cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-09-20T10:39:10+02:0012Rate my setup #kawa ciasteczko i gamingowy laptop ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #jedzzhejto1212Udostępnij
emdet2024-09-20T10:50:46+02:002@cebulaZrosolu och czy to jest najlepsze ciasto świata z czerwonymi porzeczkami i bezą na górze?
emdet2024-09-20T10:55:24+02:001@cebulaZrosolu no to jeszcze bym nie kradł, ale i tak pewnie smacznie.
PlatynowyBazant202024-09-20T10:57:04+02:002@cebulaZrosolu bazantowa od wczoraj na jakimś szkoleniu w górach, więc ja tylko orzeszki i woda 🙂
AdelbertVonBimberstein2024-09-20T11:06:45+02:001@cebulaZrosolu 420g serka wiejskiego już zjedzone więc się nie załapało. Warzywka z moim ulubionym sosem sweet chili.
cebulaZrosolu2024-09-20T13:54:48+02:001@AdelbertVonBimberstein no to już wiem xD Ale jakiś konkretny, że sklepu, sam robiłeś? :)
AdelbertVonBimberstein2024-09-20T14:30:28+02:001@cebulaZrosolu ten nie wiem, z kantyny pracowniczej biorę w pojemnik rano, nie ma firmy ale jest spoko. W domu Heinza używam. Te wszystkie vitasia etc. też są dobre bo sos sweet chili to nie filozofia.