Idąc dalej, indyczka dalej siedziała i jak jej zabieraliśmy jaja, to znajdowała w innym gnieździe jajko i siadała na nim. W końcu daliśmy jej siedzieć na kilku jajkach kaczych i indyczych, ale wykluł się tylko kaczek. Indyczka dalej siedziała(w sumie 2 miesiące). Kaczek też chciał wychodzić ale przez tydzień trzymaliśmy go w domu i dawaliśmy jako niańkę gorąca wodę owiniętą ścierką, żeby się nie wychodził. Nauczyłem go jeść i pić i ciągle zmieniałem mu wodę na ciepłą.
Po tygodniu oddaliśmy gówniaka matce i co najlepsze, to wiedziała, że to spod niej wyszedł i on wiedział. W końcu wyszła z budki. Tata indyk(amerykański, gdyby ktoś pytał) od razu wcielił się w rolę protektora. Młody czasem podchodzi do kaczek, bo coś go do nich ciągnie, ale te go odganiają. Na szczęście ma potężnego starego który rządzi rejonem i nie mają hehe jaj, żeby mu coś zrobić.
Indyk indyczka i kaczka normalna rodzina.
#niewiemjaktootagowac #zwierzeta #natura




A masz taką indiańską biegającą kaczkę? https://pl.wikipedia.org/wiki/Biegus_indyjski Śmiesznie wyglądają.
Biegus indyjski
Biegus indyjski (Anas platyrhynchos domesticus) – rasa kaczki pochodząca z południowo-wschodniej Azji. Wywodzi się od kaczki krzyżówki, należy do grupy „kaczek lekkich”. Znanych jest 8–10 odmian biegusa. Historia Po raz pierwszy opisano ją w 1851 roku na Półwyspie Malajskim (wówczas kolonia brytyjska) oraz na wyspie Lombok w Indonezji. Jednak do Europy kaczki musiały trafić wcześniej inną drogą, ponieważ są one przedstawiane na malowidłach malarzy holenderskich z XVII wieku. Tym bardziej, że niektóre stare rasy hodowlane kaczek europejskich wykazują podobne umaszczenie. Charakterystyka Tułów jest smukły, wydłużony w kształcie butelki z długą szyją. Dzięki swojej sylwetce i postawie przypomina pingwina. Ma krótkie oraz szeroko rozstawione nogi, nieproporcjonalnie długi dziób oraz szczątkowe skrzydła, dzięki którym można ją hodować na wybiegu bez amputacji skrzydeł. Cechuje się…