Jak komuś się nudzi i lubi smak kminku to polecam taka #kawa . Ja osobiście nie pije kawy z mlekiem i cukrem więc i tu nie dodawałem.
Ale lubię kminek i mi smakowała :)
Polecam gorąco i pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko

Jak komuś się nudzi i lubi smak kminku to polecam taka #kawa . Ja osobiście nie pije kawy z mlekiem i cukrem więc i tu nie dodawałem.
Ale lubię kminek i mi smakowała :)
Polecam gorąco i pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko

Zaloguj się aby komentować
Do kawoszy: faktycznie korzystacie z wszystkich programów mlecznych dostępnych na waszych ekspresach?
Czy potem to po prostu Capuccino i tyle?
Zastanawiam się, bo mój ma tylko kawe/capuccino i nie wiem czy go zmieniać na coś lepszego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #kawa #ekspresdokawy

Zaloguj się aby komentować
Lubię sobie do kawusi z rana pościć jakiś k-pop, dodatkowo naładować się pozytywną energią.
Miłej kawusi
#dziendobry #kawa #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Czy już można tak kawę pić czy jeszcze się wstrzymać? Nie chcę wypaść na jakiegoś laika i zrobić falstart..
#kawa #heheszki #instagram #pytanie

Święta za pasem
https://allegro.pl/oferta/bombka-drewniana-na-choinke-imie-swieta-12807569803
https://allegro.pl/oferta/bombka-drewniana-na-choinke-imie-swieta-12807569803
https://allegro.pl/oferta/bombka-drewniana-na-choinke-swieta-11427662002
#swieta #choinka #mieszkanie #kawa #zima #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #dzieci #rodzina #prezent #diy #bombelek

Fajne, ile zajmuje zrobienie takiej bombki? Niech szuka zbytu po handlowcach na jarmarkach (pewnie od urzędów dostanie listę firm) i dogada się z firmą co ma CNC/lasery - średnio po 500 szt na miasto, 10 - 20 większych miast, minus koszty materiału, maszyn, transportu i pracowników. Może 20k na sezon z tego zrobi, tylko najpierw niech się dogada że ktoś to faktycznie weźmie a potem niech inwestuje.
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Szukamy z małżonką ekspresu do #kawa , z dyszą spieniającą mleko, ma robić smaczną kawę i spieniać mleko, dużo nie wymagamy. Nasz budżet to 1,5 - 2 tys. polskich cebulionów. Nie mamy wiedzy w temacie więc zwracam się do specjalistów o rady: na co zwracać uwagę.
Za polecenia z góry dziękuję.
#elektronika #gotowanie
do 2k to wyboru raczej nie masz na full automat. tak jak mówisz, nie raz coś wpadnie do Lidla z philipsa i czy delonghi ale kupujesz podstawę podstaw w cenie do 2k. Z drugiej strony na pierwszy ekspres nic więcej nie jest ci potrzebne. w tej cenie będziesz miał 15 bar ciśnienia. Chcesz coś lepszego musisz dołożyć około 1k.
Zaloguj się aby komentować
#kawa
Wodę w kawiarce nalewacie do poziomu zaworka czy wyżej?


Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #kawa #heheszki #codziennynosacz

Zaloguj się aby komentować
Wyniki ostatniej ankiety
Dziękuję za oddanie głosu, komentarze i pioruny.
#ankieta #zapytajhejto #kawa #dziendobry #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
Kawusia z rana podana w kubku który doaatswm rok temu na urodzinki od znajomej.
#kawa

Zaloguj się aby komentować
Początek tygodnia, więc luźna ankieta na temat kawusi
Jaką kawę pijecie? A może nie lubicie kawy albo jej po prostu nie pijecie? Macie ulubioną markę/produkt? Ulubiony sposób przygotowywania kawy? Super-hiper automat, a może jednak sam kubek i wrzątek?
Zachęcam do oddania swojego głosu oraz podzielenia się swoją opinią co wam najbardziej smakuje (ewentualnie pioruny do wypromowania wątku)
Wyniki dodam jutro
#ankieta #zapytajhejto #kawa #dziendobry #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
Polecicie może jakiś sensowny ekspres przelewowy do kawy? Poniżej 1000zł, najlepiej do 700zł. Bez młynka bo mam. Jakby się dało też ustawić godzinę parzenia to byłoby idealnie. Aktualnie używam drippera.
#kawa
Zaloguj się aby komentować
Cholera, co mnie podkusiło, żeby z samego rana pić kawę. I to jeszcze na czczo.
Dobrze, że nie zacząłem chodzić po ścianach.
Bleh, nigdy więcej... x_x
#pracbaza #kawa #zdrowie #hejto40plus
Zaloguj się aby komentować
Hej, czy ktoś z miłujących parzoną kawę mógłby polecić jakiś ręczny młynek? Chodzi mi głównie o to, żeby był dobry jakościowo i trwały. Planuję kupić tacie na święta.
Dodatkowe pytanie: młynek elektryczny czy ręczny? Jakie są plusy i minusy?
#kawa #pytanie
Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Cosumy 4 Szklanki termiczne Double Walled Latte Macchiato 350ml
Cena z VAT: 69,1 Zł
Link ---> https://amzn.to/3Qy3VUb
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #szklanka #kuchnia #kawa

Zaloguj się aby komentować
Chyba całe życie robiłem sobie za mocna kawę, bo w ekspresie dopiero opcja espresso (x2 żeby wypełnić kubek) mnie zadowoliła xDD
#gownowpis #kawa
Zaloguj się aby komentować
Czlowiek ma ekspres do kawy za 3 tysie z tytanowym mlynkiem i chujami mujami jeszcze 3 dni temu wlasnymi rekoma czyszczony
A jednak wczoraj dostalem od matki młynek reczny i nakurwiam tym mlynkiem i pije pazona, smakuje Jak nigdy xDDD
#kawa
@Sweet_acc_pr0sa kiedyś się zastanawiałem nad tym (ale jednak z punktu widzenia #herbata) i mam dwa przemyślenia:
a) sam rytuał sprawia przyjemność. Im bardziej kompleksowy, tym większa
b) to tylko hipoteza, ale mam wrażenie, że na poziomie nieświadomym mózg nas oszukuje na zasadzie: napracowałeś się, więc to musi smakować lepiej niż samo pstryknięcie czajnikiem elektrycznym i zalanie liści wodą. Taka wewnętrzna racjonalizacj działań wykonanych, żeby nie wyszło, że zmarnowaliśmy czas na frajer. I dlatego jak wodę zagrzeje na ogniu, czy zrobię ją w samowarze to smakuje mi bardziej, mimo że (zwłaszcza w przypadku a) nie powinno mieć to absolutnie żadnego znaczenia, na kontrola temperatury jest znacznie utrudniona jak coś robimy nad ogniskiem.
Zaloguj się aby komentować
Pijcie ze mną dripa
Ekspres przelewowy z chemexa wyrwałem za 350zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Korpograzia nie wiedziała do końca co sprzedaje, stad taka cena. Jak mówiła, dostała na prezent, ale nie smakuje jej kawa z tego. Sam natomiast byłem bliski wydania 2tys. na nowy, a tu niespodzianka.
#kawa

@dru_gru zapomniałem że też dokupiłem po kilku latach nakładkę Fellow One. Tylko jestem leniem i z wagi, ręcznych młynków zrezygnowałem. Wszystko na oko i jak dobra kawa to mi to do szczęścia wystarczy.
Kupiłem całej rodzinie na urodziny zestawy aeropressów i wszędzie mogę sie napić przyzwoitej kawy. Dokupiłem po zestawie kawy z dobrej palarni i teraz już nikt nie piję sklepowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Z takich małych sukcesów to zaoszczedzilem dzisiaj 500 zeta samemu czyszcząc ekspres
Kawa wkoncu smakuje tak jak powinna a nie jak gowno xD z pol kilo syfu wytrzepalem
Oczywiście nie obylo sie bez problemów, po zlozeniu spowrotem polowa wody zamiast do kubka leciala do fusow
Po 5 kolejnych złożeniach i rozłożeniach doszedłem do wniosku ze jakas uszczelka musi być walnięta albo zgubiona, po inspekcji zawartosci odkurzacza (god bless bezworkowe odkurzacze) znalazlem maly bialy plastik ktory idealnie odpowiadał wielkoscia miejscu ktore podejzewalem o przeciek
Po 3h roboty udalo sie i dziala, następnym razem uwine sie w max pol godziny xD
Walke sweet vs ekspres uznaje za solidne 1-1
Pacjent to dinamica 2.165
#kawa #ekspresdokawy #delonghi #diy
Zaloguj się aby komentować