Zaloguj się aby komentować
Heeejka
Zdrowia w ten miły dzień, czas na szampana! #rosja #moskwa #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować

Na Dworcu Centralnym w Warszawie zaczęły się pojawiać patrole, składające się z mężczyzn ubranych w stroje przypominające mundury. Legitymują oni obcokrajowców - podaje "Gazeta Wyborcza". Jeden z samozwańczych patrolów przedstawiono na materiale opublikowanym w mediach społecznościowych...

Radosław Piesiewicz znalazł się pod ścianą. Podczas Walnego Zgromadzenia PKOl przegłosowano wniosek o zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Wyborczego. Wygląda na to, że opozycja wkrótce może zatriumfować. Oto kulisy. #wiadomoscipolska #pkol #owcacontent
Upiekłem fokę i zrobiłem kanapki na podróż. Jedna na lunch a druga na obiad co bym w tych pociągach i samolotach nie zmarniał i z głodu nie pomarł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Czy zaniedbałem #codziennepiciu przez ostatnie tygodnie?
Być może.
Czy spędziłem nockę na #sor próbując wysikać wytwory #kamicanerkowa i przy okazji nie zesrać się z bólu?
Nie macie dowodów.
Nie bądźcie jak ja, pijcie wodę
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Nawet fejs wie, że gracie w Gothica 😛 #heheszki #gothicremake

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Przyszły nowe zabawki, udało mi się zjarać kevlar to będę testować wzmacniane Aisin.
Ładne takie
Teraz czekać na brak deszczu bo planuje targać pod domem ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Zapraszam niebawem na relacje z "k⁎⁎wa kto to tak dokrecił"
#mechanikasamochodowa

Zaloguj się aby komentować
Lekko się wczoraj wkurwiłem;
W Niedzielę kapnąłem się, że nie opłaciłem sobie w tym miesiącu mixa w T-Mobile, spóźniłem się o dwa dni – no bywa. Byłem w drodze akurat, więc zjechałem do Maca, sprawdziłem SMSy od T-Mobile, no faktycznie jest powiadomienie, że numer został zawieszony i proszę opłacić 45 zł – co dziwne, bo płaciłem 35 zł, no ale uj może se coś doliczyli, albo coś. Nie miałem wtedy czasu na sprawdzanie. Podłączyłem się pod hotspot i opłaciłem te 45 zł.
Wróciłem do domu i okazuje się, że znowu nie mogę zadzwonić. Lekko poirytowany znowu zapłaciłem 45 zł i przez kolejny dzień było wszystko ok. Siedzę wczoraj w robocie i okazuje się, że znowu nie mogę dzwonić – pomyślałem, że muszę zapłacić jednak te 35 zł, jak dotychczas, no to bam, zapłacone. Wszystko działa elegancko… przez godzinę. No kurrrrrr wtf!? Jadę do t-mobile. A tu miły Pan mówi, że umowa mi się skończyła i że oni już mixa nie mają i może mi zaoferować abonament za 70 zł, ale pokombinujemy i będzie za 50. No chyba se Pan jaja robisz, pomyślałem. – A co z kasą, którą wpłaciłem? – No, można reklamacje pisać. – Zaraz wrócę mówię. Poszedłem dwa sklepy dalej do Plusa: - Panie, macie mixa? – Nie mamy. – Najtańszy abonament? – 40 zł. – Ok, pasuje, biorę. Umowa podpisana, numer przeniesiony, ale musze czekać aż tamci go zwolnią, a to może potrwać do 3 tygodni. No k⁎⁎wa!
Wracam do t-mobile, i mówię, że numer przeniesiony piszemy reklamację. Gość mi podyktował, co mam napisać i tyle.
Teraz jestem i w t-mobile i plusie, ale korzystać, póki co nie mogę z niczego xD
Ciekaw jestem, czy mi zwrócą teraz te wpłaconą kasę.
Co to w ogóle za polityka. Kończy Ci się umowa, a oni Ci wysyłają wezwanie o zapłatę i to w innej kwocie niż wcześniej, a później okazuje się, że kasa Ci nagle z konta wyparowuje, bo k⁎⁎wa nie masz z nimi już umowy xD CO to za gównosieć to ja nie wiem. Żeby nie było, smsa o końcu umowy nie dostałem, sprawdziłem.
#gownowpis #t-mobile #zalesie
@kubex_to_ja mnie zadziwiają ludzie płacący abonament, jak na kartę wychodzi taniej i warunki są podobne lub lepsze. Ja mam w tmobile na kartę 35 zł, no limit - dosłownie jest no limit, internetu to mam parę terabajtów do wykorzystania. Co 11 doładowanie wychodzi gratis jak się daje przez apkę. Poza tym zmieniłeś siekierkę na kijek, na zmieniałem z plusa na tmobile, bo była tragedia jeśli chodzi o jakość usług.
Zaloguj się aby komentować
wal na respiratorach to byl koszt jednorazowy 200 mln, emerytury dla artystow beda kosztowaly 450 mln rocznie, migracja rosnie z roku na rok, a ogolna liczba migrantow (glownie z europy wschodniej) to kilkaset tysiecy, wiec ciezko mowic o milionach z trzeciego swiata, a tusk krytykowal pis za zbyt slaba reakcje na pandemie, wiec za jego rzadow prawdopodobnie inflacja bylaby jeszcze wieksza. gdzie jest nasz nadworny fact checker @bojowonastawionaowca kiedy przekaz jest zbiezny z jego pogladami?
Zaloguj się aby komentować