Widziałem cztery kobity skrobiące auta i ani jednego faceta.
#zima

Widziałem cztery kobity skrobiące auta i ani jednego faceta.
#zima

Skrobanie szyb w aucie w 2024.
Za kilka zeta sa odmrazacze do szyb, psiukasz raz-dwa i gotowe¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
https://www.action.com/pl-pl/p/2528034/niezamarzajacy-odmrazacz-do-szyb-c-c/
Zaloguj się aby komentować
Generalnie to uważam, że ta #zima by mogła już wykurwiać na śmietnik.
Zaloguj się aby komentować
Słoneczne Karwiny, Gdynia.
#tworczoscwlasna #zima #gdynia #natura #blokowisko

Zaloguj się aby komentować

Tu nic się nie marnuje. Pracownicy szczecińskich Lasów Miejskich przewrócone w lesie drzewa zamieniają na... karmniki dla ptaków. Drewnianą konstrukcję do samodzielnego montażu może dostać każdy chętny, a takich w tym roku wyjątkowo nie brakuje. Leśnicy wydali już 200 karmników.
Karmniki z tzw....

Dane wskazują, że jednym z najtrudniejszych dla naszego zdrowia miesiącem w roku jest styczeń. Zabijają ekstremalne warunki pogodowe, alkohol, smog oraz czad i brak słońca. Najmocniej cierpią układ krążenia i oddechowy.
Statystycznie najwięcej osób umiera między trzecią a czwartą nad ranem....

Po akcji przeprowadzonej na początku stycznia w związku z siarczystym mrozem 32 czworonogi z krakowskiego schroniska zostały zaadoptowane na stałe, a tymczasowi opiekunowie kolejnych 14 złożyli taką deklarację - przekazała Joanna Repel, rzeczniczka Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
W...
#ciekawostki z #finlandia w czasie zimy, oprócz odśnieżania i posypywania dróg kruszywem/drobnymi kamyczkami, służby drogowe "frezują" lód na nawierzchni drogi.
Muszę powiedzieć, że taki frez widziałem pierwszy raz w życiu. Robią to wszędzie na lokalnych drogach, na których jeżdżę. Robi to też nasz podwykonawca odpowiedzialny za utrzymanie dróg na budowie.
#zima #drogi
Zdjęcia robiłem dzisiaj. Od wczoraj jest odwilż więc "frez" może nie do końca wyraźny na foto.


Zaloguj się aby komentować
Jadąć dzisiaj do pracy samochód zaczął wibrować. Normalnie czułem bicie na kierownicy i widziałem, że kabina się trzęsie. To wszystko od 60km/h. Im szybciej jechałem, tym wibracje zwiększały częstotliwość.
Zatrzymałem się. Pierwsza myśl była taka, że szpilki poluzowały się w jakiś tajemniczy sposób. Sprawdzone, wszystkie trzymają. Zawieszenia nie brałem pod uwagę bo niedawno było wszystko sprawdzane, jeden wahacz wymieniony. Robiłem też przegląd. Na stacji diagnostycznej, któa sprawdza auta, a nie podbija dowód. Generalnie auto sprawdzałem przed wyjazdem do Finlandii.
Dojechałem tak, trzęsącym się samochodem do pracy.
Koniec końców, okazało się, że powodem był śnieg i lód, który przymarzł do felgi w tylnym prawym kole. Nie pomyślałem o tym wcześniej, a kiedy sprawdzałem szpilki to jakoś nie zwróciłem na to uwagi.
Dla niektórych z Was pewnie przyjdzie do głowy mem "thank you Captain Obvious" ale dla mnie była to nowość.
#samochody #mechanikasamochodowa (może pasuje) #zima
Zaloguj się aby komentować
Najbardziej okuratny spierdotrip od dwóch albo trzech lat dla Jego i Psa Jego.
Dwie godziny i 8 kilometrów przedzierania się przez zaspy. Nareszcie tyle śniegu napadało że opłacało się wyjąć buty trekingowe z szafy. Zwykle leżą cały rok i czekają aż w góry pojadę bo zimy ostatnio bezśnieżne.
#spierdotrip #zima #snieg #spacer



Zaloguj się aby komentować
Pogoda zimowa
Chłop wyjechał pod Warszawę do rodziców a tam zamieć śnieżna. Drogi ledwo przejezdne, dziś nie będzie spierdotripu, pies jego by zamarzł chyba. Ciekawe czy linie energetyczne pouszkadza i nie będzie prądu.
Spierdotrip może jutro wrzuci.
#pogoda #zima #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Pół godzinki i cyk, autko prawie jak nie z Syberii.
#zima #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Watch out were the huskys go
Don't you eat that yellow snow
https://youtu.be/IobtCDkJKDc?si=s3xl4LgOHDdUcgD1
#psy #zima #muzyka
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa,
troche sniegu i ludzie juz zapomnieli jak sie jezdzi samochodem.
Przedni naped, absy, espesy, asry a pod mala gorke wjechac juz problem- chlop oplem insignia( najnowszy model) nie mogl wjechac pod mala gorke.
Ech, musialem sie wygadac
#zima #jazdasamochodem #wkurwilemsie #motoryzacja
https://youtu.be/ZD8krFh8IL4?si=Wdi_OkAHFh601Co8 - odpowiedz czy systemy sa potrzebne
Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
KELOYI Rękawiczki do ekranu dotykowego antypoślizgowe
Cena z VAT: 12,59 Zł
Link ---> https://amzn.to/4aVgOB3
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #rekawiczki #modameska #moda #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I znów nasrało tego białego ścierwa #zima
@GucciSlav - nie obejdzie się bez karkonoskich heheszków na temat śniegu: https://youtu.be/eumEuK1sD90
Zaloguj się aby komentować
Ceny gazu w UE spadły poniżej 30 eur/MWh i to zimą. Prawdopodobnie jest to reakcja na odwilż i stan zapełnienia magazynów gazu, bo mamy połowę stycznia, a zapełnienie w UE 79,14%. W Polsce jeszcze lepiej, bo 88,5% magazynów gazu oraz 78,4% LNG.
Wygląda na to, że kolejny rok nie zamarzniemy (szok i niedowierzanie)
[tu mem ze smutnym/wściekłym Putinem pt. jprl powinno wyjść inaczej]
#gospodarka #gaz #polska #rosja #zima



@Zuorion Wszystko po trochu (ale też mają gigantyczne magazyny - ich 23% jest ponad dwa razy większe, niż nasze 88%).
To był kraj z infrastrukturą przesyłową i magazynową ruskiego gazu. Swój mieli głównie na morzu, w okolicach Krymu...
De facto zostaje im wciąż ruski gaz. Niby od 2014 go nie kupują, bo kupują gaz od Słowaków lub Austriaków, ale to jest wirtualny rewers ruskiego gazu. Nie wiem czy udało się zmienić połączenie z Polską (żeby ciągnąć gaz na Ukrainę z zachodu), bo ponoć zamawiali LNG do Świnoujścia - może to już działa.
W ostatnim czasie wynajmowali też swoje pojemności magazynowe dla europejskich krajów.
@Bystrygrzes W tej chwili Rosja nie ma za bardzo jak szantażować Europy, bo oprócz Węgier i Austrii to już chyba nikt w UE nie kupuje ruskiego gazu (jeszcze LNG Hiszpanie brali). O cenach energii pisałem: wykorzystano wojnę, żeby rżnąć ludzi na cenach, po prostu. Koncerny energetyczne i paliwowe zarabiają miliardy w tej chwili.
Zaloguj się aby komentować
Napisałem wierszyk:
Zimo, zimo,
C⁎⁎j ci w d⁎⁎e.
#heheszki #gownowpis #zima
Zaloguj się aby komentować
@def Bo to spółdzielczy punktowiec jest, pośród zieleni: https://www.youtube.com/watch?v=vDt0yeiZu0E
Zaloguj się aby komentować