Zdjęcie w tle
jaczyliktoo

jaczyliktoo

Mocarz

Na Wy.... Hejto śmieszek poza kontrolą, w rzeczywistym świecie bardzo poważny człowiek.

  • 13wpisy
  • 77komentarzy
  • 2obserwujących

Takie szybkie przypomnienie! Jeżeli za punkt wyjścia przyjąć cenę baryłki ropy, kurs dolara, a także cenę przy dystrybutorze z „normalnych” czasów, a więc sprzed wojny na/w #ukraina, to dzisiaj litr ON powinien kosztować około 4,50 pln. Nie wiem jak u Was ale we #wroclaw, cena oscyluje wokół 7,15 pln. Cały czas dopłacamy do litra paliwa około 2 pln. Jedno tankowanie do pełna, to sięgnięcie do naszej kieszeni głębiej o kolejne 120 pln. Warto wspomnieć, że po te 120 pln chce sięgnąć PIS w podatku od nadmiarowych zysków, który de facto za sponsoruje każdy z nas.

 

Orlen chwalił się niedawno, że wypracował przychody o 40% większe w ujęciu kdk. No to są tylko trzy opcje, w Polsce przybyło o 40% pojazdów napędzanych ropą lub ropopochodnymi, zaczęliśmy o 40% więcej jeździć albo po prostu, ktoś tu kurwa rucha nas bez mydła. Odpowiedź? Nie wiem ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Nie chce żebrać o pioruny ale rozpowszechniajcie to i mówcie o tym wszędzie do znudzenia. Niech nawet najbardziej zatwardziały beton PISowski zdobędzie się na odrobinę refleksji, wybory już niedługo.

f8e15733-f2f0-4545-bd5f-6a466f818bf9

Zaloguj się aby komentować

Będzie podatek od ekstra zysków, super. Ciekawe czy "Kowalski" domyśli się, że to realnie podatek nałożony na niego, bo co za problem podnieść ceny jak jest się monopolistą, a potem zapłacić podatek od tak zarobionej kwoty?

 

Serio, każdego popierającego PIS powinni ubezwłasnowolnić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-pracuje-nad-podatkiem-od-nadmiarowych-zyskow-od-spolek-gorniczych-i-paliwowych-Sasin-8498479.html

 

#bekazpisu

5d11415f-786c-4a23-94fa-09c5f1015a20
JacekSasinPL

@jaczyliktoo oni wszyscy tacy sami. Ale fajnie, że chociaż część ludzi widzi, że podatki i janosikowanie po prostu jest narzędziem władzy bo uzależnia od "dobroci" także pOLAKU znaj dobroć Pana

0

Zaloguj się aby komentować

Z okazji urodzin @hejto taka refleksja mnie naszła. Jak większość tutaj opuściłem wiadomy portal po sławetnej nocy zmian. Miałem już tak dosyć tego miejsca, że pofatygowałem się nawet mailowo o usunięcie mojego konta. Żalu nie było we mnie nic a nic, a tak jak już kiedyś tu pisałem, konto prawie 14 lat, no ale do rzeczy.

 

Przez ostatnie dwa tygodnie zauważyłem u siebie poprawę nastroju, jestem mniej podkurwiony i jakoś tak w ogóle lepiej w mojej głowie. To nieprawdopodobne jak odstawienie wypoka miało na mnie pozytywny wpływ. Faktycznie się odciąłem ale wczoraj z ciekawości wszedłem w gorące i to co zobaczyłem mnie przeraziło. Jedyny temat jaki był tam wałkowany to alko patostreamy i pocisk po p0lkach

 

Tak więc kończąc mój przydługawy wywód. Dzięki @hejto za to miejsce, tak trzymać, a Wam Kasie i Tomeczki, życzę aby to miejsce pozostało takie jakie jest teraz, czyli miejsce do którego wpada się z przyjemnością i gdzie faktycznie znajduje ciekawy kontent. No i co najważniejsze, człowieka krew nie zalewa trafiając na kolejnego idiotę, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy, a w rzeczywistości to dno i dwa metry mułu

DonStanis

@jaczyliktoo ciekawe że ja na głównej wypoku nie widzę takich rzeczy raczej (a nie pokusiłem się o obserwacje tagów czy jakieś czarne listy), ale nie dziwi mnie że mniej podkurwiony chodzisz, tam jest non stop afera, tu kradną, tam kradną, Polska w ruinie, to cała narracja tak działa.

0
DzielnyToster

@jaczyliktoo niestety już zlatują się jakieś marudy z wypoka pod różnymi wpisami i zachowują się pasywno-agresywnie, wystarczy spojrzeć na pierwszy wpis w gorących.

0
wywu

@jaczyliktoo Z wypokiem mam wrażenie, że było tak, że tam się wchodziło po prostu z przyzwyczajenia. Kiedyś na wypoku było sporo wartościowych i ciekawych rzeczy (tak jak tutaj teraz), aktualnie jakimś cudem przebije się coś wartościowego może raz na kwartał.
Mam wrażenie że wiele osób, w tym ja, wchodziły tam jedynie z przyzwyczajenia, bo było to znajome miejsce, taki swój ciepły kącik, pomimo, że mocno patologiczny. Po zmianie wyglądu czuje się tam obco, a brak wartościowych treści pomógł w zaprzestaniu wchodzenia tam

0

Zaloguj się aby komentować

No i to by było na tyle. Usunięcie konta trochę trwało ale się udało. Od dzisiaj, po blisko 14 latach, nie mam już z wypokiem nic wspólnego, co za tym idzie więcej parówkowych skrytożerców szkalować nie będę. No może ewentualnie jakieś piorunki przy memach i wpisach innych ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pijcie ze mną kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

#wykop #kronikiszkalowaniawykopu

d56f58a6-12a6-41be-afc1-83c785886ce2

Drugi dzień z Hejto, dzień dobry! Wczoraj pisałem, że usunąłem konto na wypoku, no tak mi się wydawało tzn. miałem taką nadzieję. Jednak okazuje się, że wypok 2.0 jest tak spierdolony, że najprawdopodobniej oni nie mogą usunąć mojego konta xD Przede wszystkim wczoraj za cholerę nie mogłem znaleźć przycisku usuń konto, dlatego skorzystałem z ich formularza. Po niecałej godzinie dostałem maila żeby potwierdzić login, mail itd. potwierdziłem, no i....? No i nic, konto cały czas jest. Poczekamy co będzie dalej ale coś czuję, że może z tego wyjść jakaś aferka z udziałem UODO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #bekazwykopu

ea2e41c8-4a34-405f-8255-cc2a4ab3ea9a
jaczyliktoo

aha no i warto dodać, że już pisałem im follow up jak tam postęp ale nikt mi nie odpisuje, no zapadli się pod ziemię normalnie xD

0
Quake

@jaczyliktoo o. mój obrazek ile to już lat od kiedy go stworzyłem

1
jaczyliktoo

@Quake możesz być dumny, żyje swoim własnym życiem w internetach

0

Zaloguj się aby komentować

Nie bylem nigdy jakimś turbo fanem wykopu, no ale jakby nie patrzeć konto miałem tam przez 14 lat. Przechodziłem przez różne afery, trendy i (niestety) ewidentny spadek wartościowego contentu. Dzisiaj obserwuje sromotny upadek, co zabawne nie chodzi wcale o to, że strona nie działa, jest gorszy layout, bo to jest swego rodzaju ryzyko biznesowe i po prostu każdy może popełnić błąd, który potem można naprawić. Chodzi raczej o to, że to miejsce od pewnego czasu, to równia pochyła. Akcje z orlenem, niesłuchaniem swojej społeczności i po prostu oderwanie się od rzeczywistości ludzi, którzy zarządzali tym miejscem.

 

Ta afera z wykop 2.0, to była po prostu "kropka nad i", ostatni gwóźdź do trumny, który przelał szalę goryczy. Nie cieszę się z cudzego nieszczęścia, nie mam satysfakcji, bardziej traktuję to jak lekcję chociażby dla swojego biznesu. Czego nie należy robić, żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Jakie są granice wyjebania na swoich klientów (użytkowników). Jak krótkowzrocznym jest patrzenie tylko na słupki w excelu i pójście na współpracę, pewnie bardzo dobrze płatną (bo to w końcu spóła zarządzana przez orłów z pisu) ale wizerunkowo będącą totalną klapą.

 

Prawie 14 lat się tam logowałem, trochę udzielałem i mniej lub bardziej ale ten serwis ze śmiesznymi obrazkami jakoś towarzyszył mi w życiu. Dzisiaj kasuje konto i zostawiam to wszystko bez żalu. Wyobraźcie sobie jaki jest stopień spierdolenia wykopu, skoro po tylu latach tak do tego podchodzę.

 

Dziwny to jest dzień, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy

b91451ba-1c83-4b4d-8524-c0b964858ef5
justypl

@sebie_juki dostałeś bana za komentowanie Rumuna? Ja z nim pisałam i nic nie zrobili. Świetny przykład jak wyglądają standardy tamtejszej moderacji i działanie zgodnie z regulaminem. Jaki mają akurat humor, takie podejmują decyzje (odnośnie zgłaszanych wpisów też).

1
Fighter_forGlory

Swojego biznesu xD jak widać już nawet wykopowi mitomani zdążyli się przenieść

1
jaczyliktoo

@Fighter_forGlory przecież ja mam prawie 40 lat, to co w tym dziwnego?

4

Zaloguj się aby komentować

Dzień dobry, chciałem się tylko przywitać, bo po nocnych rewolucjach w wiadomym miejscu stwierdzam, że nie ma co tam już wracać #wykop #jebacwykop #bekazwykopu #kronikiszkalowaniawykopu

Feeps

Cześć

2
jaczyliktoo

@MiernyMirek Nauka tego jak to tu wszystko wygląda wydaje się banalnie prosta w porównaniu z tym, co zrobił biauek w nocy, tam nawet mam problem żeby na swój profil wejść i znaleźć opcję usunięcia konta

1
jaczyliktoo

Tak swoją drogą, to może ktoś z pozostałych uciekinierów wie jak się teraz usuwa konto?

1

Zaloguj się aby komentować