Zdjęcie w tle
PlastikowySmith

PlastikowySmith

Fenomen
  • 325wpisy
  • 744komentarzy
Stara poczciwa spekulacja. Na sprzedaż wystawiają np. 10 mieszkań, a w sumie mają 20, aby utrzymać określoną cenę na rynku. Gdy ludzie kupią te 10, to znowu dostępnych jest tylko 10. Im więcej kontroli nad danym terenem mają i jak się wzajemnie dogadują, tym więcej mogą ugrać. Mogą na przykład wywołać efekt FOMO (Fear Of Missing Out) - "Już ostatnie mieszkanie w ekskluzywnej okolicy!". Kupujesz, wprowadzasz się, a za miesiąc widzisz nową rodzinę, która wprowadza się piętro wyżej.

Zarówno deweloperzy, jak i ogólnie w biznesie, wiedzą jak klientów trzymać za jaja, tylko w tym wypadku, państwo im w tym pomaga.

#polityka #patodeweloperka
454a8cab-13a4-489f-acb7-b5cfb6875376
jajkosadzone

A moze zwyczajnie w swiecie 3 osoby zrezygnowaly z zakupu mieszkania...

libertarianin

Powiem ci więcej to może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością i jakiś programista zakodował losowe liczby xD

dildo-vaggins

Jeszcze jedna rzecz: inwestycja zostanie oddana do użytku kwiecień 2026 (więc realnie sierpień/wrzesien), w międzyczasie może dojść do modyfikacji planów, podział lokali na mniejsze. Akurat zajmuje się tym pośrednio zawodowo i przewinęło się sporo takich inwestycji, większość zwykle ma inną ilość lokali niż pierwotnie planowano.

Zaloguj się aby komentować

Już w ostatnim poście ostrzegałem o coraz częstszych atakach drzew na ludzi i ich pojazdy, głównie marki BMW, które przeważnie mają miejsce na wojewódzkich drogach, z dala od świadków. Okazuje się, że skala problemu jest większa, niż wstępnie zakładano. Jak pokazują ostatnie wydarzenia na drodze wojewódzkiej koło Chełmna, być może te dwa organizmy próbują stworzyć związek oparty na hybrydyzacji i reprodukcji dwóch różnych gatunków, w którym dawca BMW zostaje skonsumowany. Naukowcy badają charakterystyczną białą wydzielinę pozostawioną w pobliżu zdarzenia i pobrali próbki DNA, by stwierdzić, kim jest ojciec.

Pomimo że wyników jeszcze nie znamy, naukowcy już spekulują, jak może się nazywać nowy gatunek. W wewnętrznych kręgach nazwa PATOLIPA zyskuje na znacznej popularności.

Link do artykułu:
https://czaschelmna.pl/Tragedia_na_drodze_pod_Chelmnem._Z_auta_zostala_sterta_blachy_[ZDJECIA],40872.html#:~:text=Auto%20uderzy%C5%82o%20w%20drzewo%20i,czo%C5%82owo%20uderzy%C5%82%20w%20du%C5%BCe%20drzewo.

#czarnyhumor
a9649146-f000-4aea-b54d-2672354eb343
sireplama

Sami się eliminują na drzewach, nie krzywdząc innych? Jak dla mnie ok.

Naczelnyhejterkacapow

Polska tak z dystansu to śmieszny kraj


Seba kupuje ujechana betę przez Hansa, myśli że wygrał w życie, w głośniku leci paluch albo inny kizo, vape w mordzie, i heja 200 przez wioskę, co złego się może stać xd

ytilibuuun

Kierowcy BMW powinni płacić większe OC

To w większości ludzie nienormalni

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Jak to wytłumaczy ? Po prostu utożsamia się z bólem każdego Prawdziwego Głęboko Wierzącego Polaka, Pokutnie pił, jak męczennicy z Kalkuty się biczowali. Kwaśne było w dodatku. Przecież on jest w jaskini tych żmij całych, jakie on tam katiusze teraz cierpi.

#heheszkipolityczne
2fa72496-19e9-4257-9777-7f1c3bd20599
pol-scot

@PlastikowySmith i co z tego?

ten_kapuczino

@PlastikowySmith Jak bardzo pluję na konfederatów, a brauna w szczególności, tak samo gardzę poziomem dyskusji , który tu wprowadzasz. Co tu niby jest przejawem falszu i hipokryzji?

Olmec

Konserwatysta to osoba, która chce, żeby wszyscy żyli tak, jak ona udaje, że żyje.

Zaloguj się aby komentować

Z pasją nienawidzę takich ludzi. Ci mentalni Boomerzy, co naukę konkutra traktowali jako zabawę dla kujonów w 90's.

Ale w sumie dzięki nim miałem darmowy internet, kiedy pierwszy raz montowali WiFi, nie potrafili komputera ustawić, to ich hasło wifi spisywałem i potem korzystałem. Więc trochę wybaczam.

Ustaw Hotspot na telefonie, weź powerbank. Technicznie do pracy i tak nikt nie powinien korzystać z sieci publicznej, bo są wolne, słabo zabezpieczone.

#heheszki
798e967b-c629-4244-908b-bfe6775a6ab5
TheLikatesy

@PlastikowySmith no fajnie, ustaw sobie hotspot... tyle że typ napisał ze nie ma zasięgu na większości trasy, wiec ?


Bardziej wyszło, że sam jestes boomer i nie wiesz skąd sie internet w hotspocie bierze... nasz hackerze od spisywania hasel xD

MikeleVonDonnerschoss

Ale co Ty gadasz? Z pociągowego wifi nie da się korzystać i to jest fakt. Z danych mobilnych też się nie da korzystać, bo co chwilę gubisz zasięg, więc o jakie boomerstwo Ci chodzi?

LondoMollari

Technicznie do pracy i tak nikt nie powinien korzystać z sieci publicznej, bo są wolne, słabo zabezpieczone.

@PlastikowySmith Przez VPN albo tunel SSH jak najbardziej można, choć typ ludzi jak z tego posta raczej nie będzie tego robił.


Ustaw Hotspot na telefonie, weź powerbank.

Tak sobie to działa w szybko jadących pociągach. Z reguły dużo słabiej niż pociągowe wifi.

Zaloguj się aby komentować

W szeregach populistów można wyróżnić jeden charakterystyczny archetyp - Szczekaczy i Narzekaczy. Ich osobowość opiera się głównie na podważaniu status quo, czyli krytykowaniu obecnego stanu rzeczy. Robią to skutecznie, jednakże nigdy nie przedstawiają alternatywnej nowej wizji przyszłości. Często ich retoryka skupia się na idealizowaniu przeszłości, która z perspektywy ówczesnych populistów również była zgniła: „Kiedyś to było, a ni to co tera”.

Gdy wreszcie dostają wolną rękę, by coś zdziałać, nie podejmują żadnych działań, ponieważ nie dysponują „maszyną czasu”. Ostatecznie prowadzi to do wewnętrznej kanibalizacji i rozpadu.

Bo przecież jak rozbierzesz cały dom, to finalnie skończysz w piwnicy bez schodów.

#heheszkipolityczne #polityka
df59bf50-3508-4c0f-aee2-7ba951b898f6
voy.Wu

warto przypomnieć


ludzie głosowali za brexitem z dwóch powodów. jednym z nich było to że farage przez dwa lata im wciskał codziennie że NHS dostanie 350 milionów funtów tygodniowo, co rozwiąże wszystkie problemy ze służbą zdrowia. było to główne hasło całej kampanii.


wycofał się z tego całkowicie godzinę po ogłoszeniu wyników. https://www.youtube.com/watch?v=cA3XTYfzd1I

b71cff5e-2849-4299-9aad-306bfc3f7551
Bij_Bolszewika

wyjscie z EU dla UK to nadal duzo wieksze szansze jak tkwienie w tym ZSRR bis

Budo

@PlastikowySmith tak jak konfa w Polsce.

Zaloguj się aby komentować

Kiedy samoocena spadła ci tak nisko, że wolisz wygenerować swoje foto z AI niż te z faktycznego wydarzenia.

#heheszki
8f156dc9-840d-4cc7-a769-46c3a7107bfb
0e24c1a2-07be-48e4-ab90-35760efb736d
Rimfire

@PlastikowySmith to nie jest AI tylko filtr HDR jakiś.

jajkosadzone

Chlop ma miliardy,jest jedna z najbardziej wplywowych osob na swiecie,a nonstop po jego zachowaniu widac,ze chlop ma wyjebane ego i jeszcze wieksze kompleksy.

pierdonauta_kosmolony

@PlastikowySmith

Kierowniku, poratuj dotacyjką

fc364626-c622-4d04-92e7-f829c4e5ebdd

Zaloguj się aby komentować

Czasem trafiasz na coś rodem ze komedii Key & Peele. Raper z Poznania, namiętnie chwalił się, że jest dillerem w teledyskach. No. Okazało się, że faktycznie nim jest, kto by pomyślał, w tym gąszczu oszustów.

Grozi mu 12 lat.

Teraz będzie mógł dokończyć cykl życia prawie każdego rapera, czyli śpiewanie o recydywie.

Key & Peele
https://www.youtube.com/watch?v=14WE3A0PwVs

#heheszki
8adc0b18-e756-4b58-a016-d831f3322217
Pieszczoszek

Szanuję za szczerość. Większość w teledyskach zgrywa gangsterów i kobieciarzy a jedyne co mogą zastraszyć lub wyrwać to chatbota na infolinii.

Budo

@PlastikowySmith historia jak Małolat kiedyś

Zaloguj się aby komentować

Witamy w 1 z 10. Kategoria Polityka. Jaki był pierwszy foliarz i szur, który został wyrzucony podczas obrad Europarlamentu w 2024. Podpowiedź, to ruska ounca, szczekała.

Ja zaczynam:

Bane z Rumuńskiego Netoperka - "Ty tylko przyjąłeś mrok; ja się w nim urodziłem, zostałem ukształtowany przez niego."

To dobra odpowiedź. Gratulujemy zwycięstwa.

#heheszkipolityczne
47043a29-f582-4ada-9891-a59637289771
libertarianin

Co ten json w europarlamencie robi

Zaloguj się aby komentować

Niepopularna opinia: ale jeśli dając bezdomnemu, potrzebującemu pieniądze nagrywasz to dla wyświetleń, wtedy to nie jest pomoc. To usługa, dokonujecie transakcji, on staje się aktorem, ty kamerzystą, a z racji, że jest w wysoce zdesperowanej sytuacji życiowej, to jest to trochę obleśne i obrzydliwe. Bo tylko jedna strona w transakcji otrzymuje czasem 99,9% zysku z generowanej wartości.

#niepopularnaopinia
cf317bd9-a907-46f9-a9b2-a602796aeab6
Dudleus

@PlastikowySmith czemu nie popularna? Jedyną opcją pomocy jest nie dawać nic, pracy jest mnóstwo. Gdyby wzięli się za siebie to by nie byli bezdomni, ale im tak wygodnie

Roark

Chyba powinno być:

Jeśli dajesz bezdomnemu, potrzebującemu pieniądze, wtedy to nie jest pomoc.


Jest mnóstwo sposobów na pomoc komukolwiek, danie pieniędzy to zazwyczaj tylko utrwalenie tego stanu.

lurker_z_internetu

Bo tylko jedna strona w transakcji otrzymuje czasem 99,9% zysku z generowanej wartości.


@PlastikowySmith to tak nie działa cały showbiz? Studia zarabiają znacznie więcej niż artyści. Nawet na samych reklamach to YouTube/TikTok zgarnia większość kasy.


Obrzydliwe to jest dawanie kasy żulom tylko po to, żeby pokazać samemu sobie, że się jest dobrym człowiekiem.

Zaloguj się aby komentować

Ale większość Polek ma albo chce dzieci! Zakaz aborcji jedyne co zmienia to, że jeśli coś pójdzie nie tak za pierwszym razem, będa komplikacje, lub zmuszona będzie urodzić martwe to gwarantuję nie będzie ryzykować, żeby mieć kolejne już nie wspominająć o dwóch żeby wpłynąć na wzrost demograficzny. Zostanie przy jednym lub sobie odpuści. Bo będzie w niej świadomość, że jak coś pójdzie nie tak, to państwo ma na nią wywalone i zostanie z tym sama.

Nawet babeczka co ze wpadki zostanie zmuszona urodzić, to wychowa to jedno. Ok. Ale zabezpieczy się lepiej w przyszłosci.

#polityka
29e75c4e-e56f-4003-8c90-cbdae7eb86e8
VonTrupka

Widziałem kilka dni temu kobitę spacerującą z wózkiem.

Nic niezwykłego.

Gdy ją mijałem dopiero zauważyłem, że dzieciak na wózku ma tak z grubsza 12-13 lat.

Było niepełnosprawne.

Takim się urodziło.


Tak bardzo dojmująco przykro mi się zrobiło na myśl, że ta kobieta domniemywam, że wraz z mężem zrobią wszystko aby zapewnić byt temu dziecku, które w końcu dorośnie ale nigdy się nie usamodzielni.

Niewyobrażalnym kosztem.

Nie pierwszy raz, nie ją jedną. Zapewne jeszcze wiele niepełnosprawnych dzieci zobaczę.


Ale z całego serca życzę wszystkim kutafonom i kurwom, które za wszelką cenę sprawiają by kobiety musiały rodzić niepełnosprawne dzieci wiedząc o tym zawczasu, aby sami musieli takie wychowywać, utrzymywać, zapewniać im mir, bez absolutnie żadnej możliwości odejścia od tego ani też bez żadnej chwili wytchnienia od tego.

jonas

Stary pierdziel jedną nogą w trumnie ma najwięcej do powiedzenia o dzietności i ciążach. Fachowiec, że proszę siadać i podziwiać.

fadeimageone

@PlastikowySmith PSL to zaściankowi hipokryci. Sami po rozwodach, z kochankami, a świętsi od papaja. Ha tfu

Zaloguj się aby komentować

MAGA - jaki brak tolerancji ?!

Po czym nie tylko zrezygnuję z przejazdu, zabierając kolesiowi parę groszy zarobku, ale obsram się i upublicznię jego wizerunek i dane na Internecie żebyśmy wszyscy MAGA mogli się obsrać razem i zarobię parę centów na popularnym poście hy hy. Tylko dlatego, że się nam z wyglądu nie podobał.

Wolniejsi w większej grupie mogą trzymać wolność innych pod butem. hy hy

#wysrywzx
6105c559-7c61-4118-be52-b2de5393c8bd
Anty_Anty

Chyba mylisz tolerancję z akceptacją, sam omijam sklepy których polityki nie akceptuję i po mimo ich krytyki toleruję ich działania. Zwyczajnie mój grosz ich nie wspiera.

Zaloguj się aby komentować

Oglądam te filmiki o eksplozji obozów uzależnień od gier, otyłości dla dzieci w Chinach. Dla mnie to wygląda tak, że daliście dzieciakowi tablet i fastfood dla świętego spokoju. Potem to wysłaliście dzieciaka na obóz, bo ma problem ale też macie święty spokój. Pytanie po co robiliście dzieciaka ?

One nie mają samokontroli. To dzieci. Ale od tego mają rodziców żeby je tego nauczyły i rozumiem we współczesnym świecie to trudniejsze jak jest wszystko. Ale walczycie z ofiarami, a nie problemem.

https://streamable.com/2vy6b8

#wiadomosciswiat
Tylko-Seweryn

@PlastikowySmith w Chinach nie jest tak że można grać 1.5h dziennie?

Zaloguj się aby komentować

A co z komunalnymi mieszkaniami na wynajem podobnie jak w Wiedniu? Przyjedziesz, studiujesz, pracujesz, oszczędzasz, utrzymuje w ryzach spekulacje, zmniejsza wykluczenie, a wliczając amortyzację, wychodzi na zero. Jak potem masz stałą pracę to coś sobie kupujesz. Wybaczcie piszę z sensem i logiką, zapomniałem, że do Polski się odwołuję.

PS. polecam lekturę.

#heheszki
6f3b9b58-18ab-46c4-b346-39e119252394
Pan_Buk

@PlastikowySmith Od miesiąca czytam wpisy Cezarego Bachańskiego na Twitterze i zachwycam się. Pisze świetnie i dokładnie to, co sam bym napisał. Nie wiem czy we wszystkim ma rację, ale ja czytam i co chwila mówię: "racja!", "dokładnie tak", "no właśnie".

Zaloguj się aby komentować

Pogrom Skrzata, 5 min Micro sławy na TikTok, Kolejny krok w umierającej 5 minutowej karierze to jakiś FreakFight i powrót do codziennej szarości.

Standardowy cykl.

#heheszki #pck
e7b4f85a-dd50-4970-b9c1-39b1d45d04b8
MikeleVonDonnerschoss

No właśnie gdzieś na zagranicznym twicie, który komentował filmik z wyrzucania gnoma zdążyłem poinformować, że chłop stał się bohaterem narodowym. Potem uchachany odpalam filmik od niego, gdzie dziękuje za odbiór, a tam w komentarzach chwali się, że ma podobne poglądy co braun xd moja reakcja wtedy: >:(

libertarianin

oh no...


freak fighty przyszły

bartek555

Nic nie rozumiem i chyba nie chce

Zaloguj się aby komentować

Mój kot miał infekcję ucha tydzień temu, dostał lepszy opatrunek niż prezydent USA. Lol Frajerzy.

#pdk #heheszkipolityczne
a6dc9976-c1d0-42a2-bda4-1d84a9759f04
SunSenMeo

Co jest nie tak z tym opatrunkiem?🤔

hellgihad

@PlastikowySmith Może nie ma polisy xD

Zjedzon

@PlastikowySmith co się śmiejesz, Trump i tak pewnie zapłacił w szpitalu ponad 500 zielonych za psiknięcie po uchu octaniseptem i plasterek. Złoty, a skromny

Zaloguj się aby komentować

Filip Hajzer wyznał, że walił kokę co 6 minut i wiele innych głupot ostatnio.

Powiem ci tak Synek ... Ehhh ... Wiesz to chyba nie była koka ale mózg ci wyprało porządnie.

Zrobiłeś dla mnie lepszą reklamę tego proszku niż Ziga przez te wszystkie lata.

https://www.youtube.com/watch?v=UYLbnEhoJD8

#humorobrazkowy
Tylko-Seweryn

@PlastikowySmith stary reklamował proszek, mlody poszedł w jego ślady i też reklamuje proszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kodyak

No tak w tym jedynym wywiadzie wyglądało jakby był po kokainum.


Ale teraz szuka jakieś zwady na klatkę. 1,5 mln za kilka sekund cyrku piechotą nie chodzi. W sumie to podoba mi się obnażanie tej głupoty bijatyk w klatce i po co tam idą a frajerzy się cieszą kupując ppv

Zaloguj się aby komentować

Mehh, zbyt szybko i gładko. Lepszą satysfakcję daje oglądanie, jak regularnie dusicie się wyimaginowaną i urojoną fantazją o byciu prześladowanym.

#humorobrazkowy #polityka
f21cb73e-6635-4fb1-a3cf-b4d8baa34189
kaszalot

ta kretynka też jest umoczona w przekrętach?

sireplama

@PlastikowySmith jakiś kontekst?

Erebus

@PlastikowySmith kto to w ogóle jest ten Rymanowski poza tym, że kozioł ofiarny xD

śmieszne, że rzucili jakiegoś randoma na pożarcie i nawet to nie doszło do skutku.

potężne rozliczanie

Zaloguj się aby komentować

Następna