Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Das ist pizza mit nur gluten! Ja wohl!
#dieta #jedzenie #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Wchodź we mnie pyszna kapusto kiszona.
Najlepsza kapusta kiszona na rynku to ta z Zalipia. Tak z tego Zalipia
#jedzenie #gownowpis #gotujzhejto #takaprawda #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
A ktoto dostal pliczek ze 106 stronami pysznych przepisow? Ale bedzie wpierdalanko!
#dieta #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Dziś wleciał makaron, dodane pesto dla podbicia makrosów. Jest approve od włoskiego ziomeczka, więc wstawiam XD
#jedzenie #gotowanie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Pizzka gotowa
Dzisiaj lekka wersja, z pomidorkami San Marzano, mozzarellą twardą i bazylią
Oczywiście z odpowiednim piecem do pizzy, czyli czerwonym Ferrari
#petergotuje #gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #pizza


Zaloguj się aby komentować
Siatka wykresów trójskładnikowych pokazująca procentowy udział tłuszczu, węglowodanów i białka w różnych przepisach z allrecipes.com, podzielonych według kuchni: włoskiej, kubańskiej, francuskiej, greckiej, libańskiej i japońskiej. Kuchnia włoska nie wykazuje punktów o wysokim poziomie tłuszczu.
Źródło: https://bsky.app/profile/nrennie.bsky.social/post/3lyutrh6hui2m
#gotowanie #dietetyka #wykresy

Zaloguj się aby komentować
Skyrniku siadz mi na mordzie
- 5 skyrow naturalnych pilos
- 3 jajka
- 100g erytrytolu
- 30g kakao
- budyn czekoladowy (proszek)
- kapeczke aromatu waniliowego, bo tak
- 100g trusk
- 100g boru
#hejtokoksy #jedzenie #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Takie rzeczy z żoną w niedzielę

Zaloguj się aby komentować
Bry,
Były, wysyp kurek i pojedyncze inne.
Kureczki obsmażone i do zamrażarki na zimowe omleciki, reszta poszła na grzanki.
#grzyby #kuchnia #gotujzhejto #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj pierwszy normalny obiad w nowej kuchni, po ponad roku życia na walizach ( ‾ʖ̫‾)
Może nie wygląda, ale smakuje lepiej niż wszystkie chińczyki, tajki i kebsy z ostatniego miesiąca. Prawie na finiszu z podstawami do życia, jeszcze tylko wybrać indukcję, skręcić kilka mebli i będzie cacy.
#chwalesie #gotowanie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Ciasteczka z masłem orzechowym
Z masłem orzechowym jest tak, ze komuś się zachce, zjedzone 1/3 słoika, a potem stoi. Wyrzucić szkoda. Zrobiłam więc ciasteczka. Zdecydowanie nie low carb niestety. Ale pyszne.
#gotowanie


@GazelkaFarelka z low carb/ keto polecam ten przepis, wypróbowane https://www.heyketomama.com/keto-peanut-butter-chocolate-chip-cookies/
Zaloguj się aby komentować
Chuop lekko zglodnial po treningu. Masa stoi w miejscu (ale jest progres silowy), wiec chyba bedzie trzeba wejsc na 3500 kcal.
#dieta #hejtokoksy #jedzenie #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Brownie srownie, tys zwykly murzyn.
W sumie lepiej chyba byloby dac maliny i borowki na gore jak sie troche zetnie, a nie miksowac wszystko.
#dieta #gotowanie #jedzenie #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa twoja bezglutenowa mac.
Sosik jogurt + zabek czosnku + randomowe przyprawy - sol, pieprz, pieprz ziolowy, bazylia, cos tam jeszcze.
Wyszlo za⁎⁎⁎⁎ste, gdyby sie tylko nie rozpierdalalo juz w trakcie skladania. Nie ma opcji, zeby tego sk⁎⁎⁎⁎syna zlozyc jak na opakowaniu.
Makroski na zdjeciu. Jeszcze cebula i papryka byla.
#hejtokoksy #jedzenie #gotowanie #dieta




Zaloguj się aby komentować
Jak upiec dorsza, żeby byl soczysty, a nie kawałkiem suchego mięsa bez smaku pływającego w nieapetycznej wodzie? Co jakiś czas wpadam na pomysł, że zrobię pieczoną rybę ale nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi. Jadam czasami w knajpach zapiekaną z warzywami, to jest dobra.
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Takie szaszlyczki z optigrilla tez mozna.
#dieta #hejtokoksy #gotowanie #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Zrobilem tez taki sernik, a wlasciwie 2.
W sumie fajne, tylko dalem malo etytrytolu, wiec dobrze sobie z jakims dzemikiem podac.
#dieta #hejtokoksy #jedzenie #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Wczoraj na noc wstawilem rowniez swoj pierwszy chlebek bezglutenowy. Wyszedl jak widac.
Wyjebalo prad w nocy xD
#heheszki #dieta #jedzenie #gotowanie

Zaloguj się aby komentować