309 689,07 - 4,59 - 4,40 = 309 680,08
Za kawa, za obiadem, nad jezioro i chwila przerwy.
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

309 689,07 - 4,59 - 4,40 = 309 680,08
Za kawa, za obiadem, nad jezioro i chwila przerwy.
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Chłopaki robią przejście do mojego nowego silnika bo ten co był na wierzchu to słabo wygląda #stepujacybudowlaniec


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Reprezentacja Argentyny pokonała Austrię 2:0 i tym samym awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026. Komplet punktów obrońcom tytułu po raz kolejny zapewnił Leo Messi, który popisał się dubletem. Były gracz Barcy mógł zaliczyć kolejnego hat-tricka, ale w 9. min. zmarnował rzut karny. Niemniej...
22 123,09 + 4,22 + 1,25 + 8,00 = 22 136,56
dzisiaj proba lamania rekordu na 5k, niestety mi psycha siadla i nie dokonczylem :D
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
17 goli na Mistrzostwach Świata! GOAT!
#mecz #mundial2026 #messi #sport #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
309 641,81 - 1,78 - 1,31 = 309 638,72
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
22 084,93 + 11,02 + 7,02 + 10,11 = 22 113,08
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
I co @AdelbertVonBimberstein , kto ma teraz mala lape?!
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dorastałem w latach 90 w małym miasteczku Polski B i przez cały mój okres edukacji w publicznych placówkach nie spotkałem z kimkolwiek kto by miał wszy, nigdy też nie było ani w szkole ani u nikogo w rodzinie problemu wszawicy.
Teraz mieszkam w Warszawie i jest tego jakaś plaga.
U syna w szkole od początku roku co chwila alerty ze ktos z rodziców zauważył.
U córki w przedszkolu to samo, cała grupa walczy z wszami, od kilku miesięcy dziewczynki są proszone o związywanie włosów. Rozmawiałem z dyrektorką i mówiła że w wielu grupach jest z tym problem, nie tylko u nas.
Znajomi mają dzieci w innym przedszkolu i szkole i u nich to samo, mówią że ich córki już kilka razy miały.
Czy to zawsze był problem dużych miast czy coś się ostatnio w tym temacie zmieniło a może po prostu mam pecha?
#parenting #warszawa #szkola
Do szkoły poszedłem na samym począteczku lat 80' i wszawicę pamiętam zarówno z przedszkola, jak i ze szkoły później. Matka nas regularnie oglądała. Brachol kiedyś przyniósł nawet u znajomych, to były specjalne szampony, grzebienie i cuda wianki. Starsza córa w przedszkolu w okolicach 2005 to samo - ostrzeżenia z taką samą częstością, jak za moich. Młodsza do przedszkola poszła już tu w Irlandii jakieś 10 lat temu - to samo.
Zaloguj się aby komentować
5 999 380 - 1 000 = 5 998 380
To nieprawda, że jak nasikasz do basenu to woda wokół ciebie robi się fioletowa.
#plyniemydojadraziemi #plywanie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
309 638,72 - 1,96 = 309 636,76
Upał taki, że cięzko wykręcić sensowny spacer
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wylosowany piorun z wpisu - @Pawelvk
https://hejto-los.pl/cd05dbee-5649-4be7-9382-85fbcff03548
#hejtolos
Wpis dodany za pomocą aplikacji hejto-los
Zaloguj się aby komentować

PKP Intercity od początku roku testuje samoobsługową odprawę w wybranych pociągach Pendolino. Rozwiązanie ma ułatwić podróż pasażerom, ale wciąż nie wiadomo, kiedy zostanie udostępnione szerzej. Self check-in ma zwiększyć wygodę podróżnych i ograniczyć sytuacje, w których pasażer po zajęciu miejsca...

Najnowszy raport NIK wskazuje na liczne nieprawidłowości w opiece okołoporodowej, w tym zbyt długie dyżury lekarzy, nielegalne pobieranie opłat, nadmierną liczbę cesarskich cięć oraz problemy organizacyjne. Choć – jak zaznaczono – ogólny poziom opieki uległ poprawie, w wielu oddziałach wciąż...
Pyrkon za nami! Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy wpadli do nas przez ten weekend pogadać o RPG, zobaczyć kostki, pośmiać się z memów i zabrać do domu trochę fantastycznych skarbów.
Było tłoczno, było głośno, było fantastycznie. No i było też... gorąco. Bardzo gorąco. Za gorąco.
Do zobaczenia na kolejnych eventach! A na ten moment zapraszamy do naszego kramiku internetowego
#Pyrkon #Pyrkon2026 #poznań #RPG #heheszki #memy #Fantastyka #RGFK

Zaloguj się aby komentować
Moja propozycja do konkursu #kacikmelomana w kategorii #deathmetal
Wykonawca: Children of Bodom
Utwór: Evertime I die
Album: Follow the reaper
Rok wydania: 2000
Death metal w wersji dosyć melodycznej z odrobiną elektroniki. Mój ulubiony album Dzieciaków tak na marginesie.
Enjoy!
https://youtu.be/5cEK1OLhUKQ?is=jYsXGlLd7tGfpkHl
#muzyka

Zaloguj się aby komentować