Zdjęcie w tle
DirtDiver

DirtDiver

Fenomen
  • 30wpisy
  • 2173komentarzy

***** PiS, w0lactwo, katotalibów, kacapstwo, żymian, białka, stecką oraz skrajnych lewaków i prawaków. Całej reszcie live long and prosper.

25 lat w więzieniu za nic, winnych brak... to sobie chłopak pożył za te pieniądze, które miały mu to wynagrodzić...

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-tomasz-komenda-nie-zyje-mial-46-lat,nId,7345590

#polska #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj na wypoku przeczytałem, że wzrasta ilość wypadków na przejściach i gdzieś w powiązanych pojawił się materiał z YT https://www.youtube.com/watch?v=tEI5GmkRhtc w którym opowiadają jak sądy interpretują kto to jest "pieszy wchodzący"...

Oszczędzając czasu: "Wiadomo już wobec tego, kto to taki pieszy wchodzący i że jest on wchodzącym, nawet jeżeli z praktycznego punktu widzenia nie wchodzi tylko stoi. "

A że jebać Białka oraz Stecką i na permbanie nie da się komentować to memem podzielę się z mościhejtami

#prawo #ruchdrogowy
a34ace87-3244-4552-8891-3393afb5b646
Cybulion

@DirtDiver ja ostatnio czytalem interpretacje jakiegos sadu ze musi pieszy wykazywac ze wchodzi i stanie przy przejsciu np. bokiem nie wyczerpuje tego art. Ale czytalem to w pociagu zmeczony i nie zapisalem zrodla wiec reki nie dam se uciac

DiscoKhan

@DirtDiver u mnie w okolicy kierowcy się już wyrobili, jeszcze zanim przepisy się mocniej zmieniały ale wymuszają niektórzy i jest zaskoczenie... Zresztą sam ile razy idę dziarskim krokiem, gdzie ja nie chodzę, to jest tempo marszowe i dopiero dosłownie krok od ulicy staję jak wyryty w ziemię co przy tym tempie jest trochę niespodziewane... I nie jeden kierowca się bujał na resorach, bo też wyhamował w ostatniej chwili. Ostatnio to po nowojorsku rękoma macham żeby się zatrzymywali i dyryguję to jest lepiej ale trochę to wszystko takie dzikie jest. Gdzie znowu: u mnie pod Warszawą nie jest z tym tak źle, w mniejszych miejscowościach musi być większa tragedia, bo tam to jest większy szok kulturowy.

Ciuplowski

Materiał traktuje o jednym wyroku, ale ten wyrok (sądu rejonowego) tak naprawdę niczego nie wytycza, bo w polskim systemie prawnym nie ma czegoś takiego, jak precedens. Inny sąd orzeknie inaczej, i co wówczas? Gdyby to jeszcze była wyższa instancja, to można by mówić, że poddano wszelkie interpretacje rozpatrzeniu, ale w takim przypadku bym się do tego nie przywiązywał za bardzo.

W mojej ocenie piesi, którzy chcą przejść na drugą stronę drogi, powinni to sygnalizować w jasny sposób. Nie mówię tutaj o podnoszeniu ręki, ale o choćby ustawieniu się frontem do przejścia i oczekiwaniu na skraju jezdni i skierowaniu głowy w stronę nadjeżdżających samochodów. Kierowców, którzy taki sygnał lekceważą, powinno się karać, podobnie jak pieszych, którzy urządzają sobie pogawędki przy wyznaczonych przejściach przez drogę. Ruch powinien być płynny i odbywać się sprawnie, zaś zmuszanie do bezzasadnego zatrzymywania się kierowców różnych pojazdów jest tego zaprzeczeniem.

Zaloguj się aby komentować

Kolejny smuteczek dla kolejnego PiSowieckiego pachołka Adrian szykuj blankiety, więźniów politycznych dowiozą!

#polityka #jebacpis #bekazpisu
50c9158c-9886-4fba-bd1c-8db794f4fbf8
Alky

Maciuś jakie do domu, wersalka stoi, wyśpita się u nas jak króle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

smierdakow

Ten profil ciągle wrzuca fejki, nie obserwujcie go

0x34

Agata już chwyta za telefon na pały xD

Zaloguj się aby komentować

Włączyłem sobie właśnie niefortunnie Polsat News i przemówienie najmniejszego z wielkich wodzów na jakimś kaczym spędzie w Lublinie. Tusk z agenta niemieckiego awansował na fuhrera xD Dziadu odjechała rzeczywistość, ale dobrze robi, jest git, tylko tak dalej xD

#jebacpis #polityka #bekazpisu
VonTrupka

@DirtDiver czeknij nagrywkę z Hołownią, powinna wisieć jeszcze na głównej

wypunktował krasnoluda i jego podróże po galaktyce (☞ ゚ ∀ ゚)☞

maximilianan

@DirtDiver słuchałem tego dziada przez jakieś 30 minut i jestem w 100% pewien, że ta jego partia lizodupow bardzo mocno się rozpada i cała ta szopka z jeżdżeniem po kraju miała pokazać, że nie.


Ale bezzębny pokazał, że tak xD

solly

@DirtDiver szachy 5d dla debili

Zaloguj się aby komentować

Tak się zastanawiam... Grzesiu Braun. Chanuka poczęstowana gaśnicą, wielkie łolaboga, cały sejm zgodny, zabieramy Grzesiowi immunitety, będą prokuratury, nie będzie mandatu, skandal i hańba międzynarodowa... I co? I w sumie nic. Szczęść Boże xD

#polityka #heheszkipolityczne
5b937cb0-e02f-472a-860c-f043f8d2f520
Cybulion

@DirtDiver no musza glosowac pozbawienie immunitetu, procedura prokuratorska ruszyla

sebkek

Przecież nawet nie było posiedzenia od czasu jak to odwalił. Na kolejnym mają głosować uchylenie immunitetu. Jeśli dobrze pamiętam, 7 zarzutów już czeka.

rebe-szunis

@DirtDiver Poczekaj cierpliwie, sprawa w toku.

Zaloguj się aby komentować

Zapomniałem przez te 8 lat, że można włączyć coś takiego jak TVPinfo, a na TVPinfo zdjęcia spod komendy gdzie stare baby przyjechały odbijać Wąsika i Kamińskiego, chociaż ci od 15 minut już w pace na Grochowie XD Zacne to było zatrzymanie, nie zapomnę go nigdy.

#polityka #jebacpis #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować

Jest jakaś możliwość sprawdzenia kto z moderacji skasował komentarz? Chciałbym sprawdzić, bo mam wrażenie, że któremuś moderatorowi wyjątkowo nie podoba się przypominanie (udowodnionej ponad wszelką wątpliwość) SBecko-UBeckiej przeszłości przodków Szmateckiego - tego kaczytowskiego mordercy dzieci, jakby ktoś się nie orientował.

#hejto #polityka #jebacpis
bojowonastawionaowca

@DirtDiver chyba że "Pindorek to naprawdę jest to skurwione ścierwo, ubecki szmatecki potomek? Czy tylko zgadujemy..." i ty się dziwisz, że to spadło?

starszy_mechanik

@bojowonastawionaowca o to fajne

DirtDiver

@bojowonastawionaowca  No wuj, rzeczywiście trochę opryskliwie, dla naszego obopólnego dobrego samopoczucia pójdzie na czarną.

Zaloguj się aby komentować

Za kilkadziesiąt godzin skończy się te 8 zmarnowanych dla Polski lat, przez które z ojczyzny zrobiono katotalibański, tragikomiczny, semi-białoruski, złodziejski, rynsztok PiSowiecki. Jakie nastroje?

#polityka #jebacpis

Jak bardzo się cieszysz z jutrzejszego wysłania okupanta PiSowieckiego na śmietnik historii?

niepopularna_opinia

@DirtDiver Ja już otwieram szampana

d6515b0a-9678-4e34-a406-003d65b72c37
DirtDiver

@niepopularna_opinia Widzisz problemik jest tego typu, że Tusk nie robiący nic, jest milion razy mniej szkodliwy dla Polski niż moralny karzeł żoliborski robiący cokolwiek

niepopularna_opinia

@DirtDiver To spoko. Może w następnych wyborach jakąś kobietę z dużym cycem wybierzcie, to będzie przynajmniej na czym oko zawiesić, a też nic nie będzie robić.

c04e2557-d820-4d92-9c38-43f78e30d0a9

Zaloguj się aby komentować

Wszyscy na coś czekają...

#polityka #heheszkipolityczne
0450c966-10f2-46ff-8f7d-5b20537b1621
Odwrocuawiacz

@DirtDiver tak.

Wiesz co?

Dziś urzekła mnie wypowiedź Marszałka Sejmu, który stwierdził że Mateusz Morawiecki mówiący że rozmawia z opozycją to chyba te rozmowy są prowadzone tylko w głowie Mateusza Morawieckiego - mnie to osobiście dość mocno dotknęło bo w sumie faktycznie żadne rozmowy pewnie nie są prowadzone, gość robi co musi, co wypada(wg pryncypała) i co mu pryncypał każe zbierając tym samym normalną opinię z ust Marszałka ale w okolicznościach, że jest to bardziej obraźliwe niż by mu ktoś zaczął wtykać pospolite obelgi.


Jednym zdaniem chłop został sprowadzony do roli jakiegoś paranoika, chłop co miał do niedawna wpływ na wszystko co dotyczyło każdego z nas, dla mnie to wręcz przerażające i jednocześnie mam nadzieję, że nawet jeśli nie zostaną rozliczeni (bo nie zostaną) to takie osoby jak Marszałek w sposób humanitarny będą ich dekapitować na każdym kroku do końca ich dni lub moich.

xyRon

@Odwrocuawiacz Dlaczego mieliby nie być rozliczeni? Te komisje śledcze to tylko tak dla jaj powołali? W umowie koalicyjnej też tak tylko żartowali?

Odwrocuawiacz

@xyRon nawet jak coś odkryją to myślisz że ich pozamykają do więzień?

Może i to tylko w ostateczności nałożą jakieś kary finansowe albo wyroki w zawieszeniu i tyle o ile uda się cokolwiek udowodnić, bo jak zauważyłeś niszczarki nie zostały zamówione dla ozdoby.

Kaczor prawdopodobnie nie dożyje końca śledztwa więc zgonią na niego i tyle.

Zaloguj się aby komentować

No to jedziemy dalej z sejmowym cyrkiem. Teraz czas zdeptać Witek Chodzą słuchy, że się z Krzysiem dogadali, że w zamian za stanowisko dla Konfy ta dołączy do frontu antyścierwoPiSowieckiego. Jeżeli tak jest, to trudno... z Bogiem i jebać PiS Ależ cudny jest wyraz twarzy te zdradzieckiej wywłoki. Cóż to za piękne obrady są. Nie zapomnę ich nigdy!!111

#polityka yka #jebacpis
conradowl

Dopiero co Braun po niej pojechał i miała by się dogadać? Średnio się to klei.

DirtDiver

@conradowl Nie zrozumiałeś xD Konfa dostanie stanowisko, a nie szlura Witek

conradowl

@DirtDiver aaa nie czytaj wiadomości w aucie. Jebać PiS i konfederację, ale niech tam ich na swoją stronę trochę wezmą. Nieszkodliwi bez władzy

Zaloguj się aby komentować

sireplama

Syryjski plan się udał xD

DirtDiver

@sireplama @Rudolf wybaczcie brak orientacji... ale że niby tygrysek i Assad to te same osoby? xD

sireplama

@DirtDiver Kosiniak-Kamysz to alterego Assada. Chyba nie wierzyłeś, że ktoś może na serio mieć takie nazwisko?! xD


Wszystko po to by zdobyć tekę MON i wysłać polskich komandosów do Syrii

bojowonastawionaowca

@DirtDiver #bojowkaowcybojowej

Rudolf

@DirtDiver Assad odzyska Syrie

Zaloguj się aby komentować

https://wydarzenia.interia.pl/mazowieckie/news-ataki-maczeta-w-warszawie-policja-publikuje-zdjecie-sprawcy,nId,7127070

"Pilne! Policjanci poszukują mężczyzny, który dzisiaj w Warszawie na ul. Kochanowskiego, a następnie na ul. Broniewskiego zaatakował dwie osoby przedmiotem przypominającym maczetę. Policjanci proszą o pilny kontakt w przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęć" - czytamy w komunikacie, który pojawił sie w mediach społecznościowych."

Oczywiście zdjęcie nie do pomylenia z nikim... Z kurtki i glacy jakby podobny do obrońcy Częstochowy xD

#hehehszki
9d628bb3-b165-4d35-8640-f035594c6484
AdelbertVonBimberstein

@DirtDiver to @LordWader czekający codziennie.

ZygoteNeverborn

@DirtDiver A krzyczał może "Stanowski, Stanowski!"?

Zaloguj się aby komentować

Wkurwia mnie ta cała zmiana czasu. Znowu wuja warta godzina z rana na rzecz mroku po południu. I niby kurwie naukowcy twierdzą, że czas zimowy "jest dla nas bardziej naturalny", ale gdyby mieli zatrzymać na zimowym to do nędzy przez 2 msc. będzie o jasno ~3:00. Czas letni i wypierdalać już z tymi cyrkami.

#anonimowehejtowyznania
stary-czlowiek

Hiszpania ma spoko. Są o 2h geograficzne od nas, ale mają tę samą strefę czasową. Co to oznacza?

A No tyle, że mają o 2h dłuższy dzień niż my.


Przykładowo latem jak wstaniesz o 7 to jest jeszcze półmrok, a zachód słońca będzie około 23. Spokojnie możesz wybierać się na plażę o 20. Zdążysz się poopalać.


A dlaczego u nas ma być szybciej jasno to za cholerę nie rozumiem. My też powinnismy zrobić sobie na stałe +2h.


Dawajcie referendum!

Zaloguj się aby komentować

W #bydgoszcz i okolice spore problemy z logowaniem do mObytawatela. Paru znajomych cofało się po dowód, jeden spróbuje zagłosować później (bo plastik mu się skończył). Być może obciążenie, a być może "przypadek", biorąc pod uwagę wykluczenie cyfrowe większości spośród reprezentantów mniejszości w0lackiej.

Frekwencja w opór.

#wybory
#polityka
#bydgoszcz
Acrivec

Jak się skończyła ważność plastiku to nie dość że może użyć innego dokumentu to może też użyć dokumentu po terminie

DirtDiver

@Acrivec O opcji po terminie nie słyszałem, innych dokumentów nie ma xD

Acrivec

Legitymacja, prawo jazdy, paszport

cyber_biker

@DirtDiver kolejne brudne sztuczki karakana, tylko fizyczny dowód

bef82269-183a-47f9-8ce4-6e5028130a59

Zaloguj się aby komentować

Następna