#jedzenie #jedzzhejto #kebab #suseuspamuje
Fiu fiu, takim kebsem to się można najeść
50 centymetrów kilogramowego bydlaka za 35 pln (+ złotówka za wzięcie na wynos)

#jedzenie #jedzzhejto #kebab #suseuspamuje
Fiu fiu, takim kebsem to się można najeść
50 centymetrów kilogramowego bydlaka za 35 pln (+ złotówka za wzięcie na wynos)

Zaloguj się aby komentować
Placki ziemniaczane z piekarnika. Eksperyment zakonczony pelnym sukcesem.
#obiad #niedziela


Zaloguj się aby komentować
aha i jeszcze robiłem dzisiaj dżem z gruszek, ze skórką żeby była zdrowsza kupa
pierwszy raz takie coś robiłem, w smaku pycha ale zobaczymy jak konsystencja jak wystygnie
#gotowanie #dzem #gruszki


Zaloguj się aby komentować
Dal makhi i ryżyk cytrynowy #jedzenie #jedzzhejto #obiadekdooceny

Zaloguj się aby komentować
po ostatniej wizycie w ASDA, skandalu z winiarym na półkach i interwencji konsulatu, sieć przywróciła jedyny prawilny majonez. w wersji export.
#ligamilosnikowkieleckiego #dailykielecki


Zaloguj się aby komentować
Kawałek papieru, nożyczki XD
Brownie dyniowe po raz drugi.
#diy #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
zmarzł mi jajca
zmarzły mi stópki
wypiję herbatki
i będę cieplutki
czosnek granulowany, konserwa z puszki, przyprawa do ryb,
#poezja #wiersze #sniadanie #tosty #opornetosty #oporniksamnawsi #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Nie mogę usnąć
Poza tym trzeba celebrować środę - dzień loda
#jedzenie #dobrywieczor



Zaloguj się aby komentować
W zabawie #jesiennewyzwania wylosowałam między innymi:
Deser to też posiłek, więc padło na dyniowe tiramisu. Nie jestem wielką fanką dynii, ale wyszło całkiem smacznie.
#gotowanie #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Chlebsztyl
#bojowkapiekarska #tagowanietomojapasja



Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #suseuspamuje
Mmm, jaki pyszny filet z halibuta niebieskiego będzie jedzony

Zaloguj się aby komentować
A taką zupką dyniową przywitała mnie dzisiaj moja ukochana
#jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Bukiet warzyw do obiadu, opiekany w piekarniku. Wcześniej robiłam duszone, ale jakoś średnio byłam zadowolona z efektu - traciły kolor, były rozmiękczone.
Wrzucam małą ilość oleju na patelnię, trochę obsmażam cebulę, daję warzywa, trochę czekam i przewracam żeby odparował nadmiar wody. Potem przyprawa (u mnie "grill ziołowy"), sól, polane oliwą i do piekarnika na minimum 30 minut na 180 stopni. Pod koniec włączam grillowanie od góry, czasem się trochę skarmelizuje, ale dziś już nie bylo czasu, żeby dać im dłużej się podpiec.
Robię swoje miksy warzywne, kupuję w sezonie albo na promce warzywa, kroję i do zamrażarki. Albo jak mi zostanie kawałek marchwi albo pół papryki, to też na tackę do zamrażarki. Dzięki temu mam z 10 różnych warzyw w miksie, co wygląda dosyć bogato.
#jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Optigrill jest spoko, oprócz tego że robi konkretne tosty i to sześć na raz, dobre gofry, to jeszcze czasem jakiś kurczak wleci.
Konkretna moc, a nie jakaś popierdółka.
#jedzenie

Zaloguj się aby komentować
#nimampojeciacorobie Ponieważ kompletnie nie potrafię gotować, ale lubię mieszać smaki, zrobiłem zapiekanke ziemniaczaną. Z podgrzybkami, dwoma kolorami papryki, ogórkiem kiszonym, serem, jajkiem, cebulą i bazylią. Do tego odrobina sosu siracha. Do pićka znowu namieszane, bo wyciskany sok z białego grejpfruta i marchewki xD #gotujzhejto #gotowanie #jedzzhejto





Zaloguj się aby komentować
Dziś takie coś na obiad. W różnych częściach kraju, różnie na to mówią.
#jedzenie #jedzzhejto #obiad

Zaloguj się aby komentować
Poranna #kawa już była czy dopiero się parzy? U mnie testowanie jakiegoś wynalazku znalezionego w spiżarni



Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #twarog #kiszonki ciekawy dzień się zapowiada

Zaloguj się aby komentować
Ehh, wziąłem tylko jedną
#jedzenie #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować