
Wojsko uczy cyberbezpieczeństwa… i poleca Kaspersky’ego?!
Pojechałem na wojskowe szkolenie z cyberhigieny organizowane w ramach programu #wGotowości i wróciłem z bardzo mieszanymi odczuciami. Z jednej strony świetna organizacja, doświadczeni żołnierze z CSIRT MON i naprawdę wartościowy moduł o socjotechnice. Z drugiej — przestarzałe slajdy, straszenie...

















