Na x coś takiego mi wyskoczyło
https://x.com/Inwestomat_eu/status/1856248727821811889
#ciekawostki #inwestycje i #nieruchomosci dla ciekawostek

Na x coś takiego mi wyskoczyło
https://x.com/Inwestomat_eu/status/1856248727821811889
#ciekawostki #inwestycje i #nieruchomosci dla ciekawostek

Zaloguj się aby komentować
#nieruchomosci
Kiedy deweloper ogłosił budowę nowego bloku (po lewej), rozpoczęły się protesty mieszkańców bloku wybudowanego wcześniej. Ponoć tem sam deweloper zapowiedział podczas sprzedaży mieszkań w tym bloku po prawej, że będzie tam zielony skwerek. Protesty były intensywne, nawet zorganizowano pikietę. Nadzieje na skrawek zieleni były jednak złudne. W zamian za takie utrudnianie życia, deweloper pomalował nowy blok tak, aby mieszkańcy mieli iluzję, że ciągle jest pochmurne niebo i pada deszcz.

Zaloguj się aby komentować

Międzynarodowa agencja doradcza Cushman & Wakefield podsumowała sytuację na największych rynkach biurowych w Polsce na koniec III kwartału 2024 roku. W regionach poziom popytu kształtował się na podobnym poziomie do analogicznego, rekordowego dla największych miast regionalnych okresu w 2023...
#wiadomosciswiat #nieruchomosci


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #nieruchomosci #patodeweloperka#olsztyn

@Half_NEET_Half_Amazing Trochę poszperałem i trochę ch⁎⁎⁎ia z tym blokiem. Jest on postawiony 50m od torów XD. Pewnie cena za działkę była za półdarmo to i koszt budowy mógł być niższy. No i w Olsztynie nie problem znaleźć mieszkanie poniżej 10k/m2
Na obronę można powiedzieć nowe mieszkania w podobnej okolicy i również w blisko torów są przedawane z 11k/m2

Zaloguj się aby komentować

Właścicielowi nieruchomości, której wartość zmniejszyła się na skutek wprowadzenia obszaru ograniczonego użytkowania, przysługuje odszkodowanie na podstawie Prawa ochrony środowiska, chociażby zmniejszenie to nie miało związku z ograniczeniami w zakresie przeznaczenia terenu czy wprowadzenia...
"Rano w wywiadzie dla Radia Zet wicepremier powiedział, że kredyt 0% wróci w nowej odsłonie jako "Mieszkanie dla Młodych 2.0", czyli z limitem ceny na m2. Już wiadomo po co były podwyżki cen odtworzeniowych m2 w całej Polsce, o które taki limit opierał się w MdM 1.0."
Minister k⁎⁎wa obrony narodowej nie ma nic ważniejszego do roboty...
#polityka #polska #nieruchomosci #kredythipoteczny
Zaloguj się aby komentować

O kredyt mieszkaniowy w październiku br. wnioskowało 34,52 tys. potencjalnych kredytobiorców w porównaniu do 41,33 tys. rok wcześniej, co przekłada się na spadek rok do roku o 16,5 proc. - poinformowało w środę Biuro Informacji Kredytowej (BIK).
Jednocześnie w porównaniu do września 2024 r. liczba...
NIedawno kupiłem mieszkanie w wielkiej płycie. Staram się porównać je do tych teraz budowanych. Pierwszą rzeczą jest 9m2 przedpokój o wartości ponad 100 tys. złotych, za który w nowym budownictwie bym nie musiał płacić, bo wchodziłbym do kuchnio-pokoju. A tu mam jedynie małą szafę w zabudowie i nic więcej, więc chyba trochę strata kasy na taką architekturę.
Wada? Zaleta?
Zapraszam do dyskusji wielka płyta vs. produkty deweloperskie.
#nieruchomosci
@viollu zależy jak duże mieszkanie. Jeśli to kawalerka 25m² to trochę szkoda miejsca
@viollu w moim mieszkaniu z wielkiej płyty mam nawet dwa takie przedpokoje po 9 m2 każdy
Zaloguj się aby komentować
wy też zazwyczaj wydajecie kilkaset tysięcy złotych w oparciu o to, żeby nie stać w korku raz w roku?
#nieruchomosci #bekazflipperow

Zaloguj się aby komentować
#nieruchomosci
Jak myślicie, j⁎⁎⁎ie to w końcu czy nie j⁎⁎⁎ie? Mam swoje panieńskie mieszkanie w bloku z wielkiej płyty i zastanawiam się, czy nie sprzedać teraz na górce. A za jakiś czas kupić coś większego, jak ceny trochę opadną.
Ale weź tu traf w górkę, w 2017 jak kupowałam po 5k/m2 to już narzekałam, że drogo i popierdoliło kogoś z tymi cenami mieszkań
Zaloguj się aby komentować
Ale ch⁎⁎⁎we mieszkania w tym Bielsku
#mieszkanie #bielskobiala #nieruchomosci

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #andrzejrysuje #nieruchomosci #productplacment #halloween

Zaloguj się aby komentować

Minister rozwoju i technologii Krzysztof Paszyk (PSL) zapowiedział w środę, że w przyszłym tygodniu zaprezentuje na poziomie Rady Ministrów i partnerom koalicyjnym projekt dotyczący wsparcia mieszkalnictwa, który uwzględni postulaty Lewicy i Polski 2050. [...]
"Uwzględniłem zastrzeżenia, które...
Nie ustawiajcie dzisiaj budzika, bo rano wpadną po was silni panowie za udział w wojnie hybrydowej:
Jacek Tomczak po południu wydał oświadczenie zapowiadając pozew przeciwko dziennikarzom i redakcji WP.
Kwadrans później stanowisko zostało wzmocnione. „W związku z hejterskim atakami na ministerstwo, zostało złożone zawiadomienie do ABW, ataki mogą mieć związek z wojną hybrydową wymierzoną we wspomagane przez Ministerstwo Rozwoju projekty” - dopisał Tomczak.
https://www.rp.pl/gospodarka/art41377731-wiceminister-rozwoju-jacek-tomczak-zlozyl-dymisje
#polityka #nieruchomosci
Zaloguj się aby komentować
chusteczki, którymi wiceminister Tomczak ociera łzy po tej dymisji
#heheszkipolityczne #polityka #bekazprawakow #nieruchomosci

Zaloguj się aby komentować
#nieruchomosci
Co to za parada na #wp?
Czemu nagle takie babolstwo wychodzi? Przecież istnieje sobie rejestr.io, wystarczy, żeby jakiś czatGWT nakarmić tymi danymi by posprzątać ludzi z władzy kompletnie. To nie jest trudne, jedyne jakie powinno być to popularne, darmowe i zdecentralizowane jakimś ipfsem albo seti@home.
@bojowonastawionaowca Hmm, nie rozumiem, zwyczajnie zastanawiam się jak to ugryźć najtańszym kosztem.
Postawienie na mojej integrze tego, lub wypożyczenie nawet bieda nvidii będzie małą inwestycją, bo zbiórki nie kojarzą się dobrze.
Jak masz pomysł co do nietechnicznej strony to z miłą chęcią usłyszę. To na start, potem może być samodzielne.
Zaloguj się aby komentować
3601 aktów notarialnych. Fajnie sobie dorabia minister Tomczak...
#kredythipoteczny #nieruchomosci #polityka #patodeweloperka #polska
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować