Zdjęcie w tle
Dudleus

Dudleus

Osobistość
  • 479wpisy
  • 2889komentarzy

Sometimes I feel like everybody is a sexy baby And I'm a monster on the hill

Wziąłem zimny prysznic jak wim hof czy inne rozwojowe świry, ale nie czuję się jakoś super z tego powodu. Nie było to zbyt przyjemne doświadczenie. #rozwojosobisty
roadie

@Dudleus polecam saune i po niej zimny prysznic, albo jeszcze lepiej wejść do zimnej wanny jak czasem są przy saunach

Zaloguj się aby komentować

Przesłuchałem pobieżnie większości "The death of Slim Shady" i zaskoczył mnie ten album swoją odwagą, Eminem stara się być chyba taki lekko antysystemowy. Nie ma tu nic o patriarchacie, a nawet beczka z grubasów, mniejszości, niepełnosprawnych. Obecnie dziwię się, że może w USA przejść coś takiego i nie zostało scancelowane. Nie miałem ochoty na amerykański rap, ale na spróbowanie włączyłem. #muzyka #rap #eminem
https://youtu.be/5yeGhfL0zCU?list=PLN1mxegxWPd0GfRvWy_WzwpNKnqSWTV5U

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Ciekawym doświadczeniem z względów społecznych jest wrócić, do gierek multi.

Grywam w csgo i przemiał ludzi jest różny. Na pewno trzeba włączyć, możliwość dodania do poczekalni gdyż wtedy szukają ludzie po lokalizacji a mam ustawioną Polskę i gram z polakami. Grając samemu często się trafia na ruskie dzieci. Zdecydowaną większością są chłopaki, raz się dziewczyna trafiła i wtedy było miło bo naprawdę przyjemna ekipa się wylosowała, mimo przegranej jeszcze raz zagraliśmy wspólnie. Trolli żadnych nie trafiłem, sporo bluzgają ludzie, dzieci trochę jest a reszta trudno mi wiek ocenić, po dzieciach po prostu słychać, że dziecko gada. Sam za dużo nie gadam bo nie jestem w tym dobry, ale może z czasem będę się odzywać.
#przemyslenia #gry
833d71f3-2f37-433d-b912-187c97088a32
ErwinoRommelo

Info musisz dawac, i nie zapomnij ze jak cie ktoś trafi w głowę to na pewno odpalony skurwiel na haxach i to też trzeba drużynie powiedzieć.

Zaloguj się aby komentować

Wypiłem 0.5% piwo. Teraz się zastanawiam, kiedy spowrotem wpadnę w ciąg, przez co umrę w konsekwencji bo pamięć neuronalna u alkoholika itp. też na hejto eksperci pisali by nie tykać tego typu napojów.

#alkoholizm
3d1fe2d6-4f6f-4a6e-a26e-855b1ab4ba84
libertarianin

Codziennie bedziesz spamować teraz takim gównem?

Jnchl

@Dudleus a buty już ci spadły? Było pytanie wcześniej, dostałeś odpowiedzi a co z nimi zrobiłeś to twoja sprawa. Zalecenia dla uzaleznionych są dość jasne i uniwersalne ale przymusu nie ma tylko różnie to potem bywa

Zaloguj się aby komentować

Można pić czy nie, jak się ma przerwę od alkoholu? Wcześniej tylko 0,0 piłem. Dopiero w domu przyjrzałem się etykiecie. #alkoholizm
de3778ef-04d5-402d-b594-a9d62dc3da1b

Można pić?

271 Głosów
PanNiepoprawny

Na chuj to w ogóle pić? Ani to piwo ani to smaczne. Pomijam już że wersja alkoholowa też jest średnia.

Giban

Większość dojrzałych owoców ma w sobie etanol, kiszonki, fermentowane produkty mleczne... Człowiek wyewoluowal enzymy trawiące etanol w konkretnym celu

GrindFaterAnona

@Dudleus powinieneś go wypić na hejnał

Zaloguj się aby komentować

Kolejna wizyta u psychologa.

Wyszło, że mam zaburzone postrzeganie rzeczywistości bo porównuję się do ludzi z TOPu, oraz nie zauważam tych, którym się nie udało. Cały czas przewija się niskie poczucie własnej wartości, jednocześnie bym nie robił rzeczy wbrew sobie i jak czegoś nie czuję.Też trudno jest ustalić skąd się biorą moje lęki. Zadań domowych nie dostaję na ten moment, na bieżąco dużo się nie dzieje u mnie więc też nie ma co omawiać dokładnie spraw bieżących. Trochę nie wiem jak się rozpisać bo wszystkich szczegółowych nie chcę opisywać.

Miło jest mieć z kim pogadać, bardzo to fajne i podnosi na duchu.

@Tylko-Seweryn
#chwalesie #psychologia
Bojowy_Agrest

@Dudleus

Trochę nie wiem jak się rozpisać bo wszystkich szczegółowych nie chcę opisywać.

Gratki za terapię! To najbardziej prywatna i bezpieczna z przestrzeni, w jakiej się można się znaleźć, więc opowiadaj i opisuj tyle, na ile czujesz.

pszemek

@Dudleus na niską samoocenę polecam poobserwować jak jakis random próbuje korzystać z excela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

prepetum_mobile

@Dudleus Dzięki za ten wpis, bo w sumie to sam jestem teraz w takim dziwnym położeniu, że jestem w bardzo dobrej pozycji materialnej, ale przechodząc z własnej działalności na szukanie pracy mam obawy, że nagle jedyne do czego się nadaję to praca na kasie w biedronce.

Słusznie ktoś wyżej wskazał jako problem SM. Ja się naoglądam filmów z konferencji, śledzę kilku programistów, dla których IT to całe życie i przez to porównuję się tylko do takich osób, pomijając to, że statystycznie to oni są jakimś promilem całości i średnia wygląda zupełnie inaczej.

Człowiek powinien sobie chyba ustawić przypomnienie w telefonie, żeby regularnie sobie o tym przypominać

Zaloguj się aby komentować

Kupiłem sobie nowe słuchawki i zawsze myślałem, że jestem głuchy jednak słychać różnicę od razu, podkład jakby bardziej z tyłu był a głos z przodu. Też parę nowych dźwięków słychać w podkładzie. W kółko katuję te same piosenki, więc pewnie dlatego słyszę różnicę między sprzętami. Może słuchawki nie z górnej półki, jednak ciekawe doświadczenie. #muzyka #audio
meciasek

Pomyśl sobie co by było jakbyś wziął sluchawki z wyższej półki


(Byś był wiecej euromaciejów w plecy xD)

Dudleus

@meciasek słyszałem o audiofilstwie jednak, może kiedyś bym wydał z parę tysięcy na sprzęt grający(gramofon, słuchawki, wieża, karta dźwiękowa)

Zaloguj się aby komentować

#heheszki #alkoholizm
5b14a054-e9d8-4c54-b1cb-95fe3ae8d0f2
zjadacz_cebuli

@Dudleus i co w tym złego, komu to przeszkadza? Brakuje jeszcze basenu i jest igła

Dzban3Waza

@zjadacz_cebuli odpalasz radio na działce jesteś cwel, reszta jest w pytkę

zjadacz_cebuli

@Dzban3Waza dlaczego? muza nie musi napierdalać na pełny regulator, jestem człowiekiem który rozumie że nie wszyscy muszą słuchać tego co ja, poza tym przy głośnej nie da się pogadać

Zaloguj się aby komentować

Cieszę się, że pomimo młodego wieku nie korzystam z social media przez co jestem odludkiem i nie rozumiem trendów. Jedynie mam hejto i YT, na którym wolę długie treści np. podcast o polskiej piłce gdzie 2 chłopków koło 35lvl omawia tematy około piłkarskie jednocześnie wplatając coś z swojego życia rodzinnego i bycia pantoflem.

Tik tok mnie przeraził, zaczął się trend, że celebryta jest bisekem i widziałem nagranie z marszu nastolatków skandujących jego imię, nazwisko i, że jest biseksem. Wiele razy słyszałem hasło, że piosenka X jest z tik toka i dzieci nagrywające tik toki w miejscach publicznych, nie rozumiem tego.

Murzyn z USA przyleciał do Polski to wszyscy zaczęli skakać w ogół niego bo jest znanym streamerem i robił live u nas, ale podobno tutaj nie wyszliśmy źle i inne kraje się gorzej pokazały.

Widziałem kult jaki jest, w okół Taylor Swift i tłumy na wejściach do koncertu, histeryzujące dziewczynki to się przeraziłem, ale tu szacunek za mistrzostwo marketingu. Ja sam miałem epizod maniakalny po prostu i Taylor mi się podoba, ale bez przesady.

Mam wrażenie, że bycie idiotą i oglądanie patologi, piłki nożnej czy innych rozrywek niskiego poziomu nie zniszczyło mnie jeszcze tak bardzo. Prawdopodobnie zaczynam się coraz bardziej radykalizować, w przyszłości zostanę redneckiem, albo wariatem zamkniętym w swoim świecie.

Idę grać w CSA by się odmóżdżyć.
#przemyslenia #socialmedia

Zaloguj się aby komentować

6 miesięc wolności jest świetny

cera odżywa, skóra ma drugą młodość

Motywacja i siła popycha wszystko do przodu, ciężary idą w górę, chęci do życia coraz większe

Śpię bardzo elegancko, budzę się rześki pełen energii, zasypianie idzie sprawnie dzięki medytacji przed snem. Dlatego też nie wpisuję się na rok medytacji.

Mania się uspokoiła więc, panuje większy spokój duchowy.

Więcej pieniędzy bo nie wydaje się na alkohol

Organizm znacznie odżył, nie czuję żadnych dolegliwości.

Relacji praktycznie żadnych nie mam, więc tutaj nie za bardzo co się zmienić od nie spożywania trucizny.

W sumie tyle nie mam pomysłu co jeszcze napisać. Trzeba iść do przodu nie do tyłu i myśleć pozytywnie.
#alkoholizm #chwalesie

Tak na serio chociaż nikt nie uwierzy to nie czuję różnicy. Dzisiaj mniej siły mam, ale holistycznie nie czuję się wybitnie.

Dobra, że mania się uspokoiła, poza tym nie czuję rewelacji.
dea8826c-6563-4258-a1fb-5747cb87fdb6
ErwinoRommelo

Cobys nie zmienił nie zrobi się nagle zajebiscie, będzie z dnia na dzień trochę mniej chujowo, dopiero rok po patrząc wstecz zdasz sobie sprawę ile się zmieniło!

Dudleus

@ErwinoRommelo no właśnie inni po miesiącu mają efekty jak Tylko-Seweryn. Dużo takich wpisów widziałem jak to życie się wspaniale zmienia bez alkoholu, ale coś nie mogę tego doswiadczyć

ErwinoRommelo

@Dudleus każdy jest inny, mieć problem z alko i samemu leczyć coś alko to nie to samo, daj sobie czas.

Pouek

Gratulacje! Włącz ten tryb ciemny

jedzczarnekoty

@Dudleus jesteś trzy tygodnie przede mną, mi minie pół roku akurat jak zacznę 4 tygodnie urlopu. Opiję się herbatek że pęknę

Zaloguj się aby komentować

Jak jest lato to mam mniej siły i tak ogólnie mniej mi się chce niż zwykle. Fajnie by było książkę chociaż przeczytać, jednak nic z listy nie ma u mnie w bibliotece. #gownowpis
cebulaZrosolu

@Dudleus to raczej normalne, też tak mam :p


A książkę to sobie jakiegoś ebooka ściągnij, dzisiaj ktoś wrzucał o zarazach np xD

Dudleus

@cebulaZrosolu chciałbym też po prostu papierową wersję, żeby nie siedzieć przed ekranem cały dzień.

zachlapany_szczypior

@Dudleus dlatego #latowypierdalaj Ja przez ostatnie tygodnie mam jakieś 30% produktywności. Nie da się kurła żyć w takim skwarze.

Dudleus

@zachlapany_szczypior dla mnie idealnie to 25 stopni

Opornik

@zachlapany_szczypior @cebulaZrosolu @Dudleus zatęsknicie za latem, zatęsknicie..

kodyak

Absolutnie masz iść do biblioteki i wziąć coś co jest w teoretycznie twoim guście.

Dudleus

@kodyak mam listę, jeszcze " kiedy byłem dziełem sztuki"

03535269-06ce-4042-b2f8-c9b32d59bbfa
kodyak

@Dudleus no to weź coś spoza tematu. To dobrze robi taki plodozmian. Coś takiego wakacyjnego. Np ja nad morzem czytałem historię Marvela. Naprawdę spoko

Zaloguj się aby komentować

Jak się pogorszyła sytuacja ekonomiczna w USA po ostatniej prezydenturze Trumpa? Oraz ostatnie wydarzenie może mu nabić poparcie? #polityka #usa
#politykazagraniczna
lurker_z_internetu

Sytuacja ekonomiczna mierzona PKB raczej się polepszyła. Republikanie są generalnie za dawaniem wolnej ręki i swobodnych warunków dużym korporacjom. W Project 2025 są np. ulgi podatkowe, deregulacja, likwidacja lub ograniczenie finansowania FCC, FDA, NOAA etc.


Jeśli chodzi o sytuację klas niższych to już nie wygląda tak kolorowo. Dawanie wolnej ręki korporacjom oznacza gorsze warunki dla pracowników, pogorszenie rozwarstwienia społecznego. Likwidację wielu programów socjalnych.


Za Bidena wprowadzano amnestię dla kredytów studenckich. Za Obamy rozwinęły się programy dofinansowania opieki zdrowotnej. Republikanie chcą przywrócić kredyty studenckie, zmniejszyć finansowanie Medicare i Medicaid, a pomoc finansową oferować raczej tylko korporacjom i bankom. Stąd poparcie Muska i podobnych.


No i nie można zapominać o chrześcijańskich wartościach. Całkowity ban na aborcję na poziomie federalnym. Obowiązkowa nauka religii chrześcijańskiej w szkołach. Nie zdziwię się jak Discovery Institute dostanie solidne finansowanie i w szkołach obowiązkowo pojawi się kreacjonizm, a nauka ewolucji zostanie zbanowana.

Zaloguj się aby komentować

Fajnie odpalić steama po latach i CSGO. Początek był ciężki, ale włączyłem opcję chęć do gry to losowi Polacy mnie dodali do poczekalni i zagraliśmy sobie 2 razy, nawet jedna dziewczyna też grała. Tak to jest spoko a nie jak losuje ruskie dzieci. Miałem na steam, że jestem z Ukrainy to dostałem kilka zaproszeń od ludzi mających nicki cyrylicą i paru do mnie pisało, ale nie czytałem co chcieli. #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Następna