Bądźmy szczerzy, każdy choć raz próbował się tak zdiagnozować XD
#heheszki #memy #memylotr

Bądźmy szczerzy, każdy choć raz próbował się tak zdiagnozować XD
#heheszki #memy #memylotr

Zaloguj się aby komentować
Dzięki @NooT @BapitanKomba za to, że uczyniliście wczorajszy wieczór jeszcze leppszym!
Dopiero teraz się skapnąłem, że w końcu nie zrobiliśmy se fotki, więc dam jakąś tego, na co wspolnie patrzyliśmy
#hejtopiwo #hejtopiworadom #jeanmicheljarre

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
co wy tam na tym mazowszu xD
#mapy #swietlanmaps #regionalizmy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Windows 11 znowu usunął mi bluetooth z komputera i twierdzi że nigdy czegoś takiego tu nie było
Wyłączyć na twardo nie mogę bo jak przytrzymuję przycisk od zasilania to komputer wyłącza się szybciej niż 5s wymagane do obcięcia zasilania
Mogę zrestartować przez menu start, ale jedyna opcja to: "Zaktualizuj i uruchom ponownie"
Tryb awaryjny startuje za drugim razem dopiero, ale to nie szkodzi bo tam też się nie da sterowników od bluetooth zainstalować od nowa
Normalny start najpierw wciska aktualizację która wysypała się jak na zdjęciu i komputer wpada w boot loop
#w11 to nieśmieszny żart, ale za to dodali copilota do notatnika
Serio to zaraz rozpierdole
#windows #windows11 #problemypierwszegoswiata #zalesie


@entropy_ Do końca zeszłego roku takich przyjemności jak Wy nie miałem przez lata. Wszystko śmiga, nawet bluetooth, absolutnie żadnych zauważalnych problemów. Jestem userem, który raczej wie co robić z systemem i jak dbać. Poprzedni pecet z Win 10 służył mi przez kilka lat i nie widziałem potrzeby reinstalacji.
Aż w końcu kupiłem sobie nowy headset na USB i chciałem nim gadać przez Discorda. Wszystko śmiga pięknie, poza sytuacją, gdy uruchomiona jest moja ulubiona gra - wtedy słychać mnie jak robota, cicho i ledwo co można zrozumieć.
Jeszcze na początku myślałem, że naprawiłem, a to ludzie na kanale nie zauważyli od razu, jak źle mnie słychać.
Walczyłem z tym kilka dni po trochu, aż w końcu przysiadłem na poważnie w piątek. Kombinacja tej gry i tych słuchawek nie dawała żadnych rezultatów, musiałem kombinować inaczej. Do tego rezultat był niejednoznaczny, szukanie po "robotic sound" nie znajdzie wielu opisanych sytuacji.
Grzebałem mocno w przeświadczeniu, że sprzęt nie wyrabia, chociaż nowy i niezły, ale że ta gra za dużo sobie przywłaszcza, więc już miałem analizatory pracy rdzeni pościągane, dżizas.
W końcu zrobiłem najbardziej idiotyczną rzecz, jaka miała odpowiedź, że k***a działa, w nakładce Xbox na Windę, której nie używam - w niej należało zmienić cokolwiek w liście domyślnych urządzeń dźwiękowych i następnie wrócić do tych pożądanych. Chyba jest jakiś turbo rzadki bug, który się niweluje w ten właśnie sposób, występuje on przy różnych grach i przy różnych headsetach.
Mam Steam Decka i tryb desktop w nim jest bardzo fajny, mocno liczę na to, że Valve zrobi z tego system na wszystkie kompy, nie tylko do grania. Tzn. w Steam Decku jest nakładka konsolowa, ale na system, który wygląda podobnie jak Windows i ogromna większość userów domowych nie ma większych potrzeb typu oprogramowanie specjalistyczne jakieś, które na Linuxie nie ruszy wcale.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mu synu muu bułeczki wędliny ITD.
Niestety kierowca tira nie żyje a narobił sporo szkód
Akcja spod Poznania
Edit: wygląda że mógł się nie zatrzymać przed znakiem Stop
Widocznosc na przejdzie bardzo dobra.
Edit 2: spytacie sie jak doszedłem że to ten przejazd? Zobaczcie na dawny domek droznika, ma obrośnięty róg budynku na zdjęciu PSP i taki sam jest na Street view
https://maps.app.goo.gl/ivRPdcn7xuvuy6uaA
#gownowpis #polskiedrogi #motoryzacja #prawojazdy #kolej #pkp




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Proszę się częstować #domowewypieki #drozdzowka #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
taki powerbank oddam za darmoszke baseus picogo 20W 10000mAh #rozdajo #zadarno #zadarmotouczciwacena bo właśnie kupiłem taki sam tylko z qi2 i ten nie będzie mi już potrzebny https://www.mediaexpert.pl/p/7353250 użyty może z 10 razy, mam gdzieś pudełko i kabelek który był w zestawie. za komentarz i pioruna wylosuję dzisiaj o 17 zawodnika któremu wyślę to do paczkomatu na mój koszt #hejtolosauth #hejtolos
/edit dorzucam dwa kabelki USB a i co baseus w oplocie i co tam jeszcze znajdę z pierdół które nie są mi już potrzebne a dobre są xD



Wylosowany komentarz z wpisu - @kainserezc
https://hejto-los.pl/8b9c5349-881b-43b1-b73b-39b0525be8e9
#hejtolos
Wpis dodany za pomocą aplikacji hejto-los
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolejne przygody z SLK 200, tym razem kłopoty z dachem. Szybko ustaliłem, że powodem zacinania się pracy mechanizmu była szyba kierowcy. Losowo nie chciała się opuszczać, a to wymagany krok przy zamykaniu/otwieraniu elektrycznie. Doszedłem, że na 99% przekaźnik w module komfortu się skleja po kilku użyciach.
Jako, że mam łeb do interesów nakupiłem samych przekaźników na alledrogo i alibabie za 200zł, po czym przy próbie wylutowania ścierwa wszystkie ścieżki się rozpadły i mogłem na spokojnie zamówić cały moduł komfortu za 299zł .
Działa.
#motoryzacja #samochody #zawszegratem

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ostatnio zdobyłem zdjęcia gdy byłem młody (bo piękny nigy nie byłem) ale nostalgłem hehe. ZSŁ Poznań inaczej Technikum Łączności.
#hejto40plus #lata90



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować