Zdjęcie w tle
bartlomiej_rakowski

bartlomiej_rakowski

Autorytet
  • 733wpisy
  • 5726komentarzy

Trzeba jeść, żeby żyć. Żeby żyć, trzeba jeść… psznie jeść. #naorlenietylkosram

Po kołchozie spać nadal nie mogę, temperatura w przechowalni spadła przy ciagle otwartym oknie przez 6,5h zaledwie o 0,5’C, tj. do 26,9’C. Ponadto nie powinienem tego robić, ale ogarnął mnie strach, ból w klatce, zastanawianie się nad tym bezsensownym życiem, rozpatrywanie swojego nieudacznictwa, myśl o śmierci, o braku czegokolwiek w przyszłości, swoje próżniactwo, lenistwo, strach przed zrobieniem czegokolwiek, stagnacja, stopniowe zubożanie, problemy, i tak dalej i tak dalej… no aż musiałem se łyknąć 500mg tramadola na ten ból istnienia, w piątek zresztą też po tym liście z sądu. Boję się i nie mam siły… nic nie sprawia radości, brak zainteresowań i hobby, jakiejkolwiek aktywności, nawet już spierdotripy mnie nudzą bo chodzenie ciagle w tym samum miejscu, nie oglądanie żadnych filmów czy czytanie książek, nie słuchanie muzyki, strach przed współlokatorem i ukrywanie się, burdel który zostawia, strach przed podwyżkami za prąd i gaz od lipca. Chęć zmiany prący bo mnie wkurwia, ale i tak nigdy jej nie zmienię (kiedyś pracowałem 7 dni w tygodniu i chyba byłem szczęśliwszy), no i tak można ciągnąć w nieskończoność. Chciałbym się już nie obudzić i zasnąć snem wiecznym. Przepaszam za te zalesie, ale boję się, chodzę po pokoju od drzwi do okna i tak w kółko. Ja nie chciałem się urodzić, po awanturze z tym sądem przeszło pół roku nie widziałem mamy i się nie kontaktowaliśmy jak się przeprowadziła za miasto, zadzwoniła i mam przyjechać, ale po co? O czym tu rozmawiać jak się nie da rozmawiać z osoba, która i tak nic nie wie, bez sensu to… chyba tylko pojechać żeby się pokłócić bardziej. Nie wiem co robić mam, wolałbym się zapaść pod ziemię, zdechnąć. Czy to tylko wymówka na to wyszystko, że to tak ze mnie wypompowało jakąkolwiek chęć do czegokolwiek? Jak to ogarnąć, złote czasy już minęły, teraz to będzie równia pochyła, to moja wina…
#przegryw
bartlomiej_rakowski

Właśnie odczytelem maila, że otrzymałem dostęp do Portalu Informacyjnego Sądu do tej nowej sprawy i 26.05 było pismo które do mnie znów nie dotarło i na które miałem czas 14 dni żeby się ustosunkować. Ponadto te pasożyty co robią dług zostały zwolnione z kosztów sądowych i dostali pełnomocnika i adwokata z urzędu… a ja muszę kurwa wypierdolić pieniądze. Kurwa trzymajcie mnie bo się zaraz rozpierdole!!!!!

bartlomiej_rakowski

Dziś w nocy o trzeciej znów sie obudziłem ze strachem bólem i po szóstej zasnąłem. Z 2,5h spałem.

Zaloguj się aby komentować

Weekendowy #kolchoz zumpka free. Wstrzemięźliwość od pokarmów zumpkowych dla jego, choć chuop jest kuszon w jakiś sposób. Trzy energetyki już poszli i teraz kawuczina je, jescze jeden energol jest w zanadrzu i tu ten. Dziś przez te upały mordercze w ogóle nie było pospane dla jego, źle się czuje się i wgl. Chuop umenczon i nic tylko pogrzebion…
#przegryw
9dc758ef-eee2-40b0-a5ed-df0e6ac3c460
bartlomiej_rakowski

@cebulaZrosolu @vredo @SuperSzturmowiec Przyjmuję zakłady i słucham Państwa.

I bardzo dobrze, że pierdolnę xD Czego sobie i Wam życzę - jeśli tak obstawialiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1da6a9b9-ef51-4d71-b264-750603cd408b

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
W drodze do #kolchoz w te upały bandyckie… jak przyjdę rano to w przechowalni będzie ze 30’C, przecież dzisiaj pracownicy handlu to wygrali złoto tą niedzielą handlową, siedząc sobie w klimatyzowanym Owadzie czy innym Lidlu.
#przegryw
2647a1df-d644-4ef8-807a-041bf30d016b
jajkosadzone

@Lubiepatrzec

Wszystko kwestia dogadania sie z szefostwem,ale generalnie to tez nie jest tak,ze praca w niedziele w sklepie to wyzysk- wrecz przeciwnie,bylem na szybkich zakupach w stokrotce to byl luzik,bluzik( w tygodniu pelno ludzi i sajgon prawie jak w biedzie)- bo po prostu klientow jest mniej- i uwaga- zawsze bylo mniej,nawet przed tym zakazem.


A jak zmienia przepisy,ze dwa dni wolne w zamian za niedziele- ciekawe ile osob z tego zrezygnuje,zeby spedzac czas z "rodzina"( najwazniejszy argument xD)

Heheszki

@bartlomiej_rakowski

Górne masz za niskie

Dolne masz za niskie

Cud że jeszcze piszesz

Jedź do szpitala

Zaloguj się aby komentować

Ucho w kubku potłukli się dla jego, gdy chuop otwierał szafkę całe te wszytko i upod na ziemię, ehh… ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #kolchoz
3b95635a-cbdb-463c-ac3d-af33f51603b0
cebulaZrosolu

@bartlomiej_rakowski też nocka kolego?

bartlomiej_rakowski

@cebulaZrosolu No jak nie jak tak. Druga kawuczina wjeżdża, że asz asz!

4b5001b3-a0e6-4b08-bcaa-3ee3dca18f3e
Gadu_gadu

@bartlomiej_rakowski ciekawe jak teraz napijesz się kawy ಠ_ಠ

Zaloguj się aby komentować

Nie tornado to i nie zefir,
Pomczek z krymem to, no i kefir,
We barłogu to, na śpijworze,
Bo chuop musi tak, no bo może.
#przegryw #jedzenie
c056cd56-ebdb-4041-9c86-d932b5537b1f
cebulaZrosolu

@bartlomiej_rakowski jaki plan na ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości mordo?

bartlomiej_rakowski

@cebulaZrosolu Nie wiem… na razie muszę znów jechać do Kalisza bandyckiego, wyciągnąć akta i zobaczyć o co cho. Na chwilę obecną ustaliłem, że nie mogę wyciągnąć akt w czytelni bo są one w dyspozycji sędziego, który robi czynności, tj. ustosowywuje się do wniosków stron sprawy, ale podobno ja jako jedyna ze stron nie złożyłem stanowiska na odpis podziału … DO MNIE ŻADNE INFO NIE PRZYSZYŁO! Tylko ten list, sprawa w świeża z połowy maja, założona rzekomo z powództwa tej babki co nie znam, koszty mi znów robi swoim postępowaniem!!! Ja już w toku innej sprawy zrzekam się całego majaku po niej, a tu kojeny raz (na odrębną sprawę) muszę się znów tego zrzekać, bo zadłużone mieszkanie jest składnikiem majątkowym spadku, gdzie spośród tych trzech mieszkań i działki mieszkają w jednym ci obcy ludzie co robią długi, co mam udział w 1/20 KW tego lokalu o czym nigdy nie wiedziałem… a nie wiem jak wyglada sytuacja pozostałych nieruchomości i jako osoba obca ciężko mi w własnej ręki ustalić jaka jest sytuacja finansowa pozostałych nieruchomości. Już naprawdę się z sercem bólem pogodziłem, że nigdy nie odziedziczę żadnego mieszkania i nawet na to nie liczyłem ze stron rodziny od strony taty, z którą nie siem kontaktu, ale żeby jescze długi po obcych ludziach odziedziczać co tam ma krzywy ryj mieszkają i wydawać tysiące na prawnika to mnie kurwa boli, 5 pełnych pensji, a jakbym nie miał oszczędności, które chciałem powiercić np. na siebie to chuj, moją przyjemnością jest to, że mogę coś zjeść, wziąć przysznic i mieć gdzie spać w najnmowanej przechowalni… człowiek zapierdalał w majówkę nagrodzony i cały sos trzeba oddać…. kurwica mnie bierze, jescze żebym kiedykolwiek na jakieś wakacje pojechał kiedyś kurwa ten… jakbym nie miał tych oszczędności, które odkładałem żyjąc jak karaluch to dziś chyba bym na ulicy żył. Trzeba auto sprzedać póki coś warte jest, ale chyba następny rok będzie do tego odpowiedni, podobno male auta z normą Euro 6d będą w cenie… jak się okaże, że znów będą jakieś grube wydatki na sprawy sądowe. A cisną mnie (wspólnota i ich mecenas) bo jako jedyny z całego towarzystwa mam "czystą kartę" brak zobowiązań, długów, pożyczek / kredytów, oszczędności, pracę i stałe źródło dochodów… dlatego nie chcą mnie za wszelką cenę wykluczyć, tj. pozwolić mi się wymiksować z tego, licząc że spłacę całe te towarzystwo (6 osób)… już mi miał wjeżdżać wyrok prawomocny i komornik wchodzić na konto. Ja nigdy długów nie miałem, nic na kredyt / pożyczkę nie brałem, wszystko mam poplacone z góry (z nadpłatami) żeby spać spokojnie, a tu takie kurwa coś. No najchętniej chciałbym umrzeć i żeby sobie te "hieny" rozszarpały mój nędzny majątek, którego nigdy nie zbuduję w taki sposób, jakbym w obecnej sytuacji miał mało problemów takich jak wspomnianej pogodzenie się z tym, że chyba do usranej śmierci będę na wynajmowanym z obcymi ludźmi.

cebulaZrosolu

@bartlomiej_rakowski ehhh pojebana akcja :(


Jeszcze żeby człowiek sam coś nawywijał to by było wiadomo, a tak za obcych ludzi odpowiadać to masakra :(

No nic, powodzenia życzę

Zaloguj się aby komentować

#spierdotrip 64/366
#przegryw
e7a5e575-e742-452d-a25b-74a6f9cb02e8
bartlomiej_rakowski

A się nie da zasnąć się…

bartlomiej_rakowski

Może tera jak podjedzon to usnon?

bartlomiej_rakowski

Tak się nie da spać się… do kołchoz bedziem niewyspany, człowiek obudzon co godzinę, w przechowalni już 27’C, zimna kolawka z Owada się kończy się już. A jutro to będzie armagedon, 33/34’C to tak realnie za oknem chyba będzie 37’C a ponad 30’C w przechowalni…

c5fb9646-b88a-4236-a5dc-d8774a426e75

Zaloguj się aby komentować

Ro*%$!ali gospodarkę banda złodzieji i decydentów z Wiejskiej, a jeszcze nie tak dawno człek w tej cenie po dołożeniu zaledwie niecałej dwójki miałby takie 2 litrowe i trójsmakowe. Nawet radość z lodów potrafią obrzydzić dla jego. Teraz ślad po takiej cenie zniknął, opakowanie dwulitrowe tych lodów z Owada też zniknęło. Na samą myśl o tym aż się jescze bardziej gotuję, jakby nadal było zbyt zimno teraz… chuop chce se tylko lody tanie zjeść, a oni kręcą takie lody, że głowa mała! To się nawet fizjologom nie śniło… no i tak to właśnie jest na tym świecie, sami ludzie widzicie (no co poniektórzy tego nie widzą). Chociaż tyle z tego dobrego, że deszcze nadciągają z burzo to się ochłodzi deko… no i fajno, doprawi się lodem na temperatury całe te.
#przegryw #lody #zalesie
08aa332b-520b-4a17-a226-6a8a1810f242
5tgbnhy6

u mnie przeszla burza, bylo 25 i znowu 32 i gratis paruwa, nie polecam

Zaloguj się aby komentować

Na zewnątrz już 30,8’C bandyckich, a w przechowalni 27,3’C dlatego czmychnąłem se po zumpkę do Owada, żeby coś zjeść ino gorącego i w płynie bo smufi już wypił / zjedzon rano. Niby się nie chce jeść w taką temperaturę, ale coś by się zjadło. Znalazłem jakąś nowość z Amino - rosół wołowy pikantny (ooo jaki on pikantny, śmiechu warte!), ale ogółem dobry, moim zdaniem pachniał lepiej niż smakował (a pachniał mi bardzo znajomo i sentymentalnie - jak jakaś zumpka w latach dwutysięcznych za gówniaka, ale nie mogę myślami sobie przypomnieć co to dokładnie było), a był po 1,99 żetonów z orzełkiem, gdzie reszta smaków 2,39. Na grafice opakowania wyglądał podobnie jak gulaszowa, dlatego też się skusiłem i wziąłem dwie, ogółem dobry - polecam, ale gulaszowa to gulaszowa jednak. Szkoda, że ogórkowej nie było bo dawno nie jadłem. No ale zjadłem, upocon jak dzika świnia, wytarłem się i od razu chłodniej. Aaa i dziś żuli ukraińskich nie spotkałem, chyba pokonała ich fala afrykańskich upałów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #jedzenie
37ab1980-d4dd-4325-b0c0-d728a55eff80
96cfb3d2-000f-450b-97d5-57c2503c7b66
bartlomiej_rakowski

Idzie burza, niech pada bo ju 34,6’C je… ale kurde chyba znów bokiem pójdzie, już zdażyło 35,1’C być, ehh. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

#spierdotrip 63/366 teraz, a nie później bo później to będzie ukrop bandycki, morderczy…
#przegryw
00e7ef6e-c3e5-46ae-b773-7cebf81d01c7
ba417e06-75ea-4f36-8892-d87d160cb6b8
4d568fbc-e952-4a7b-82da-8107382ab40c
5cf5438b-8095-47df-9c8b-e7c89dcb9b6a
bartlomiej_rakowski

No i sok będzie do wody, a smufi se na śniadanie o. Chyba, że nie wolno mieszać i musi być sama woda, nawet bez bombelków… to wtedy mam się czego obawiać xD

19118dd0-9d3e-4414-8f9d-f547dacbbf31
Byk

@bartlomiej_rakowski nie no, na bogato

Zaloguj się aby komentować

Dziś przed Owadem również jest przeprowadzana ofensywa żuli ukraińskich. Jeden obstawiał wejście i wózki sklepowe, drugi parking lawirując między autami po ludziach, trzeci chodnik od przystanku autobusowego w stronę sklepu… dziś byla tylko wymiana spojrzeń w wejściu z tym samym co wczoraj, nic się do mnie nie odezwał xD A ja poszedłem se na rzeczy na śniadanie nie wiedząc jak zazwyczaj po co dokładnie - myśląc, a znów kupię maślankę i bułeczkę i bedzie git. No i tak z doopy przypominały się dla jego kanapki z angielskiej autostrady, tj. tuna & mayo ze sweetcornem. Więc wziąłem co poczeba i postanowiłem odtworzyć to kulinarne dzieło oraz sobie spożyć w jakiś sposób. Od siebie dodałem zielonych oliwków bo myślałem, że będą pasować i dobrze myślałem bo bardzo pasujo. Popiłem to deko wodą po oliwkach z wodą po kukurydzu i wodą po tuńczyku, a później mocna herbatka. Składniki kosztowały bez mała 28 żetonów z orzełkiem. Zjadłem takie trzy kanapki + jedno dupkie i najedzon, że asz asz. Psznie, będzie jescze na potem.
#przegryw #jedzenie #muremzapolskimzulem
33702156-6e13-4706-9125-1d0522c5d857
347697fd-0f93-4dfc-b423-9e1482db0e7a
Lubiepatrzec

@bartlomiej_rakowski brzmi ekskluzywnie. Danie godne Belwederu bożego. Smacznego dla Jego!

bartlomiej_rakowski

@Lubiepatrzec Może deczko. Dziękuję dla Ciebie! Ooo Belweder, jaki to Belweder… śmiechu warte!

Zaloguj się aby komentować

Op na cementarzu jest bo był Dzień Taty, a ja kołchoził jak zawsze tegoż dnia, a wczoraj odsypiał… ehh i tak to właśnie jest na tym świecie, ogułem.
#przegryw
1a31c22b-62e5-434f-892f-f9828d56f021
Hoszin

@bartlomiej_rakowski jak bym miał życzenia na dzień ojca złożyć to też na cmentarz bym musiał iść.

cebulaZrosolu

@bartlomiej_rakowski tak to już jest, że sobie jesteś później pyk i Cię nie ma

bartlomiej_rakowski

Op powrócon do przechowalni…

0c23be08-b91c-4687-ba04-fb5a7dc1ffd0

Zaloguj się aby komentować

Poszedłem po leki do apteki i do Owada, a tam ukraińskie żule ledwo mówiące po polsku proszą pod wejściem sklepu i na parkingu o pieniądze bo "takja sytuacyja, wojna" itd… polscy żule też powinni być zdenerwowani konkurencją na dzielni. To już nie jest k*%$a śmieszne nic, a nic…
#takbylo #muremzapolskimzulem
xuIodue

@bartlomiej_rakowski jak brakuje ci polskich żuli to odwiedź Berlin

Zaloguj się aby komentować

Status zumpki - zumpka zjedzona.
Jako że zapomniałem patefonu do #kolchoz i nie mogę tego uwiecznić w jakiś sposób, więc postanowiłem ten fakt zwizualizować tak oto o... #takbylo Ponadto zauważyłem, że wózek ma przekroczone o 68 motogodzin i przegląd spóźniony, no ale tak to jest w kołchozie 24/7... wózek jak bus musi latać ¯\_(ツ)_/¯
#przegryw #jedzenie
67fefd2a-1a13-4450-b2a2-75bc1df466a8

Zaloguj się aby komentować

Op zapomniał patefonu do #kolchoz , będzie męczarnia przez 12h dla jego bez niego i tu tego. Trzeba będzie korzystać z kąkutera jak się da... a najgorszy to jest teraz brak muzyczki, bandycki, morderczy, ehh. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
Suodka_Monia

@bartlomiej_rakowski współczuję

bartlomiej_rakowski

@Suodka_Monia Ooo właśnie! Dzięki.

Zaloguj się aby komentować

Zumpkę sobie strzelę z rana,
potem jeszcze po kołchozie.
No i pod koniec dnia, zumpkę sobie strzelę ja!

Zumpki pyszne, bardzo pyszne,
bardzo pszne cały czas.
Zumpka, zumpka, zumpka, jest gorąca,
jest gorąca i sycąca!
#przegryw #jedzenie #zupka
3c60bdc5-f382-44bd-ac7f-54876da6de9d
Suodka_Monia

@bartlomiej_rakowski smacznego

cebulaZrosolu

@bartlomiej_rakowski ty zobaczysz! Od tych zupek przestanie Ci stawać...


Kto to widział tyle tego jeść

bartlomiej_rakowski

@cebulaZrosolu A niech przestanie… to i tak do niczego jest niepotrzebne. ¯\_(ツ)_/¯

Zaloguj się aby komentować

Bo kto Vifony je ten w #kolchoz jest bywalcem,
A kto Vifonów nie je to w knajpach obywalcem.
#przegryw #jedzenie #tworczoscwlasna
5e7929a1-4cca-4cb9-b7f6-f4b75b6355c8
voy.Wu

to już prawie jak ośmiorniczki

JaktologinniepoprawnyWTF

@bartlomiej_rakowski ostatnio nie mogę patrzeć na te zupki a zapasu narobiłem

bartlomiej_rakowski

@JaktologinniepoprawnyWTF Zumpka to przyjaciel dla Opa, daj szansę dla jej!

Michumi

@bartlomiej_rakowski pamiętam dokładnie jak zjadłem pierwszą zumpkę w życiu z pierwszej transzy tych zupek na rynku ogólnym w historii kraju tego. Były to lata 90 ubiegłego wieku jakoś pierwsza połowa dekady. Mama przyniosła do domu dwa rodzaje. Te co znamy dziś i drugi wariant 'z ryżem'. Te z ryżem znikły praktycznie natychmiast bo były okropne. Jak byś jadł namoczone kawałki papieru.

bartlomiej_rakowski

@Michumi Dziękuję dla Ciebie, że podzieliłeś się tą zacną lękcją historii dla Nas. KUUURŁAAA kiedyś to były zumpki… nie to co tera, a teraz to są zumpki, ale to takie zumpki, że klękajcie narody! A wtedy to tylko ocet był na półkach i se ludzie gotowali z makaronem i była zumpka, a jak kto rodzinę w reichu miał czy w hameryce to wtedy mógł zaznać prawdziwej zupki okuratnej.

93338dfd-66b7-442a-b1ba-3aeaa4cfbe26
Michumi

@bartlomiej_rakowski wtedy był jeden smak ino

Ale to smakowao

Zaloguj się aby komentować

Następna