Co do c⁎⁎ja xD #gory #cotusieodpierdala #polskiedrogi #twitter

Co do c⁎⁎ja xD #gory #cotusieodpierdala #polskiedrogi #twitter

Zaloguj się aby komentować
Porobi sobie jeden z drugim halogeny i później popisy, że strach na ulicę wyjechać (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#heheszki #smiesznypiesek #pokazkota #polskiedomy #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować

W środę rano przy rondzie Tybetu na Woli doszło do potrącenia pieszego. 47-letni mężczyzna, z poważnymi obrażeniami, został zabrany do szpitala. Sprawca wypadku uciekł. Po południu został zatrzymany przez policję, w jego domu znaleziono również biały proszek. PAP podała, że zatrzymany to Tomasz U....
Zaloguj się aby komentować
Pisałem kiedyś, że moje auto trafiło kiedyś na znane profile na YT jako "bandyta drogowy".
Domagano się filmiku to macie:
https://www.youtube.com/watch?v=oI71xCj6K4A&t=2s
Kontekst, który przekazał mi ówcześnie kierujący pojazdem był taki, że:
Clio RS (chyba dokładany wizualny "pakiet"), czyli nagrywający jechał drogą S1 pasem, który wtedy był przeznaczony do jazdy na wprost i stanął na tym pasie, żeby wbić się na zjazd;
po tym jak się wbił na zjazd to zaczął sobie gmerać w telefonie i robić duże odstępy;
stanie na tym zjeździe korkowało A4 w kierunku Krakowa, bo ludzie zjeżdżający na S1 w kierunku Sosnowca/DG nie mieli jak wjechać na drogę (to to głupie rozwiązanie, że zjazd jest też wjazdem) - był to okres remontu. Zaznaczyłem to na obrazku - niebieski ruch to z A4 na S1, czerwony z S1 na A4 w kierunku Katowic;
Film jest przyspieszony w momencie gdy nagrywający jest wyprzedzany, później już jest normalna prędkość odtwarzania xDDD
Jak widać na filmie po wyprzedzeniu kierowca Clio nagle potrafił trzymać się za innymi autami xD
Nagrywający opuszczał szybę i machał rękami, ale to jakiś szczypiorek był podobno
Komentarze pod tym filmem są niezmiernie zabawne, szczególnie jakieś pierdy o "niewyznaczonych pasach ruchu" xDDDDD
Uprzedzając uprzejmych inaczej:
wykroczenie, które być może zostało zarejestrowane już się przedawniło
nie pamiętam kto prowadził wtedy auto
auta już nie mam
#motoryzacja #polskiedrogi #ruchdrogowy

Zaloguj się aby komentować

Parlamentarzyści i przedstawiciele administracji oraz wymiaru sprawiedliwości rozmawiali nad możliwym zaostrzeniem prawa, aby takich Żaków czy Majtczaków było mniej #prawo #polskiedrogi #przestepcy #lukaszzak #sebastianmajtczak i chyba z konieczności też #polityka
Z takich chujowych rzeczy jakie mnie spotkaly
To dzisiaj mi k⁎⁎wa z flixbusa wymusiła na autostradzie, szybkie hamowanko z 150 do zera
No i nie mam opon i tarcz hamulcowych z przodu, 2500 zeta Elo xD
A najgorsze że nie zauważyłem że mi się kabelek od kamerki wypiął i była rozładowana xD
#zalesie #polskiedrogi
@Sweet_acc_pr0sa busiarze to mają chyba test na Sebixa na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak wracałem ostatnio na trasie Warszawa-Rzeszów, i S19 była jeszcze w konfiguracji 2+1 (czyli co jakiś czas 2 pasy do wyprzedzania) byłem w szoku jakim idiotą trzeba być żeby na siłę i ledwo przed końcem pasa wyprzedzać autokarem, tylko po to żeby na dojeździe do centrum Rzeszowa stać przed rondem przed a nie za tym samochodem...
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś jest w stanie napisać kto w poniższej sytuacji ma pierwszeństwo i napisać dlaczego tak a nie inaczej?
#prawojazdy #polskiedrogi #samochody #pytanie #prawo

Zaloguj się aby komentować
#wypadek #wypadki #polskiedrogi #wiadomoscipolska
I tak to się żyje na tej wsi...
19-letnia pasażerka w ósmym miesiącu ciąży zginęła w wypadku. Kierowca był "pod gazem" i z zakazem prowadzenia auta
Dziecka również nie udało się uratować. 20-letni sprawca wypadku miał sądowy zakaz prowadzenia samochodu i ponad promil alkoholu.
Do wypadku doszło w miejscowości Kolonie Lipsk w powiecie augustowskim (woj. podlaskie) 30 września, ok. 30 min po północy. Jak informuje RMF FM 20-letni kierowca audi - w trakcie wyprzedzania volkswagena - najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i dachował.
Na miejscu zginęła jego 19-letnia pasażerka. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że kobieta była w ósmym miesiącu ciąży. Zmarła po przewiezieniu jej do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń. Dziecka niestety też nie udało się uratować.
Sprawca wypadku miał ponad promil alkoholu, za kierownicę wsiadł mimo sądowego zakazu prowadzenia auta.
Jak się okazało, pijany był również kierowca volkswagena. Miał niespełna promil alkoholu.
src: GazWyb
Zaloguj się aby komentować
Roboczy kombinezon jest? Jest. 20-letnie Audi Premium za 25 tysięcy dodatkiem do prestiżu? Oczywiście. Debilizm umysłowy i upośledzenie mózgu? Jeszcze jak.
Jakim trzeba być idiotą, żeby robić coś takiego w dobie, gdy co drugie auto ma kamerki i w moment możesz stać się sławny w całej Polsce? Pomijam już niemałe konsekwencje finansowe i punkty karne za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, podwójnej ciągłej i bezpodstawne tamowanie ruchu. Jeszcze imbecyl zrobił to w miejscu w którym mieszka, pokazał twarz po popełnieniu wykroczeń drogowych (samo wyprzedzanie na przejściu dla pieszych to 1500/3000 zł oraz 15 pkt karnych) i idealnie nagrał się dom z którego wyjeżdżał. No k⁎⁎wa debil XD
https://www.youtube.com/watch?v=OcIG0JLx8vU&ab_channel=RikordWidjo
https://tablica-rejestracyjna.pl/NE3727K
#bekazpodludzi #polskiedrogi #samochody #gownowpis #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
To zdjęcie wyświetliło mi się na kilku mikolskich grupach

Zaloguj się aby komentować
W Katowicach montuje sie dodatkowe światła, żeby rowerzyści pamiętali że ich również dotyczy czerwone xD
#polskiedrogi #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#polskiedrogi #samochody
Odnośnie ostatnich głośnych zabójstw drogowych to zastanawiają mnie jedna rzecz: Dlaczego w Polsce pomiary prędkości muszą być oznakowane? Fakt że ludzie i tak się na takie radary wpieprzają nie jest argumentem (raczej świadczy o poziomie intelektu).
W DE masz świadomość że radar może być wszedzie. Miasto, landówka czy autostrada. Bez wyjątku. Poza tymi w których chodzi o wymuszenie przestrzegania ograniczenia prędkości (nieduża tabliczka radarkontrolle) to niemieckie radary są w barwach maskujących i są często stawiane tak że widzisz je dopiero jak już masz powidoki od błysku.
Wprawdzie istnieje niemiecki yanosik (125 euro za używanie jak Cię trafią ) jednak ziomki od radarów też są sprytni. Potrafią postawić blitza za długim tunelem czy 300 metrów przed stałym radarem.
Dwóch Polizei z laserem w czarnych mundurach, w cieniu drzewa jest praktycznie niewidocznych zaś 300 metrów dalej stoi kasa.
Oczywiście dla tych szybko i bezpiecznie jest to zabieranie wolności, trzeba zapierdalać i w ogóle...




@Fishery aspekty są na mój rozum dwa/trzy. Po pierwsze wychodzimy z błędnego moim zdaniem wniosku, że Niemcy i zachód to mili kierowcy, którzy na każdym kroku przestrzegają prawa. Moim zdaniem to pokolenia walenia fotoradarem i dosadne kary zrobiły swoje i z czasem to stało się naturalne. W moim województwie mam wrażenie, że odkąd namieszali z karami za przejścia dla pieszych to nagle wszystlcy kierowcy się zatrzymują. Czy ich w ciągu miesiąca nauczono kultury?
Dwa, że mnogość takich kontroli skutkowałaby wkurwem wyborców, a to nie jest po drodze dla rządnej partii.
Trzy, trochę naciągane, wielu możnych by się nadziało i byłby zonk.
Zaloguj się aby komentować
- Koleś jechał prawie 300km/h w tunelu w Trójmieście. Został zatrzymany w aucie prawdopodobnie naćpany, nie ma prawka. Będzie odpowiadał z wolnej stopy i nawet nie dostał aresztu.
- W Warszawie co tydzień organizują wyścigi, policja nie daje rady bo "jest ich za mało" i są duże braki kadrowe.
- Sprawca śmiertelnego wypadku uciekł z kraju i nie da się go sprowadzić.
- Pijany lekarz za kółkiem zostaje jest karany za wykroczenie bo "ma rzadką specjalizację" i szkoda żeby był karany jak inni ludzie
- Tymczasem ja dostałem w tym roku trzy mandaty, 65km/h na dwupasmówce w mieście gdzie nie było przejść dla pieszych,
63km/h przy wyjeździe ze wsi 30 metrów przed znakiem kończącym teren zabudowany w polach
Nie znalazłem trójkąta przy kontroli w firmowym busie
Ja to mam farta
#prawojazdy #polskiedrogi
Zaloguj się aby komentować
Nic śmiesznego niestety.
#andrzejrysuje #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Wszyscy się śmiejo, że tego typa co zabił w Warszawie złapali gdzieś na lotnisku na kontroli paszportowej, a w sumie jak planował uciec z EU i dopiero wystawili za nim list to nie wiem czy to taki głupi zakład żeby próbować wylecieć licząc, że jeszcze się nie rozpropagowało. Alternatywa to ukrywanie się w UE cały czas.
#polskiedrogi #przestepczosc
@Deykun no i mniejsze prawdopodobieństwo, że Cię będą szukać na lotnisku w Niemczech niż w Polsce. Tzn jak nie mają europejskiego nakazu aresztowania oczywiście.
Z drugiej strony jakby uciekł ja Białoruś? Nie lepiej by było? Jakby się nie afiszował to raczej nikt by na niego nie zwrócił uwagi i łukaszenka by mu mieszkania do końca życia nie oferował
Z drugiej strony
Zaloguj się aby komentować
Powiedzcie mi, czemu z dobre 20km A1 aż do lotniska Pyrzowice to są jakieś wyboje tego rozmiaru, że idzie tam rozjebac auto? xD To będzie kiedyś naprawione? Bo na razie to elegancko postawiony znak 80km/h przez następne 16 km i pora na CSa xD
Zataguje #katowice aczkolwiek to pewnie nie jest w kwestii miasta #slask #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
A wiecie, że w Polsce jest skrzyżowanie rodem z american dream, że każdy wjazd na skrzyżowanie ma znak STOP?
https://maps.app.goo.gl/Hc83uVF9Wo7roC977
#polskiedrogi #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować

W volkswagenie, który zmiótł z drogi forda z czteroosobową rodziną, jechało łącznie pięć osób. Ta piąta osoba jest poszukiwana — informuje w rozmowie z Onetem prok. Piotr Skiba z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, potwierdzając dotychczasowe nieoficjalne doniesienia po wstrząsającym wypadku na...