Dzisiaj nalesniki z twarogiem na slodko, identyczne z tymi, ktore lata temu robil moj ojciec.
Smak dzieciństwa odtworzony 1:1
@cebulaZrosolu mowilem ze beda xd
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #nalesniki #twarog



Dzisiaj nalesniki z twarogiem na slodko, identyczne z tymi, ktore lata temu robil moj ojciec.
Smak dzieciństwa odtworzony 1:1
@cebulaZrosolu mowilem ze beda xd
#jedzenie #gotujzhejto #gotowanie #nalesniki #twarog



Zaloguj się aby komentować
Krolewski obiad. Troche maly cyc sie wylosowal, ale w pierwszym obiedzie byl wiekszy, wiec git.
#dieta #hejtokoksy #jedzenie #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Jeszcze by tych ogóreczków dorobił
#jedzenie #gotowanie #przetwory

Zaloguj się aby komentować
a co tu sobie rosło cichutko pod ściereczką?
Jesień wjechała na pełnej, to trzeba jakoś sobie poprawić humor
Trzymajcie kciuki, żeby fajnie wyrosły
#gotowanie #gotujzhejto #pieczzhejto

Zaloguj się aby komentować
@ErwinoRommelo - diavola w końcu wyszła z pieca!
Będzie piekła dwa razy - sos tabasco habanero dodałem do bazy pomidorowej
PS. W komentarzu mój nowy fartuszek z Temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#petergotuje #gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #pizza

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem jeszcze jak smakuje, ale pewnie wybornie, bo to mocno twarozy sernik.
@AdelbertVonBimberstein ojebalby na raz
#słowotwaroże #hejtokoksy #dieta #gotowanie #bojowkapiekarska


Zaloguj się aby komentować
Ojebałbym nutrię. Nigdy nie jadłem szczura wodnego...
#gastronomia #kuchnia #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj eksperyment. Kebsik z renifera i podsmażanych boczniaków okraszony domowym dżemorem z borówki brusznicy.
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie #kebab


Zaloguj się aby komentować
30-35 min w 160*C
#hejtokoksy #słowotwaroże #dieta #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na Gnocchi di Zucca.
Dynia Hokkaido i piżmowa 1/1,
mąka ziemniaczana
mąka pszenna 500 QS
cynamon,
sól.
Pójdzie z klarowanym masełkiem, cynamonem i cukierem.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn

Zaloguj się aby komentować
Klusków nagotowałem
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Kolacja do oceny #gotowanie #gotowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
W smaku dobry!!
#gotujzhejto #gotowanie #minecraft


Zaloguj się aby komentować
Jesień w pełni, Lima dojrzała, czas uzupełnić zapasy passaty na zimę.
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka #festerpichci #foodporn




Zaloguj się aby komentować
Pierwszy tort w życiu se upiekłem :v
Może będzie smakował lepiej niż wygląda xddd
#gotujzhejto #minecraft #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciasto dyniowe. Jak na mój, odzwyczajony od cukru gust, zbyt słodkie. Rodzina orzekła, że dobre, " nie czuć dyni".
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Podoba się dla mnie to - tortownica regulowana. Pilotażowo ciasto dyniowe z dyni Hokkaido. Połowa rodziny nie lubi zupy dyniowej, może tak ją zjedzą. Ma ze skórą tyle karotenu, że następnego dnia się sika na pomarańczowo.
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hejka,
Orientuje sie ktos moze, czy gdzies da sie kupic ten "piec" do pizzy z opcja tax free:
https://jakumammy.pl/piece-elektryczne/929-diavola-pro-v30-z-biscotto-czarny-8056364614034.html
Chyba, ze polecacie cos innego
Z gory dzieki
#pizza #kiciochpyta #gotowanie
Zaloguj się aby komentować