
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#popularitycheck #piwo #suseuspamuje
To ja się napiję za zwycięstwo Żabki, zdrowie.


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Łomża jasne miodowe z dodatkiem malin i kwiatu lipy, kupione w Dino, miodu 2%, maliny aż 0,1%, nie polecam, w smaku mocno średnia, malin nie czuć, miodu praktycznie też nie, ale za to aromatów najebali za dużo aż mi się nimi odbija.


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Noteckie piwo kupione w Dino za 3,49, schłodzone smakuje dobrze.


Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Piwo szpadel kupione w Dino za 6,49, schłodzone dobrze smakuje.


Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Kormoran Im-beer o mocy 4,7%, kupiony w Dino za 4,99 zł, Imbiru prawie nie czuć bo jest go aż 0,72%, ale jest dobre w smaku.


Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Browar Amber Białe z kolendrą o mocy 5,0%, kupione w dino za 4,19 zł. Dobre w smaku, lekkie i orzeźwiające, pite schłodzone.

Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Niško beer z Serbii kupione w Dino za 4,99 zł, moc 4,7%, schłodzone mi smakuje wyśmienicie


Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Kormoran z dodatkiem przecieru z dyni 1,7%, dobry w smaku, kupiony w Dino za 4,99 zł.

Zaloguj się aby komentować
#piwo #suseuspamuje
Ciemna pomarańcza z Dino, bardzo smaczna, kosztuje 5,99 zł.

Jeśli jest tak dobra jak "Pistacja", którą dostałem w prezencie od kumpla, bo ładna butelka XD, to możecie sobie zamiast piwa wlać buteleczkę aromatu do ciast do paszczy, bo to tak smakuje. W formie shota i może taniej wyjdzie? XD
Wziąłem dwa łyki, w sumie drugiego nawet nie przełknąłem i poszło wszystko w zlew.
Za wypuszczanie czegoś takiego powinni karać XD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jak pijecie to ja też wypijem
s i l n a b l o n d y n a
#piwo #komes

Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś szukał prezentu piwnego to Wąsosz wypuścił takie słodziaki 330ml. Do kupienia w Auchan po 9.99.
#piwo #piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować