GucciSlav★Fanatykw Hydepark2024-01-16T12:01:54+01:003I znów nasrało tego białego ścierwa #zima32Udostępnij
Sweet_acc_pr0sa2024-01-16T12:03:26+01:003@GucciSlav powiedzial bym nawet że najebało w c⁎⁎j. W 3 godziny lekko pół metra u mnie
koszotorobur2024-01-16T12:03:53+01:006@GucciSlav - nie obejdzie się bez karkonoskich heheszków na temat śniegu: https://youtu.be/eumEuK1sD90