Jakich brokerów polecacie, zależy mi na jak najwyższej dostępności i jak najniższych spreadch?
#inwestycje #inwestowanie
Jakich brokerów polecacie, zależy mi na jak najwyższej dostępności i jak najniższych spreadch?
#inwestycje #inwestowanie
Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le, kolega się wjebał w piramidę finansową i żadnymi sposobami nie mogę przekonać go żeby stamtąd uciekał.
Rozdział 1.
Jakiś czas temu kolega (mocno samotny) powiedział że znalazł sobie dziewczynę z Anglii. Ja takie WTF? Ale słucham dalej pokazuje mi zdjęcie laski na tapecie 8/10 (imo sam jest 4/10 bo zaniedbane zęby,nadwagą itp) i powiedziała że znalazła go na FB i że on jej sie spodobał i ona chce z nim być XD. Powiedziałem mu tylko że wieje c⁎⁎⁎em z kilometra i broń Boże nie wysyłaj jej kasy. Bądź co bądź jest dorosly i jeśli to mu w czymś pomaga to niech sobie wierzy.
Rozdział 2.
Wysłał mojej dziewczynie linki do jakieś aplikacji i screeny z potwierdzenia przelewów. Że niby jest aplikacją która inwestuje w waluty na zasadzie sztucznej inteligencji i że szukają inwestorów nie da się stracić xd. Ja siebie pomyślałem że pewnej jakiś wirus na FB no bo kiedyś korzystałem z facebooka i czasem znajomym instalowała się wtyczka i wysyłała spam.
Rozdział 3.
Byłemu tego kolegi wczoraj i pokazywał mi że on serio korzysta z tej aplikacji XD. I tłumaczy że on wpłacil tam kasę za pośrednictwem jakiegoś transferu. Musial założyć tam konto robiąc zdjęcia dowodu osobistego XD to prawda. I teraz jedynym jego zadaniem jest klikanie raz dziennie w tej aplikacji plus rekrutowanie nowych członków za co ma mnożnik zysków.
Teraz uwaga bo to jest mocne:
1.Wspaniała giełda została mu polecona przez jego dziewczynę z Anglii z którą nie potrafi się porozumieć bo nie zna za dobrze angielskiego.
2.tej aplikacji nie ma w Google Play ani w appstore.i trzeba pobierać ze stronki w domenie .VIP.
3. Kolega nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania typu jak to działa.
4. Tłumaczyłem mu jak działa piramida finansowa ale on nie chciał słuchać.
Teraz pytanie czy olać głąba czy może dalej przekonać żeby dał sobie z tym spokój?
#finanse #gospodarka #ai #sztucznainteligencja #pieniadze #inwestycje #ciekawostinwestycyjne #piramida #debilczyniedebil

Zaloguj się aby komentować
Wyśmiewali ludzie te $5 mln o których wspomniał Tusk w zeszłym tygodniu, a tu się okazuje, że jednak inwestycje #google będą dużo wyższe, bo liczone w miliardach PLN:
Google liczy na ścisłą współpracę z polskim rządem oraz z Polskim Funduszem Rozwoju w celu przyspieszenia dostosowania się Polski do rozwiązań sztucznej inteligencji, co w opinii prezydent Google przyniesie naszemu krajowi znaczące korzyści.
#polityka #inwestycje #ai
Zaloguj się aby komentować
Kojarzy ktoś jakieś serie w stylu: nie znam się na inwestowaniu, bo nie chce mi się o tym czytać, więc przy użyciu chłopskiego rozumu i intuicji wchodzę w temat?
#pytanie #inwestycje
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj został przyjęty osobiście CEO Google, który to deklaruje ogromne inwestycje w Polsce, czytaj 5 mln dolarów (słownie pięć milionów dolarów) w ciągu pięciu lat XDD
#technologia #inwestycje #programista15k #wiadomoscipolska

@Nighthuntero no ale drogie Tomki i Tomeczki, po co inwestować w kraj, który właśnie staje się tzw. strefą zgniotu w przypadku konfliktu z ruskimi? Bo to co odwalił w końcu człowiek pomarańcza z Białego Domu daje idealną opcję putlerowi na zakończenie konfliktu z Ukrainą.
A piesek putlera już daje po kratach https://www.rp.pl/dyplomacja/art41803371-dmitrij-miedwiediew-po-rozmowie-donalda-trumpa-z-wladimirem-putinem-czas-europy-sie-skonczyl
EU musi w końcu zacząć liczyć na siebie.
Zaloguj się aby komentować

Akcje, obligacje, surowce czy waluty – spytaliśmy profesjonalnego inwestora, co warto dobrać do portfela w najbliższych miesiącach.
Na GPW trwa euforia – inwestorzy z entuzjazmem przyjęli nową strategię gospodarczą rządu, której jednym z głównym założeń było działanie na korzyść lokalnego rynku...
Sztabka miedzi xD
https://smoczamennica.pl/produkt/sztabka-miedzi-germania-mint-1-kg/
#inwestycje #wtf
Zaloguj się aby komentować

Nadchodzą złote czasy dla inwestujących w budownictwo - powiedział Dariusz Klimczak. Na jakiej podstawie? Minister infrastruktury zapowiedział uproszczenie przepisów i ułatwienie procesów inwestycyjnych.
"W ministerstwie powstał projekt ustawy, który będzie ułatwiał proces inwestycyjny w...
#inwestycje #inwestowanie #xtb
Założyłem konto IKE w bossa, nie zgromadziłem tam żadnych środków. Chciałbym założyć IKE w XTB. Czy muszę najpierw zamknąć ike w bossa, czy mogę założyć drugie konto jeśli nie zamierzam inwestować w bossie? Zamknąłbym to konto w bossie, ale można tylko osobiście w placówce, a nie za bardzo mam czas i ochotę tam jechać.
Zaloguj się aby komentować
Jest tu duzo osob, ktore ogarniaja finanse, oszczedzanie, ekonomie, itd. Zatem mam do was pytanie - gdzie najlepiej ulokowac pieniadze, ktore zbiera dziecko? Na ten moment odkladam mu na konto oszczednosciowe, gdzie wychodzi ponad 5%. Wydaje mi sie, ze mozna to madrzej rozegrac, tymbardziej, ze juz na ten moment jest znaczaca kwota, a bedzie dalej rosla.
O nieruchomosci nie mysle, bo jest za mala kwota
Konta oszczednosciowe i lokaty to imo sredniawka
IKE mozna od 16 r.z.
ETFy? To mi chodzi po glowie, jakies s&p500 i dokupowac co miesiac
Zloto?
#inwestycje #oszczedzanie #dzieci #gielda #banki #zloto
Zaloguj się aby komentować
Kurla, okazuje sie, ze dzialka obok mojej nowej dzialki tez jest na sprzedaz, nawet ciutke taniej xD kuszace, bylby hattrick
#budujzhejto #inwestycje #bartekdeweloperski
Zaloguj się aby komentować
No to co? Kupować Take-Two Interactive przed premierą GTA6?
#inwestycje
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj troche dokupilem i portfolio prezentuje sie tak:
#gielda #inwestycje #nvidia

Zaloguj się aby komentować
@MementoMori Trump chce przyłączyć do USA:
Grenlandię
Kanadę
i przejąć kontrolę nad Kanałem Panamskim
Trump chce wy⁎⁎⁎ać ze Strefy Gazy ludzi, zburzyć wszystko i budować tam apartamentowce
W międzyczasie USA opuściła Radę Praw Człowieka ONZ.
Żydzi prawicowi mają orgazm u siebie z wcześniej podanych powodów.
To tak w wielkim skrócie. Złoto wyjebało w kosmos przez niepewność na rynkach (patrz AI a sprawa Chin).
CC @UncleFester @bartek555
Zaloguj się aby komentować
bartek sprzedaje tmc z niezlym zyskiem, tmc spada
bartek kupuje nvidie
nvidia wypierdala sie na ryj w historycznie najwiekszej stracie na nasdaq
tmc wypierdala do gory
bartek placa pieniadze na konto, zeby kupic wiecej nvidii w dolku
nvidia zapierdala do gory
profit? nie znam typa
#gielda #inwestycje #nvidia #heheszki
Zaloguj się aby komentować

Kolejne rządy w Polsce stawiały sobie za cel zwiększenie inwestycji, jednak jak dotąd z marnym skutkiem. Klucz do poprawy sytuacji wydaje się tkwić w pobudzeniu inwestycji prywatnych.
Zmobilizowany zostanie kapitał dla rozwoju, nastąpi zwiększenie stopy inwestycji i poprawa ich jakości, przy...

Producent paluszków, który w 2024 r. stracił w wyniku pożaru połowę firmy, odbudowuje się z nawiązką. – Wrócimy więksi – mówi Artur Klęczar, wiceprezes firmy Aksam, producenta paluszków Beskidzkich. W tym roku firma stawia na zakład, za rok być może pomyśli o akwizycjach, niekoniecznie w swoim...
jak tam nvidia bartek? zmalau, urus? tego chciales @Gustawff?!
#chujmiwdupe #gielda #inwestycje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować