rozpatrując bowiem całą tą skomplikowaną sytuację należy brać pod uwagę wszelkie aspekty sprawy i nie podchodzić do tematu jednostronnie. Ze swojej strony w dalszym ciągu deklaruję absolutną pomoc oraz swój udział w wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek do końca!
Serdecznie Państwa pozzdrawiam
Piotr Kinda
#iwonawieczorek #zaginieni
od 213 https://youtu.be/wDW7PXREpHM?t=7273
monke

@Miedzyzdroje2005 myślisz że młodą Iwonę wyeliminowała stara Iwona?

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Krzakowiec

Panowie, ale zalóżmy że rzeczywiście zna adres i rzeczywiście pójdzie mu wpierdolić - lepiej zeby wtedy pisał z anonima czy pod oficjalnym nazwiskiem żeby policja ukarała go za pobicie, ale oczywiście nie tego pojeba który za rzuca do ludzi petardami?


Nie pochwalam, a z drugiej strony całkowicie rozumiem - co człowiek ma zrobić w takiej sytuacji skoro zawiadamiane służby nie reagują? Straszysz, a później działasz.

madhouze

Tak mógł to rozegrać

cfa3023e-e146-4f0e-91b9-ff7b25f65d38
kamel

Mam znajomego, który zmęczony po nocce musi znosić ujadającego 24/7 burka. Rzuca petardę i sprawa załatwiona. Nie popieram ale rozumiem.

Zaloguj się aby komentować

Cisza wyborcza i można przeglądać #hejto bez blokowania tagów
SuperSzturmowiec

blokujesz polityka i więcej nie trzeba

koszotorobur

@Miedzyzdroje2005 - przecież Ty jesteś odpowiedzialny za część tego politycznego gówna tu na Hejto - przestań spamować polityką poza ciszą wyborczą a zawsze będzie tu tak przyjemnie

Miedzyzdroje2005

@koszotorobur dzięki za docenienie mojej radosnej twórczości, ale robie to całkowicie za frajer. Gdyby mi płacili tyle, co Wyroczni albo cokolwiek, bardziej bym się produkował

koszotorobur

@Miedzyzdroje2005 - użyłem terminu "polityczne gówno" nie bez powodu - to nie było docenienie ani pochwała tego co wrzucasz.

Zaloguj się aby komentować

Kurwizja TVP znowu daje dupy władzy? Nowe, nie znałem Jak żyć!
– W lutym 2024 roku opublikowaliśmy raport, w którym zwracaliśmy uwagę m.in. na pomijanie przez „19.30”, czyli program TVP, który zastąpił „Wiadomości”, informacji niekorzystnych dla rządu Donalda Tuska, czy też silniejszą od konkurencji krytykę prezydenta Andrzeja Dudy.
#tvp #tvppo #tvptusk #bekaztvp #putinowskapolska #polityka
318793fc-2895-46dd-9b2c-7f81d55b3326
Alky

No PiSowcy chyba mają zakaz chodzenia do nieleaglnej/okupowanej TVP?

Zaloguj się aby komentować

Jakie polecacie słuchawki bezprzewodowe do 100-150 złotych? Warunki: dobra jakość dźwięku, bezproblemowa współpraca ze smartfonami #samsung i laptopem #lenovo . Preferuję zakup na: #allegro #aliexpress #banggood oraz w elektromarketach #sluchawki #pytanie
Ciuplowski

Ale jakie? Douszne, nauszne, TWL, z mikrofonem na pałąku, czy bez? Dostałem do Samsunga w gratisie takie JBL, grają nadspodziewanie dobrze jak za taką cenę. Mają mikrofon, działają z laptopem i telefonem, nawet mogą być połączone równocześnie z tym i tym. W podanym przez Ciebie zakresie cenowym śmiało mogę je polecić.

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-dokanalowe-jbl-tune-125bt-czarny?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwvIWzBhAlEiwAHHWgvWzc26APQ_wKY_I5wd2pYny8qJ8eQnxl_o1S4G-bsDEqiyqQeBYkGxoCTBYQAvD_BwE

Miedzyzdroje2005

@Ciuplowski bardziej interesują mnie douszne TWS

Bjordhallen

@smierdakow super jakość wykonania maja te słuchawki - wzmocnione w miejscu w którym Tronsmarty pękły (niebieskie) - niestety nie wiem czy dorównuje im czasem działania

290bda35-ed9b-45e4-9acb-a2900299d0d2
TRPEnjoyer

@smierdakow nie ma szans by to miało dobrą jakość dźwięku, jeszcze tanie TWSy dają radę cokolwiek, a nie takie prawie pełnowymiarowe.

...no ale do podcastów pewnie wystarczy o ile nie będzie niewygodne

TRPEnjoyer

@Miedzyzdroje2005 https://www.pepper.pl/promocje/sluchawki-dokanalowe-moondrop-space-travel-tws-846357

Jak jakość dźwięku w budżetowej cenie to priorytet, to tak, polecam - chyba że masz alergie na weeb dzieffczynki.

Zaloguj się aby komentować

Jak długa jest banicja na oddanie krwi po wyleczeniu się z salmonelli? #krew #krwiodawstwo #pytanie #salmonella
deafone

@Miedzyzdroje2005 rozpiskę masz w każdym formularzu i na każdej stronie o oddawaniu krwi

bojowonastawionaowca

@Miedzyzdroje2005 https://www.rckik-warszawa.com.pl/kto-nie-moze-oddac-krwi


Ale nic o salmonelli nie widzę, najlepiej będzie zadzwonić i się dowiedzieć

Zaloguj się aby komentować

Typowa Neuropa jest typowa. Jak ktoś prowadzi przeciwko nim farmę troli to źle, a jak oni prowadzą to dobrze. Pod postami prosty wybór - albo walenie do nich konia, albo bany dla niepokornych #polityka #wyroczniacontent #wyrocznia #bekazpo
fe8cf181-3336-477d-8a31-1e666b90d46f
jajkosadzone

Wyrocznia tez mnie ma na czarno.

Nawet nie wiem za co

Cybulion

@Miedzyzdroje2005 Niemiecki opłacany troll ma cie na czarnej? Hehe. Mnie też.

rakokuc

@Miedzyzdroje2005 nie wiem czy Wyrocznia należy do Neuropy, ani nawet czy ta Neuropa jest teraz z tobą w pokoju, ale pierdzenie o tym, że lewaki mają mentalność Kalego i blokują "niepokornych", sugerując równocześnie, że prawaki tego nie robią, jest niezwykle zabawne. Prawie jak chłop przebrany za babę.


Poczytaj lepiej o teorii podkowy, skrajniacy z obu stron są jak dwa półdupki jednego dzbana.

Miedzyzdroje2005

@rakokuc mam na czarnej tagi oraz użytkowników, którzy specjalnie mnie wkurzyli. Nikogo nie blokuję za to, co pisze, nawet jak to jest opłacony partyjny troll

Belzebub

@rakokuc tak sobie pozwolę przewrotnie spytać... Cancel culture dotyczy lewicy czy prawicy?

Zaloguj się aby komentować

Na Fejsiku jest tak, że gdy się wpisze w wyszukiwanie jakieś imię to pokazują się również te osoby, których już dawno w znajomych nie mam. Bo usunąłem (tu przykład typiary z 14 wspolnymi znajomymi).

Na Messengerze to samo, nawet gdy skasowałem rozmowę z daną osobą. Nic u tego pejsatego w archiwach nie ginie... #facebook #messenger #internet
7aa7766c-1f09-400d-9447-047f568a6812
vinclav

Wy poważnie używacie tego chłamu?

fadeimageone

@Miedzyzdroje2005 algorytm fejsa podpowiada ludzi, nawet jak już ich nie masz w znajomych. Oczywiście możesz wszystkich poblokować i już nie będą ci się pojawiać.

GrindFaterAnona

@Miedzyzdroje2005 co ty gadasz?! Gowno smierdzi?

Zaloguj się aby komentować

Jeśli chodzi o włączenie, zaplanowano powiększenie komisji wyborczej z siedmiu do jedenastu członków. Do tego dochodzi dodanie regionalnych stanowisk „urzędników” i komisji bez prawa głosu, w przypadku których „priorytetem będzie awans kobiet, osób kolorowych, społeczności trans, osób z niedostatecznie reprezentowanych regionów i osób niepełnosprawnych” . ” Polityka włączania ma także na celu uczynienie GNOME bardziej „odpowiednim i atrakcyjnym” dla większej różnorodności ludzi.
#gnome #linux #bekazlewactwa #lewackalogika #bekazlgbt #technologia
addfca9a-2f87-4190-8c2d-5944b3214fab
235a3ebe-135a-4a81-9f4b-6ebdafc1114e
VonTrupka

jebać inżynierów, na chuj oni w ogóle potrzebni w tej całej technologii?

Prucjusz

@Miedzyzdroje2005 co kurwa? XD Bawią się w Ubisoft i całą resztę tęczowej ferajny?

mike-litoris

@Miedzyzdroje2005 #niepopularnaopinia ale jest to szukanie sensacji na siłę. Co to zmieni? Że Fundacja Gnome zatrudni jakieś Sybil Grzybowskie do pisania CSSa nowej Adwaita'y? Bynajmniej nie jestem zwolennikiem "reprezentacji niedostatecznie reprezentowanych" ale życie pokazuje że takie deklaracje korporacji mają w sobie tyle impaktu na biznes co mięsa parówki.

Zaloguj się aby komentować

Następna