Zaloguj się aby komentować
Poszukiwania naszego zaginionego kolegi z #azotypulawy trwają. Myślę, że ten kolorowy, przerośnięty kurczak coś wie, ale nie chce puścić pary.
#heheszki #pulawymiasto #pulawy #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W końcu po dwudziestu latach (o boże o k⁎⁎wa)
GTA San Andreas na 100%
Jak one wyszło w sklepie emule to moj ówczesny komputer nie pozwalał na komfortowe granie bo gra klatkowala i niektórych misji nie dało się przejść prawie w ogóle.
No ale nadrobiłem zaległości i tym razem na oryginale
Edit: tak patrząc na rozgrywkę to najbardziej mnie wkurwiało szukanie samochodów do listy import export. Była taka sama sytuacja jak z mr Whoopie w gta 3. Jak szukałeś to nie było ale jak sie robiło misję co nie można było opuścić samochodu to albo juz znalazłeś to było ich do zajebania.
No i odległości jakie trzeba bylo pokonywać samochodami mnie irytowały.
#gownowpis #chwalesie #gry #staregry #komputery



Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
17 czerwca:
Dzień Czołgisty
Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami
Święto Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #czolgi #wojsko #pustynia

Zaloguj się aby komentować

PESA Bydgoszcz i Hitachi Rail podpisały porozumienie o współpracy przy przetargu na pociągi KDP dla PKP Intercity. Współpraca producentów będzie jednak szersza i obejmie transfer technologii w zakresie aluminium oraz pojazdów piętrowych, produkowanych przez Hitachi. #transport #kolej #owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Tak żeby przypomnieć, bo tu urodziny, tu wojna - a temat przycichł
#trump #epstein #polityka

Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że Tośka jest ślepa i głucha, ale okazało się, że nic z tych rzeczy.
Ona po prostu ma tak bardzo wyjebane.
#pokazkota #koty

Zaloguj się aby komentować
Było ich trzech w każdym z nich inna krew ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Corvetta była na blachach USA, widać że lata na dzikusa bo stare blaszki.
A chwilę wcześniej jechał uchwyt na deskorolkę na żółtych.
#carspotting #samochody


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piękny skurwiel.
Grzyb też piękny. Żagwiak Łuskowaty, bardzo powszechny grzyb. Można jeść, ale po co?
#grzyby


Zaloguj się aby komentować
Konkubina kupila mi czapke na lato.
A w lidlu #airfryer ninja 3.8 L za 200zl. Jednokomorowy. @AdelbertVonBimberstein szansa dla ciebie
#marynarz #lidl

Zaloguj się aby komentować
Udanego piątku;)
#estetyczneobrazki #fotografia #art

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Ostatnie wpisy mogły Was przekonać, że na korpo można tylko narzekać, ale tak nie jest.
Korpo mają swoje zalety i liczne przewagi nad mniejszymi firmami, których nie da się pominąć, rozważając zmianę pracy. Dlatego dziś skupimy się tylko na pozytywach. Zapraszam do lektury
Stabilność zatrudnienia i finansów
W korporacji najczęściej dostajesz przewidywalne warunki gry. Wypłata przychodzi w terminie, widełki i zasady podwyżek są opisane w ogólnodostępnych politykach, a budżety są planowane z wyprzedzeniem. To nie oznacza, że nigdy nie ma zawirowań, ale ryzyko „niespodziewanej katastrofy”...
Ale mi śmignęło w ustawieniach, od razu wiedziałem czego chcę XDD
#heheszki #manacieopowiesci


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować