@Niochacz no zarycz no. #hejtolineanyway
@Niochacz no zarycz no. #hejtolineanyway
Zaloguj się aby komentować
Defqon.1 został odwołany ze względu na ekstremalną temperaturę (dzisiaj 38 stopni).
Początkowo anulowano jednodniowe wejściówki, jednakże nie dziwię się, że podjęto decyzję o odwołaniu całości.
Największa scena, Red, może pomieścić około 65 tysięcy osób, więc zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom w takim tłumie byłoby niemożliwe.
Rozumiem rozgoryczenie ludzi, którzy zaplanowali sobie cały weekend, kupili bilety (oczywiście pieniądze zostaną zwrócone), zabookowali loty i hotele, ale lepsze to niż duże ryzyko udarów słonecznych i podobnych. Tym bardziej, że ludzie słuchający #hardstyle i #hardcore nie stronią od alkoholu i innych narkotyków, co w połączeniu z takim upałem mogłoby mieć tragiczne skutki.
#muzyka #defqon1 #muzykaelektroniczna
Zaloguj się aby komentować
. #filmy #v4video
Na wakacje polecam film o wakacjach z moim uwielbionkiem - Rockwellem.


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moby - Natural Blues
https://www.youtube.com/watch?v=z3YMxM1_S48
. #muzyka #deaftone #moby #2000 #play #naturalblues
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #muzykaelektroniczna #electronic #drumnbass #ambient #idm #downtempo #synkro #tomjarmey #muzykazyxx
Synkro (Joe McBride) i Tom Jarmey to producenci związani z Manchesterem, których twórczość oscyluje wokół ambientu, bass music i nowoczesnej elektroniki. Ich wspólne produkcje stawiają na atmosferę, emocje i subtelnie budowane rytmy.
Label: Of Paradise Album: North Star Wykonawca: Synkro + Tom Jarmey Utwór: North Star Kraj wydania (label): UK Kraj pochodzenia: UK Wydany: 15.05.2026 Gatunek: Electronic Styl: Drum n Bass, Ambient, IDM, Downtempo
Zaloguj się aby komentować
#hejtolineanyway Gratulacje @Niochacz. Lecisz z tematem, a ja wracam do opalania się na plaży.
Zaloguj się aby komentować
Ekolodżia. Dojadę do domu i obiad ciepły, trzeba myśleć pozytywnie.
#latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Aktualizacja z godziny 14:00
Kostka - 46 °C
Drzwi - 52,7 °C
Ściana - 52,3 °C
Wycieraczka - 67,2 °C
https://www.hejto.pl/wpis/tomekku-platynowybazant-mam-i-ja-na-razie-lajtowo-bo-to-od-polnocnej-strony-scho
#upaly #kamera #termowizja




Zaloguj się aby komentować
Polecicie jakieś baterie natynkowe w kolorze miedzi/różowego złota (prysznicowe i umywalkowe)?
Póki co najbardziej przypadła mi do gustu oferta Bocco.
#remontujzhejto #remont #mieszkanie #lazienka

Zaloguj się aby komentować
Nic lepszego dziś nie zobaczycie
Zdjęcia: oczywiście najlepsza, 31 Baza Lotnictwa Taktycznego.
https://x.com/BartekBera/status/2070399233526530493 #wojskopolskie #lotnictwo #f16 #francja #technikawojskowa #tankowaniewpowietrzu #mrtt #airbusa330mrtt #fotografia
#aktualizacja poprzedniego wpisu. Asfalt, czarna kostka betonowa i kolorowa, ale ciemna betonowa to około 56-57 stopni, liście około 34, szyszka 40. Deska tarasowa gorąca jak blacha na czarnym aucie 75 stopni, ale najlepsza jest deska na ławeczce, jasne cienkie listewki a prawie 70 stopni.
Najgoretsza jest papa na domku dla kota powyżej 77 stopni
#latonapierdalaj





Zaloguj się aby komentować
Jak sobie przypomnę że pół roku temu to była taka mała kicia… A teraz prawdziwy tygrys xd
#koty #pokazkota #hejtokot

Zaloguj się aby komentować

Na liście zaginionych w wyniku trzęsienia ziemi w Wenezueli znajdowało się w piątek rano ponad 50 tys. nazwisk. Rodziny poszkodowanych walczą z czasem, aby dotrzeć do ludzi znajdujących się pod gruzami - przekazała agencja AP. Podwójne trzęsienie ziemi nawiedziło Wenezuelę w nocy ze środy na...
Prezes naczelnej izby lekarskiej jest wyjątkowym przykładem konowała. Oni naprawdę myślą, że są niewiadomo jak bardziej bystrzy i inteligentni, a okazuje się, że bo niezbyt, a logice to się nie kłaniają.
Skoro to nic nie zmieni to wprowadźmy i niech nam powie dokładnie dlaczego w takim razie jest temu przeciwny xD no kocham go.
#polityka #konowalposting

Zaloguj się aby komentować

Kończący się w piątek rok szkolny jest dla części uczniów ostatnim z dotychczasową podstawą programową. Od 1 września 2026 r. w przedszkolach oraz w klasach I i IV podstawówki będzie obowiązywała „Reforma26. Kompas Jutra”. MEN stawia w niej m.in. na zajęcia praktyczne i mniej ekranów. Reforma...
Elo na windowsie zamiast polskich znakow dzialaja mi skroty klawiszowe, albo w ogole nie ma tych polskich znakow. Dzieje sie to ostatnio i nie wiem czemu.
Tak, mam ustawiona polska klawiature.
Natomiast i tak win+spacja wlacza mi takie gowno jak w zalaczniku, ktos wie z czego? Wyglada jak z Claude Desktop, ale nie wiem czy to nie jest jakis feature windowsa
#windows #kiciochpyta #informatyka

Zaloguj się aby komentować

Polska edukacja nastawiona jest nie na poszerzanie umiejętności, a na zdobywanie dobrych stopni. W takiej szkole podawanie w wątpliwość istnienia czerwonego paska jest absurdem - uważa psycholog dr Aleksandra Piotrowska. [...] W ostatnich latach przy okazji zakończenia roku szkolnego powraca...
JAK ROBIĆ TRANSFEROWE FLOPY, TO TAK JAK POGOŃ
- Sam Greenwood za PRAWIE 2,5 MLN EURO zamienia Szczecin na Bristol City!
Anglik w Ekstraklasie okazał się TOTALNYM NIEWYPAŁEM i chyba wszystko zgodnie uważamy, że transfer to DOBRA DECYZJA
A dlaczego to MAJSTERSZTYK Pogoni? Otóż Greenwood latem 2025 roku trafił do Szczecina... KOMPLETNIE ZA DARMO! Oczywiście mało nie zarabiał, ale sam fakt, że Pogoń NIE ZAPŁACIŁA za niego ANI FUNTA robi wrażenie!
Alex Haditaghi wówczas dogadał się z Leeds United, że 20% od kolejnego transferu pomocnika trafi na ich konto - TO OZNACZA 2 MLN EURO na czysto dla Portowców!
JAK ROBIĆ FLOPY, TO WŁAŚNIE TAKIE
z FB Transfery Piłkarskie
#pilkanozna #ekstraklasa #pieniadze #pogonszczecin

Zaloguj się aby komentować