PRZEPROSINY
Ja @bartlomiej_rakowski przepraszam @cebulaZrosolu oraz wszytkich co wiedzą o kogo chodzi i tak dalej. Przepaszam dla Was z całego serca, z całej duszy mojej. No i dziękuję za tą wypowiedź.
PRZEPROSINY
Ja @bartlomiej_rakowski przepraszam @cebulaZrosolu oraz wszytkich co wiedzą o kogo chodzi i tak dalej. Przepaszam dla Was z całego serca, z całej duszy mojej. No i dziękuję za tą wypowiedź.
@moll Nie ma żadnej budowy xD trochę krzaków i drzewek powycinałem. Jeszcze dużo roboty żeby teren przygotować i tak dalej. Na razie olałem temat. To jest fanaberia, to jest ułuda, to jest fikcja. Nigdy takiego czegoś nie będzie… na pewno przez najbliższe dekady o ile przeżyję i dożyję. To jest marzenie… w tych realiach dla mnie to porwanie się z motyką na słońce. Żałuję wszystkiego… to jest głupota, brak godności i rozumu człowieka. Przy takich marnych zastrzykach gotówki można pomarzyć… no z czym do ludzi xDDDD Dobrze to już było… teraz będzie gorzej, równia pochyła. Dużo niezaplanowanych i nieoczekiwanych wydatków, ciągle coś się psuje, sądy nie sądy, prawniki, wszytko źle… piach w oczy i kuj w pupe. Ten rok jak się zaczął zjebany 4 stycznia z tym komornikiem i długiem za obcych ludzi których nie znam tak się ciągnie… na razie tylko współlokatorów bandyckich, morderczych udało się pozbyć się w jakiś sposób i powiedzieć dla jichich PA PA!
Zaloguj się aby komentować