Opornik★GURUw Hydepark2024-01-20T10:38:17+01:009Pół godzinki i cyk, autko prawie jak nie z Syberii. #zima #gownowpis95Udostępnij
Opornik★2024-01-20T12:31:20+01:000@Sweet_acc_pr0sa Super saperka. Właściwie to wrzuciłem ją do auta na myśl o panach chorujących na road-rage, ale już kilka razy się przydała.
PlatynowyBazant202024-01-20T10:48:44+01:001@Opornik ja wczoraj, odśnieżałem, grzałem i drapałem auto przez dobre 10 minut nim się zorientowałem że miałem brać dostawcze