to nie 120 tylko 160
#bekazpisu #polityka

to nie 120 tylko 160
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miałem na fotelu w aucie taką plamę której za c⁎⁎j nic nie ruszało.
Autentycznie chyba każdy środek do czyszczenia tapicerki sprawdziłem i tylko się większa zarobiła po pianach aktywnych i innych cudach.
Dotknąlem tym czarodziejstwem i nie ma w 30 sekund.
Fotel wygląda bez jaj jak nowy.
Foty fotela przed nie wrzucam bo wstyd a po nie ma co oglądać bo nic nie widać.
#motoryzacja #sprzatajzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Nie spodziewałem się, że aż tak wyczekujecie kolejnych wpisów z tej serii. Gdybym wiedział, pisałbym częściej ʕ•ᴥ•ʔ Postaram się to zmienić w najbliższych tygodniach.
Dziś przychodzę do Was z tematem celów rocznych. Choć jesteśmy blisko połowy roku, w wielu firmach dalej pracownicy nie mają ustalonych realnych i mierzalnych celów na ten rok. A jeśli mają, to są one bardzo ogólne i nie dające się odpowiednio zmierzyć, a co za tym idzie, odpowiednio ocenić na koniec roku.
Niestety, sprawia to, że okrąg się zamyka:
Nie masz celu albo masz źle ustalony —> nie da się go zmierzyć —> nie da się go odpowiednio ocenić —>...

W Stanach Zjednoczonych rosną obawy przed poczynaniami najbliższego sojusznika. NBC News informuje, że Pentagon uznał zagrożenie szpiegostwem ze strony Izraela za najwyższe lat. Sytuacja eskaluje od momentu, gdy Donald Trump ostro zganił Benjamina Netanjahu za działania na Bliskim Wschodzie....
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
15 w 20 minut na Bielskim Szlaku Salamander
#zielczanwgorach #smiesznypiesek




Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
W 2011 roku pewna energiczna babcia w Tbilisi kopała w poszukiwaniu miedzi na złom i zamiast drutu trafiła… w główny światłowód łączący Gruzję z Armenią. Efekt? Jeden szpadel = DDoS na żywo: około 3 mln Ormian przez ~5 godzin bez internetu. Dostawcy tylko rozkładali ręce, policja po nitce (czy raczej po kablu) namierzyła sprawczynię, media ochrzciły ją „hakerką ze szpadlem”, groziły jej nawet 3 lata więzienia — ale puszczono ją ze względu na wiek.
Morał: najpotężniejszą bronią cyfrową bywa czasem stara babcia z łopatą.
#ciekawostki #technologia #internet #gruzja
Zaloguj się aby komentować
Gdzie jest ciocia @Wrzoo gdy teraz, w te upały, potrzebujemy jej najbardziej?
#codziennepiciu #kontrolanawodnienia


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
O tutaj pisałem, że Czarnek (kandydat PiS na premiera) https://www.hejto.pl/wpis/polityka-jakubwiech-to-bedzie-bardzo-ciekawa-rozmowa-albo-polityczne-samobojstwo
Zgodził się na rozmowę z Jakubem Wiechem.
Wnioskowałem tam, że jak doradcy zobaczą co zrobił to albo się wycofa albo będzie to polityczne samobójstwo.
Wybrał opcję wycofania się, nie ustalania terminu.
#polityka #bekazpisu
PS.
Nie da się zrezygnować/odrzucić ETS bez wychodzenia z UE. Nie ma takiej opcji kto twierdzi inaczej jest kłamcą.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nienawidzę pracować z ludźmi niekompetentnymi. Ludzie co ze mną pracują też mi to mówią, więc to musi być powszechny pogląd.
#gownowpis #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolizja samochodu Volvo i okrętu podwodnego HMS Bävern w porcie Södra hamnen w Lysekil, Szwecja.
19 sierpnia 1961 roku samochód bez kierowcy uderzył w zacumowany okręt podwodny HSwMS Bävern w Lysekil w Szwecji.[1] Jest to jedyne znane zderzenie samochodu z okrętem podwodnym.[2]
https://en.wikipedia.org/wiki/Collision_between_a_car_and_a_submarine
#historiajednejfotografii #motoryzacja #volvo #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
#niemcy #patologia #patologiazewsi
Cd: https://www.hejto.pl/wpis/niemcy-patologia-patologiazewsi-dzisiaj-w-nocy-ktos-sasiadowi-pierdolnal-tzw-tag
Telefon dzisiaj rano, patrzę kto i widzę sąsiad. Odbieram. -Co robisz? -Nic szczególnego, a co? -No to chodź do mnie, tylko leżak weź bo mi się skończyły. -wtf? -chodź, nie pi⁎⁎⁎ol!
Ubralem się, wychodzę przed dom i aż k⁎⁎wa się oplułem ze śmiechu.
Scenka rodzajowa: Pod domem kombi z przyczepką , z przyczepki nasz malarz artysta ściąga elementy rusztowań i buduje konstrukcję na froncie domu gdzie dalej dumnie jego tag jest wymalowany. 15 metrów dalej, na trawniku 4 leżaki, skierowane w stronę domu, na nich sąsiad, stary malarza i jeszcze dalszych dwóch sąsiadów. Wszyscy jak jeden mąż dopingują i tłumaczą malarzowi jak ma składać te rusztowania Obok mały nadmuchiwany basen dziecięcy, w środku 3 skrzynki piwa się chłodzą...
Dowiedziałem się że dogadali się że sąsiad wprawdzie sam kupi farbę ale za to gowniarz opierdoli cały dom dookoła.
Zaloguj się aby komentować
Wyspa Muhu i Saaremaa to jest Sztos. Powiadam Wam. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Jako, że lubię nowe wyzwania to zainstalowałem sobie TimeLeft i umówiłem się na środę.
W skrócie: wypełniasz krótki test osobowości i przypisuje cię do grupy 5 nieznajomych osób, z którymi zjesz wspólny posiłek.
Ktoś chętny na relacje po?
#timeleft #aplikacja #wyzwanie
Z jednej strony fajna sprawa, z drugiej trochę smuci, że potrzebujemy w tych czasach takich rzeczy. To tylko potwierdza kryzys relacji międzyludzkich - nie mamy "naturalnych" przyjaciół/znajomych i szukamy. My z żoną ostatnio byliśmy na spacerze zorganizowanym przez nieznajome osoby, bardzo fajnie było, żona poznała nową koleżankę dzięki wspólnemu hobby (dzierganie). Ja niestety mam taki problem, że nie mam jakiegoś jednego konkretnego hobby, któremu oddawałbym się w całości - lubię gry komputerowe, planszowe, seriale/filmy/książki sci-fi/fantasy, pojeździć na rowerze, wyjść na piwo, ale nie jestem "fanatykiem" w żadnej z tych rzeczy
Zaloguj się aby komentować