Znany również jako Klosterbrauerei Ettal. Jest to browar klasztorny prowadzony przez benedyktynów, a jego siedziba znajduje się w opactwie Ettal, w południowej Bawarii (Niemcy), niedaleko Garmisch-Partenkirchen. #piwo #pijzhejto #alkohol


Społeczność
Znany również jako Klosterbrauerei Ettal. Jest to browar klasztorny prowadzony przez benedyktynów, a jego siedziba znajduje się w opactwie Ettal, w południowej Bawarii (Niemcy), niedaleko Garmisch-Partenkirchen. #piwo #pijzhejto #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Belgijskie piwo typu Belgian Blond Ale, warzone przez browar Affligem w Belgii #pijzhejto #browar #alkohol #piwo
PS Ciężki poniedziałek ale juto na kurs jade szkolić się 😇

Zaloguj się aby komentować
Pomijając walory smakowe trzepie konkretnie. Nie wiem czy to efekt słońca czy zwiększony woltarz drugie takie to byłby samobój.
#piwo #pijenabalkonietopostoje

Zaloguj się aby komentować
Dziś wolne, a że byłem z rana w Lidlu, to wpadło mi w ręce takie oto piwerko.
Nie ukrywam że etykieta trochę mnie przyciągnęła
A sama IPA? Mętna i goryczkowa (nie czułem obiecywanych w opisie nut mango i innych). Czyli taka jak być powinna. Moc też w sam raz, nie za mała, nie za duża. Dla mnie dobre, polecam
#piwo #piwokraftowe #pijzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znalazlem 2 Żubry- nie otwarte i data ważności ok- co prawda w pełnym słoncu wiec ciepłe
Prawdopodobnie zostawiła rodzinka na rowerach, która była jakiś czas temu.
#piwo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Jedna pinta Kalnapilisa z Litwy o mocy 4,6%. jak dla mnie, smak 7/10.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
nie mogłem przejść obok tego obojętnie
#piwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zdrowie tych co z nami nie piją
Rip @cebulazrosolu
#piwo
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@TyGrySSek Czyli nieźle. Każda 10 zasługuje na max 7 :D @krzysztof-2 Dziwne. Słód jest tak tani, że średnio opłaca się go zastępować cukrem. Może niedobory, a może po prostu wyszczególnili, żeby się ludzie nie czepiali, że jest cukier w piwie a o tym nie piszą. Jak pracowałem w browarze to się czepiali, że na etykiecie nie ma wymienionych drożdży, więc co to za oszukańcze piwo xD
Zaloguj się aby komentować
#piwo znalazłem jeszcze w koszu z wyprzedażami w stokrotce takie coś, za 3,19 z terminem do dzisiaj?
nie było po co się zastanawiać
ps. nie dla mnie, dla ślubnej

Zaloguj się aby komentować
#piwo jedyne Tyskie, które jestem w stanie przełknąć, a że jest promocja w biedrze, to wziąłem
a Zduńskie znalazłem w stokrotce i spróbowałem.
za 4,50 nie jest jakieś super (jak np. Bojan Toporek), ale ujdzie, na pewno podejdzie lubiącym lekkie chmiele

Zaloguj się aby komentować
Zdróweczko tak na niby, piwerko 0.
#gownowpis #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować