Jaka moseva dzisiaj jestes, odp wazne! #pdk
Yuki jest oficjalnie moseva babcinkowa (o czym pierwsza przypomniala mi juz ubezpieczalnia xD )
#pokazpsa #psy i moze #gotujzhejto xD



Jaka moseva dzisiaj jestes, odp wazne! #pdk
Yuki jest oficjalnie moseva babcinkowa (o czym pierwsza przypomniala mi juz ubezpieczalnia xD )
#pokazpsa #psy i moze #gotujzhejto xD



Zaloguj się aby komentować
Trochę czerstwego na ten piękny deszczowy czwartek
#czerstwyhumor #heheszki





Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dzień 1 właściwej jazdy, tranzytu nie liczę. Powtórzę po raz 10- Bośnia rządzi
#motocykle #podroze





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

"Szlag człowieka trafia, jak ciągle słyszy tylko o własnym ogródku kancelarii prezydenta. To nie jest pępek świata. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo - o to dbamy" - podkreślił wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz, odnosząc się do zarzutów, że Kancelaria nie była...
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Gdy żona ma urodziny i imieniny, więc wjeżdża #ceramikaboleslawiec na pełnej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czyngis pudełkowo-rozkminkowy
Mój kot to fanatyk kartonów, pół mieszkania zajebane pudłami z biedry xD
Dobrego (chłodnego?) popołudnia i wieczoru hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Siema,
Sobotni wschód słońca, żeby dobrze wejść w poniedziałek. Zapraszam na #piechurwedruje
---------
Szczyty: Gorc (Gorce)
Data: 20 czerwca 2026 (sobota)
Staty: 18.6km, 4h, 900m przewyższeń
Trasa żółtym szlakiem z Ochotnicy Górnej, zejście częściowo zielonym, ale głównie nieoznakowanymi drogami. Było fajnie.
Informacje praktyczne:
Samochód w Ochotnicy Górnej można zostawić np. tutaj lub tutaj .
Na leśnym odcinku żółtego szlaku są wywieszone tabliczki o zakazie wprowadzania psów ze względu na wypas owiec.
Na szczycie wieży na Gorcu znajduje się pieczątka w skrzynce przy schodach.
Pod Gorcem znajduje się bardzo fajna baza namiotowa z widokiem na Tatry. Namioty można wynajmować, nie trzeba wnosić własnego.
Co było fajne:
Ścieżki leśne i te prowadzące przez polany, piękne widoki na okoliczne szczyty i Tatry, wspaniały wschód. Uwielbiam klimat tych gór, #teamgorce 4 life
Pierwszy raz odpaliłem drona i nawet udało się coś fajnego nakręcić i zrobić kilka zdjęć. Możecie spodziewać się więcej fotek z gór - z góry
Widziałem jelenia z imponującym porożem i kozła sarny.
Co było mniej fajne:
Chmary much, muszek i zasranych strzyżaków sarnich, od których aż buczało zarówno na szczycie, jak i przez całą drogę powrotną. Plusy zimy pod tym względem są niezaprzeczalne.
Odcinki asfaltowe, poza tym trochę błota (głównie na leśnym odcinku żółtego szlaku do pierwszej polanki).
Polecam trasę, a zwłaszcza te nieoznakowane odcinki, którymi schodziłem - mimo kilku błotnistych fragmentów były mega przyjemne, a z licznych polan rozpościerały się fantastyczne widoki. Miodzio.
#gory #wedrujzhejto #wycieczka #fotografia #gorce





Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Chwilowo mam trzy xd
Kot nie dowierza xd
W przyszłym tygodniu niebieski idzie do huty
#pokazauto #samochody #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wersja dla Lewaków: Bąkiewicz dostał wpierdol od niemieckiej policji.
Wersja dla Prawaków: Niemiecka policja spuściła wpierdol imigrantom ze wschodu.
https://x.com/FaktyOnline/status/2066904397100044494/video/1
#polityka #heheszkipolityczne #eurowpierdol
Zaloguj się aby komentować
#polska #zachodniopomorskie #morzebaltyckie #przyroda

Zaloguj się aby komentować
#listaobecnosci #dziendobry #dziennazmiana
Moje uszanowanie.

Zaloguj się aby komentować