A jednak AI przydaje się w służbie ludzkości - w UK powstało narzędzie AI brzmiące jak staruszka, służące do zajmowania czasu SCAMEROM.
Daisy to aplikacja stworzona przez brytyjski telekom O2, służąca do przetrzymywania SCAMERÓW 'na linii'.
Daisy mówi i zachowuje się jak staruszka, potrafi przetrzymywać przestępców nawet przez 40 minut - dopytując w tym czasie o szczegóły techniczne, mówiąc nie na temat i podając fałszywe dane - niejednego z nich potrafi doprowadzić do frustracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza oczywistą korzyścią, że przestępca w tym czasie nie naciągnie prawdziwej staruszki, aplikacja zbiera też i pozwala na analizę najnowszych schematów działania naciągaczy i złodziei, no i poza tym nieźle ich wkurza (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Nie znalazłem niestety informacji co się stanie gdy do Daisy zadzwoni Klara Sobieraj od fotowoltaiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zuchtomek to teraz trzeba zrobić taką aplikacje dla scamerów, nazwać Alibaba i ona sama dzwoni i wyłudza kasę a Ty sobie siedzisz i nic nie musisz robić :)
Beka to jest, że mimo tylu ograniczeń i regulacji nie da się złapać zlodzieji. A druga beka, że mimo takiego wzmożonego ruchu na koncie, bank nie zablokował przelewów. Ja jak robiłem większy przelew to od razu dzwonili mnie sprawdzić. Te 400k pewnie poszło w kilka minut, bank powinien to wyłapać.
Film o promocji kasyn wśród nastolatków na youtube.
Mechanizmy działania kasyn, jak dzieci wpłacają pieniądze bez konta w banku, jakie agancje reklamowe są odpowiedzialne za promocję w naszym kraju, którzy internetowi idole dzieci się tym zajmują, powiązania spółek, nazwiska naganiaczy i organizatorów, komentarze ekspertów.
Zawsze gardziłem wszelkimi streamerami i jutuberami promującymi to gówno. Wiadomo, każdy chce zarobić i nie mam nic do tego gdy reklamują jakieś VPNy czy inne wtyczki do przeglądarki z kuponami na zakupy. Ale gdy dosłownie reklamują hazard lub podobne wiedząc, że ich widownia to głównie dzieci to są zwykłymi śmieciami.
#powodz ludzie doznają jakiegoś dziwnego szoku jak zobaczą, że podczas tragedii są ludzie którzy tylko czekają by kogoś oszukać, by coś rozszabrować itp.
Czy Wy serio myśleliście, że takie zjawisko nie istnieje? Takie zachowanie było jest i będzie więc pamiętajcie o tym przy następnej katastrofie.
To, że żyjemy w czasach względnego spokoju od złodziejstwa, nie znaczy, że złodziejstwo nie istnieje.
@cebulaZrosolu Oburzenie i nagłaśnianie ma swój cel bo może jeden z drugim debil jednak zrezygnuje jak zauważy, że to nie do końca okej i jest piętnowane - może jeden na dziesięciu, ale zawsze.
Dodatkowo przypomina to tym, o których piszesz, że te złodziejstwo jednak istnieje i trzeba pilnować nawet kupki piasku.
@cebulaZrosolu no bo w dzisiejszych czasach kazdy artykuł musi miec takie slowo w tytule, najlepiej jeszcze PILNE!!! na czerwono. To że jakiś gówno-dziennikarz pisze takie clickbaity wcale nie oznacza że jest zdziwiony xD
Od dwóch dni mam dosłownie zalew telefonów od telemarketerów/fotowoltaika/cisza/rozłączenie itp. Dzwonią na firmowy i prywatny. Na prywatnym zlewam i nie odbieram. Sprawdzam numer w necie i blokuję. Na firmowym odbieram wszystkie, blokuję po rozłączeniu.
Przez około rok był spokój, a teraz nagle taki wyskok. Jak tam u Was? Też macie z tymi natrętami/oszustami problem ostatnio?