Tymczasem gielda za oceanem
#gielda #inwestycje #heheszki #polityka

Tymczasem gielda za oceanem
#gielda #inwestycje #heheszki #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Po spotkaniu prezydenta USA Donalda Trumpa z delegacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich zdecydowano, że zainwestują one w Stanach Zjednoczonych w ciągu 10 lat 1,4 biliona dolarów, w tym w infrastrukturę AI, półprzewodniki, energetykę i przemysł - powiedział agencji Reutera przedstawiciel Białego...
moja giełda w tym roku:
#heheszki #gielda #inwestycje #inwestowanie

Zaloguj się aby komentować
Kto kupił Hensold w momencie, kiedy wszyscy nagle zaczęli wierzyć w pokój z kacapami i, że dozbrajanie się Europy to pic na wodę?
No ja.
Za kilka dni dokupię jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
Co ten rajnmetal szalony? Tak 25% a dziś w dół jakieś 15%. Co to jest, jakiś mem?
#gielda #inwestycje #inwestowanie
Zaloguj się aby komentować
#gielda #musk #wojnuszka #inwestycje #inwestowanie
Dobra, co się dzieje, Rheinmetall wywaliło poza skalę.
Będzie wojna jak nic, a my znowu jak w 1939 nad koniach... Sobie zacząłem czytać, a tam jest taki sztynks w polityce, że aż mnie wzdryga.
Może mi ktoś zrobić tldr?

Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le co to jest za plaga. Przyjaciółka różowej wy⁎⁎⁎⁎la ponad 70 k bo przyjaciółka jej poleciła piramidę finansową. Laska miała kasę na start w życiu ale koleżaneczka poleciła jej niby inwestycje życia. Nie dociera to do mnie w ogóle co ona zrobiła i jak można być takim deklem. Przecież tyle się teraz mówi o tych wszystkich pseudo platformach. Brak słów..... Jeszcze pożyczyła od mojej 3 k. Cieszę się z każdej zaoszczędzonej sztówy a tu takie rzeczy.
#piramida #pieniadze #inwestycje #ciekawostinwestycyjne #bitcoin

Zaloguj się aby komentować
Tak drodzy panstwo tworzy sie fortuny.
#gielda #inwestycje #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Kiedy hejto wchodzi na GPW? Bo ja z @bartek555 już czekamy i nie wiemy co robić z tymi dolarami po prywatyzacji cukrowni.
#inwestycje #gielda #szczepienia
Zaloguj się aby komentować

Portugalia staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla brazylijskich inwestycji, z sektorami takimi jak nieruchomości, hotele, startupy i duże firmy, takie jak Embraer, na czele.
Jednak pomimo silnych więzi kulturowych i historycznych między tymi dwoma krajami, poziom inwestycji wciąż jest...

Ostatnimi czasy coraz więcej osób w Polsce interesuje się inwestowaniem w kryptowaluty, Forex oraz szeroko pojęte tradingowe narzędzia edukacyjne. Wśród firm intensywnie promujących swoje usługi znalazły się iGenius oraz Game Changers Polska. #mlm #scam #inwestycje

Polska zajmuje szóste miejsce w Europie pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Jako największa gospodarka w regionie, ze strategicznym położeniem, odgrywa istotną rolę w budowaniu odpornych, zrównoważonych i konkurencyjnych łańcuchów dostaw w szybko zmieniającym się globalnym środowisku. Tym...
Trump oglasza promocje ba s&p500. Kurla takiego geniusza ekonomii to dawno nie bylo.
#gielda #inwestycje


Zaloguj się aby komentować
To ja dzisiaj po tym jak w zeszłym tygodniu sprzedałem wszystkie ETFy i akcje amerykańskie
#gielda #heheszki #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
W co aktualnie inwestujecie?
złoto?
bitcoin?
giełda?
Wszystko wydaje się obecnie przewartościowane #inwestycje
Zaloguj się aby komentować

Zaawansowana analiza i ocena komunikatów spółek giełdowych (ESPI / EBI) z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Szybkie i precyzyjne wnioski dla inwestorów i analityków rynku.
Zaawansowana analiza i ocena komunikatów spółek giełdowych (ESPI / EBI) z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Szybkie i...
Może głupie pytanie ale jeżeli inwestujesz na giełdzie to jakie wyniki uważasz za zadowalające? Nie mówię o takich jakie chcesz uzyskać czy jakie osiągnąłeś tylko jaki przyrost jest ok.
#inwestycje #gielda
Zaznaczyłem większy lub równy inflacji, ale to nie do końca prawda, bo można osiągnąć ten cel kupując akcje indeksowane inflacją i się nie martwić.
Dobry wynik natomiast zależy od koniunktury. Moim zdaniem warto benchmarkować się z S&P500 i NASDAQ100.
Wyniki w okolicach lub przebijające średniorocznego S&P500, czyli 8-9% są moim zdaniem dobre. Osobiście inwestuję głównie w nasdaq100, bo biorąc pod uwagę, że mój horyzont inwestycyjny to 15-20 lat zakładam że zdążę odrobić pękające bańki, a jeszcze kilka przełomów pewnie zobaczymy. Bardzo liczę na te kąkutery kwantowe z grafenu XD.
Znajomy inwestuje od lat 90. Jest singlem, rodziny i najbliższych brak i kiedyś stwierdził że musi zapewnić sobie coś na starość. Nie wiem w co inwestuje jedynie wiem że krótkie terminy. Czy się na tym dorobił? Średnio zamożny, kupił mieszkanie w Poznaniu na wynajem, jeździ kilkuletnim Mercedesem. Z tego co wiem spieniężył połowę tego co przez te lata uciulał. Zaznaczył jednak że wie jakie koszta ciągnie posiadanie normalnej rodziny z dziećmi więc ten tego.. Mimo wszystko chyba warto z głową inwestować, rozkładając to na lata. To tyle, bo ja to się kompletnie na giełdzie nie znam. Regards.
Zaloguj się aby komentować
Halo @bartek555 SMC wyjebalo leci w kosmos
#gownowpis #inwestycje

Zaloguj się aby komentować