Ja z ziomkami gdzieś na psim polu - czerwiec 2026
#pogoda #wroclaw #heheszki #klimat

Ja z ziomkami gdzieś na psim polu - czerwiec 2026
#pogoda #wroclaw #heheszki #klimat

Zaloguj się aby komentować
Siema, razem z ziomkiem budujemy DeepMoat - tool, który ma docelowo zaoszczędzić bardzo dużo czasu value inwestorom: pomóc w researchu, monitorowaniu spółek i edukacji w temacie.
Jesteśmy dwójką Staff AI Engineerów, robiliśmy z sukcesem duże projekty dla różnych firm. Od dłuższego czasu inwestujemy, szczególnie jeden z nas. Mamy też starszego kumpla, który od parunastu lat ma świetne zwroty - pod 27% rocznie, ostatnio nawet więcej - i dość chętnie dzieli się z nami swoją wiedzą.
Projekt wziął się stąd, że chcieliśmy zautomatyzować część jego procesu, bo w dużej mierze leci on wedle konkretnego algorytmu.
Pierwsza część to filtrowanie spółek po danych fundamentalnych. Druga, dużo bardziej czasochłonna, to czytanie raportów, komunikatów i szukanie konkretnych sygnałów. Jeszcze chwilę temu trudno było sensownie wyciągać takie sygnały z danych nieustrukturyzowanych, jak raporty. I to właśnie chcemy robić w skali - docelowo dla większości giełd i większości spółek.
Nasza apka to nie jest typowy AI slop (tak, UI jest nieco slopowy), który też już nam się przejadł. AI NIE podejmuje decyzji inwestycyjnych. AI wyciąga z raportów konkretne features, a my na tym budujemy score. Copilot pomaga ten score wyjaśnić i lepiej zrozumieć spółkę - ma podpięte sporo danych, a to dopiero początek, pierwsze krople w morzu potrzeb i tego, co można tu zrobić.
Także zamysł jest taki: “my czytamy raporty za Ciebie”. Chcemy oszczędzić masę czasu i docelowo zrobić one-stop app dla value inwestora, wykorzystując najnowsze możliwości. A to wszystko zamknąć w prostym scorze i opisać po ludzku, żeby ludzie mogli uczyć się inwestować i inwestować, ucząc się.
Mamy pierwszy, bardzo niedoskonały prototyp. Wiele rzeczy jest na 100% do zmiany. Ale chcielibyśmy usłyszeć opinie ludzi siedzących w temacie: czy taki zamysł w ogóle wydaje się rozsądny, czy tylko nam się wydaje, że rozwiązujemy jakiś problem, czy egzekucja idzie jakkolwiek w dobrym kierunku, etc.
Chcielibyśmy też dopytać, za jakie feature’y Wy byście zapłacili. Albo czy zaoranie tego wszystkiego to jedyna dobra opcja.
Link:
deepmoat.eu
Najbardziej zależy nam na konkretnych uwagach, nawet ostrych. Poświęciliśmy już na to dużo czasu i chcemy poświęcić wielokrotnie więcej.
PS: jak macie jakieś inne bóle w temacie inwestowania, też chętnie o nich usłyszymy. Serio marzy nam się własna działalność, może będziemy w stanie coś na to zaradzić
Zaloguj się aby komentować
118 994 422 - 200 - 200 = 118 994 022
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
22 369,00 + 10,64 = 22 379,64
Upalny progowy…nie polecam, czuję się pokonany przez upał, ale fajnie że dwa odcinki wytrzymane, z jednego uciąłem minutkę (ciii)
Dziękuję za pierwszy wspólny miesiąc w sztafecie! Dużo dodatkowej motywacji do treningu mi przybyło, szczególnie patrząc w tabelkę z kilometrażem 😁
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować

Jak w tytule - przypomnij sobie muzykę z danego roku, na przykład pierwszych wakacji bez rodziców i wróć wspomnieniami na te pole namiotowe z Gosią w roku 2000, albo sprawdź jakie hity grały w roku Twojego urodzenia ;)
#nostalgia #muzyka #ciekawostki #wspomnienia
Zaloguj się aby komentować
Dbajcie o nawodnienie w te upalne czasy
#koty #wiorek #kitku

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj się zorientowałem, że spiracilem Spider-Noir... a mam Prime ¯\_(ツ)_/¯
Gazyliard sieci, reklamy, polityka Netflixow i innych sprawiła, że odruchowo sięgam po Stremio zamiast po natywne aplikacje ¯\_(ツ)_/¯
#vod

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#motocykle
Osobiście uważam, że kupno motocykla w trakcie kursu, za bardzo głupi pomysł. Oczywiście, wcześniejszy zakup maszyny umożliwi przygotowanie jej do natychmiastowego rozpoczęcia jazdy po odebraniu uprawnień i wyposażenie we wszystkie potrzebne akcesoria, ale jednak będzie duża presja, żeby egzamin zdać za pierwszym i ewentualnie za każdym kolejnym podejściem, a mimo dużych kar za takie wykroczenie, to strasznie korci, żeby wyjechać na drogę, ale jakoś się powstrzymam ;-)
Kupiłem na pierwsze moto litra Yamahę MT-03 z 2017.

Zaloguj się aby komentować
Najszybsza paszcza w świecie zwierząt? Nawet kamera w slowmotion ma problem z nagraniem.
Przed państwem urocza Żabnica Włochata
https://www.youtube.com/watch?v=pJXmJsIaHy8
#ciekawostki #zwierzeta #natura #przyroda #ocean #ryby
Zaloguj się aby komentować
Ostatnie tygodnie to dobry czas dla nowej muzyki, starych wyjadaczy
#metal #sludgemetal #sludge #postmetal
Zaloguj się aby komentować
No i mamy wakacje. Populacja sklepu Żabka zwiększa się.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
22 359,0 + 10,0 = 22 369,0
Lampa jak nie powiem co, zero chmurek ale za to lekki wiaterek robił robotę.
Kolejny miesiąc z ponad 200 km przebiegu.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
#rodzicielstwo #dyplom na chwilę człowiek wejdzie do klasy i od razu dyplomy, rauty, honory....

Zaloguj się aby komentować
Ło kierwa.
https://bydgoszcz.tvp.pl/wypadek-ciezarowek-swiete-pozar-pojazdu-zablokowana-s5,94024307
#wakacyjnewypadki #kujawskopomorskie
Zaloguj się aby komentować
#latonapierdalaj zrobiłem pomiary temperatury różnych nawierzchni. Nie sądziłem że deska tarasowa tak się nagrzewa
Biedne te małe lawendy w tej kostce czerwonej




Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

IMHO bardzo dobry news. W końcu. Oczywiście o ile dojdzie do skutku jakiś praktyczny efekt, bo np. wcześniejsza współpraca w zakresie pocisku Pirat, opracowywanego na podstawie Ukraińskiego Korsarza, rozsypała się w gnój - i to, wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi, ze względu na beton w Wojsku...