
USA zaatakowały "w samoobronie" na południu Iranu. Celem były m.in. łodzie, które miały rozmieszczać miny
Stany Zjednoczone zaatakowały na południu Iranu. Dowództwo Centralne USA przekazało, że były to działania "samoobronne". Celem stały się m.in. łodzie, które miały rozmieszczać miny. Mimo tego zdaniem sekretarza stanu USA "porozumienie z Teheranem jest możliwe". Marco Rubio...
















