Zaloguj się aby komentować
Parę lat temu byłem z kolegami (pracownikami) u klienta w mieszkaniu. Jeden z nich nie miał humoru i panowała kiepska atmosfera. Schodząc do samochodu zauważyłem że chodzą po blokach dwie młode jechowe, więc wiedziałem że do nas też zadzwonią. Wróciłem do mieszkania i mówię do niego że zamówiłem panienki bo widzę ze chyba czegoś ci ostatnio brakuje. Dodałem że zamówiłem dwie. Jak nie chcesz dwóch to druga będzie dla drugiego bo ja nie jestem zainteresowany. Zrobiło się lekkie rozluźnienie słabej atmosfery. Oczywiscie potraktował to jako żart. Po ok 15min zadzwonił domofon. Kolega patrzy na mnie zdziwiony i pyta kto to? No jak to kto? Panienki- Otwieraj!!! Otworzył drzwi do bloku. Chwilę trwalo zanim się wdrapały na ostatnie piętro. Kolega zdezorientowany i cały czerwony. Wie że czasami mam różne głupie pomysły i potrafie robić niespodzianki. Nagle domofon do drzwi. Otwiera i widzi dwie młode dziewczyny. Wreczyły mu ulotkę i zapytały czy mogą porozmawiać, ale zmieszany zamkną im drzwi przed nosem. Przegonił tylko dziewczyny na samą górę 😀 #heheszki #truestory #zalesie
@K44 Kilka lat temu mieszkałem w Niemczech, była gdzieś 10 rano, robię sobie obiad i ktoś dzwoni do drzwi. Nie chciało mi się otwierać, no ale walić to, otwieram. Jakie było moje zdziwienie jak pani po polsku do mnie zaczyna gadkę, że jest świadkiem jehowy i widzą po nazwisku na domofonie, że tu Polak mieszka. Choćby człowiek się pod ziemię zapadł to i tak cię najdą.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
315 421 + 25 = 315 446
Spóźnione, ale nadal się liczy, czyli mój pierwszy celowy, rowerowy wyjazd poza Warszawski światek- Mazury, a konkretnie okolice Giżycka. Dystans skromny. Chciałam dłużej jechać z ekipą, ale skusiłam się na większy posiłek w międzyczasie, więc przy pierwszym, większym wzniosie dostałam giga zgagi. No błąd amatora. :p
Poza widokami, to z takich fajnych rzeczy to bliski kontakt z trzema łosiami przy Twierdzy Boyen. W pierwszym zrywie jak mi mignął w krzakach, to do kolegi krzyczę "Koń! Patrz tam jest koń!" XDD To sobie ludzie pomyśleli o poziomie mojej wiedzy. Powinnam wrócić do podstawówki.
Poza samym rowerem i trasa
#rowerowyrownik #rower
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować

Mieszkańcy największych rosyjskich miast przez lata byli izolowani od codziennych realiów wojny prowadzonej przez Rosję przeciwko Ukrainie. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać. W reportażu CNN Rosjanie opisują nocne eksplozje, pożary mieszkań i strach przed kolejnymi atakami. "Teraz wszystko...
Witam
W dniach 7-18 czerwca przebywam na urlopie poza granicami kraju i mogę mieć ograniczony dostęp do portalu.
Informuję, że w czasie mojej nieobecności, będę piorunował tylko w wyjątkowych sytuacjach. Proszę także ograniczyć piorunowanie moich treści, aby uniknąć zmiany rangi na portalu.
W sprawach pilnych, proszę o kontakt z moderatorem lub pierwszym lepszym Geyuru.
Z wyrazami szacunku
@zomers
#gownowpis #podroze #urlop #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Truskawki z owsianką, około 540 kcal. #sniadanie #sniadanko #dziendobry #jedzzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować

Już 14 czerwca wejdą w życie przepisy, które ucieszą miłośników naturalnego miodu. Chodzi o tzw. dyrektywę śniadaniową. Dzięki niej ze słoików z miodem znikną ogólnikowe napisy o mieszankach „z UE i spoza UE”. Po wejściu w życie dyrektywy na etykietach miodów muszą pojawić się wszystkie kraje jego...

Izba Reprezentantów przegłosowała uchwałę nakazującą prezydentowi wycofanie wojsk USA z działań wojennych prowadzonych przeciwko Iranowi. To dlatego, że konflikt prowadzony jest bez wymaganej zgody Kongresu. Za rezolucją nakazującą prezydentowi "wycofać Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych z...
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Komuś może podwójnego kurczakburgerka z własnoręcznie zrobionym sosem na bazie skyru, srirachy i syropu klonowego? Tylko bułki mi się robić nie chciało
#gotowanie #gotujzhejto #kuchnia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego dobrego stare berbecie #hejto abyście wrócili dziś mentalnie do swoich najlepszych momentów z dzieciństwa nawet jeśli są to #preczzmitologizacjalat90
Zaloguj się aby komentować
Tomasz Kot miał tylko 28 lat odgrywając rolę poniżej.
#ciekawostki #kinematografia

Zaloguj się aby komentować
Mam durny pomysł by kupić kolekcjonerską piłę stihl
Jedyne 9k xddd
Na razie się wstrzymuję , ale wystarczy jeden bodziec i zapiszę się na listę xd
#lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Nawet nie chce myśleć co z tego może wyjść!
#heheszki #memy #memylotr

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Stany Zjednoczone zaatakowały na południu Iranu. Dowództwo Centralne USA przekazało, że były to działania "samoobronne". Celem stały się m.in. łodzie, które miały rozmieszczać miny. Mimo tego zdaniem sekretarza stanu USA "porozumienie z Teheranem jest możliwe". Marco Rubio...
Nie ma spania jest spawanie termitowe szyn i polzrwotnic
#gownowpis #zainteresowania #kolej #pracbaza #technologia #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza





Zaloguj się aby komentować